Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Разбра ли как мама Стефка е побъркала с претенциите си лекарите. А за Глория коментираха колко била скромна и смирена и нямала грам претенции във ВМА. Докато бабчето се я боляло нещо, се имала нужда от внимание. 

Да, те все имат нужда от внимание и наглеждане, все охкат, докато не дойда и ги шитна!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото видях Глория наживо. Колкото и странно да ви звучи не мисля, че тази жена има операции. В смисъл има си бръчки и врата й е доста сбръчкан. Буквално си изглежда нормална 45 годишна жена. И продавачките коментираха същото. 

Сгърчила се е женицата, защото няма около нея някой красив, мускулест тореодор да укроти животинското в нея.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ако това, че се разходила на един концерт с ЛГБТИ+ флага е така ознаменуваната подкрепа....
Гейките харесват Галена повече, защото те си падат по такъв тип жени - диви, с излъчване на строга господарка, ала Глория. Отделно голяма част от тях разглеждат плоско нещата и си менят любимките от днес за утре спрямо коя от тях е направила по-скъп клип и облякла по-разкрепостен тоалет.

Защото обожават поша, а Галена крещи П О Ш отвсякъде. Бтв, беше се оплакала онзи ден след участието, че екипа й прекалено я обработвал в инстаграм. Казала, че е напълняла по време на пандемията и малко провиснала, чак тя не могла да се познае на някои снимки. Поне има чувство за самоирония. 

Току що, чушка. каза:

Няма да коментирам какъв е хонорарът на Галена, но сама искам да ти кажа, че заслужава всяка една стотинка от него, за разлика от Преслава, която не оправдава средствата дадени по нея. 

 

Факт е, че се раздава. За Преслава не вярвам някой да спори, че не заслужава нищо. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Азьо не е нищо особено - супер посредствена и дума да не става за сравнение с “Хабиби”, “Мотел”, “Позна ли ме”, които са в пъти по-добри.

Сложил някаква рокля и само като я видях си казах, че пак ще има да се величае до небесата, че с клип да 5 лева и циганска рокля може да предизвика интерес, което и стана. 
Превъзнасяне до небето и биене в гърдите за някаква уж оригиналност, която е нищо повече от отбиване на номера и пестене на пари от клип, защото няма мозък да измисли нещо друго. Хайде “Мотел” беше евтин клип; но с послание.

С този проект Азьо си признава, че се е изчерпал откъм идеи и оригиналност - сори ама преди години предлагаше много по-силни песни с послание. Това тук е нищо повече от поредното му отписване на номера - навлякъл някакъв си парцал, с надеждата хората да го оплюят и да му отворят претоплената манджа. Супер сбъркано разбиране за музика и самозабравяне. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, VulkoIsTheBest каза:

Като казваш Статус в обществото, единствено сред ЛГБТ аудиторията Галена е лидер, защото открито я подкрепя.

 

Сашка Васева (уж) и Деси Слава също са allies. 
EOwhM9z.jpg

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако това, че се разходила на един концерт с ЛГБТИ+ флага е така ознаменуваната подкрепа....
Гейките харесват Галена повече, защото те си падат по такъв тип жени - диви, с излъчване на строга господарка, ала Глория. Отделно голяма част от тях разглеждат плоско нещата и си менят любимките от днес за утре спрямо коя от тях е направила по-скъп клип и облякла по-разкрепостен тоалет.

Човек, това се води за мега подкрепа. Застава с името и лицето си на гей парад, пее и им засвидетелства обичта си. По света тези неща имат значение, тук също макар и балканското също да играе роля.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

 

Факт е, че се раздава. За Преслава не вярвам някой да спори, че не заслужава нищо. 

Не само че не заслужава хонорар, ами не заслужава да има и участия. Докато има обсебени и вманиачени фенове като Петя Кироново, която тегли заеми, за да ходи по нейни участия, нещата няма да си дойдат на мястото.

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако това, че се разходила на един концерт с ЛГБТИ+ флага е така ознаменуваната подкрепа....
Гейките харесват Галена повече, защото те си падат по такъв тип жени - диви, с излъчване на строга господарка, ала Глория. Отделно голяма част от тях разглеждат плоско нещата и си менят любимките от днес за утре спрямо коя от тях е направила по-скъп клип и облякла по-разкрепостен тоалет.

Галена не са я сменили вече толкова много години. Аз мисля че някъде към 2011 или по-точно АЗ, феновете видяха, че не е просто поредната, която ще падне след 3-4 години слава като Андреа, Гергана, Елена итн... и си я взеха за сериозна любимка. Дори и тука в форума в момента са сигурно 70% галенови. 

Преслава и Галена нямат минаване за последните години и както е тръгнало така ще продължи още дълго.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Не само че не заслужава хонорар, ами не заслужава да има и участия. Докато има обсебени и вманиачени фенове като Петя Кироново, която тегли заеми, за да ходи по нейни участия, нещата няма да си дойдат на мястото.

Това можеше да ми го спестиш. Но ме накара да се смея. То мисля, че основният таргет на Галена, Преслава и останалите е масовият чалгар - гъзетата, курветата и някой който е отишъл да се повесели. И да, около 5% са този тип хора. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Галена не са я сменили вече толкова много години. Аз мисля че някъде към 2011 или по-точно АЗ, феновете видяха, че не е просто поредната, която ще падне след 3-4 години слава като Андреа, Гергана, Елена итн... и си я взеха за сериозна любимка. Дори и тука в форума в момента са сигурно 70% галенови. 

Преслава и Галена нямат минаване за последните години и както е тръгнало така ще продължи още дълго.

Което е толкова жалко по толкова критерии. И двете освен с продукция и клубове не блестят с нищо. Чалгата в България е завряна в кръчмотеките. Няма концерти, няма турнета, няма нищо. И не е виновна пандемията. Ето сега можеха да съберат хора на открито. Да стигнат до таргета извън чалготеките, но и двете нямат голямо желание да се напънат. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Галена не са я сменили вече толкова много години. Аз мисля че някъде към 2011 или по-точно АЗ, феновете видяха, че не е просто поредната, която ще падне след 3-4 години слава като Андреа, Гергана, Елена итн... и си я взеха за сериозна любимка. Дори и тука в форума в момента са сигурно 70% галенови. 

Преслава и Галена нямат минаване за последните години и както е тръгнало така ще продължи още дълго.

Гергана пропадна, защото кариерата й се задвижваше от други хора, които просто преустановиха дейност. Тя, горката, ако трябваше от самото начало да си избира сама песните, стила и имиджа никога нямаше да влезе в топ 8 на чалгата. Елена просто стана домакиня. Андреа се срина, защото 1) Азис е вещер и изпи енергията й, хъса и младостта ѝ с "Пробвай се", 2) парите за скъпи клипове, платени статии и идеите за крадене - свършиха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Не само че не заслужава хонорар, ами не заслужава да има и участия. Докато има обсебени и вманиачени фенове като Петя Кироново, която тегли заеми, за да ходи по нейни участия, нещата няма да си дойдат на мястото.

Много добре си я написал - Петя Кироново 😂

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Това можеше да ми го спестиш. Но ме накара да се смея. То мисля, че основният таргет на Галена, Преслава и останалите е масовият чалгар - гъзетата, курветата и някой който е отишъл да се повесели. И да, около 5% са този тип хора. 

Основна вина за всичко, което се случва или по-скоро не се случва при Преслава, са нейните фенове. Един или два пъти съм имал нещастието да ги видя отстрани, искам да кажа, че по-луди (в буквалния смисъл), обсебени няма. Самата тя, няма реална преценка как е и къде се намира, и как да знае като за всяко нещо, което се прави, я боготворят..

А ние, феновете на Галена, никога не сме мълчали или спестявали нещо на нея, когато нещо не ни харесва.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Човек, това се води за мега подкрепа. Застава с името и лицето си на гей парад, пее и им засвидетелства обичта си. По света тези неща имат значение, тук също макар и балканското също да играе роля.

Мега любимките ми (не от чалгата) са точно гей икони, аз имам ужасно много добри познати гейове от други страни и в последните години се движа в такива кръгове, но разбирам Пресис - и аз никога не бих подкрепил българските гейки. 
Те само пищят как получавали лошо отношение към останалите, а те проявяват същото към тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Основна вина за всичко, което се случва или по-скоро не се случва са Преслава, са нейните фенове. Един или два пъти съм имал нещастието да ги видя отстрани, искам да кажа, че по-луди (в буквалния смисъл), обсебени няма. Самата тя, няма реална преценка как е и къде се намира, и как да знае като за всяко нещо, което се прави, я боготворят..

А ние, феновете на Галена, никога не сме мълчали или спестявали нещо на нея, когато нещо не ни харесва.

Има ботове и от двете страни, но те са много малка част. Горе долу хората в чалготеките не са фенове на определена певица. Преслава е много комерсиална. Виж че всяка нейна песен е направена с ясната цел да влиза в клуба. Това не е развитие на жанра, музикално или каквото и да е. Напротив, още едно доказателство, че Преслава залага на сигурно защото не й се занимава. Но няма друг със статут на който реално да му се занимава повече.

Кой е направил нещо за жанра като концерти (редица) с бенд ? Кой се включва в национални инициативи и пее (не че ги канят вече де) ? Няма, засега ще сме си в дупката и там ще седим. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Мега любимките ми (не от чалгата) са точно гей икони, аз имам ужасно много добри познати гейове от други страни и в последните години се движа в такива кръгове, но разбирам Пресис - и аз никога не бих подкрепил българските гейки. 
Те само пищят как получавали лошо отношение към останалите, а те проявяват същото към тях. 

Зависи от нагласата ти и начина на мислене. Галена се показва като по-смирена и обрана (изкл. участията), Преслава е по-първична и несдържана. Галя просто може да е над нещата по въпроса, за който пишеш. Пък това да подкрепиш ЛГБТ в свят с все повече би и хомо хора, си има и бизнес стратегия мислена.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

“Къде беше ти”:

https://streamable.com/74ux8b 

Твърде кратко е, но пък показателно.

Първият ни тотален хит за годината, вторият "Скандал". Чакаме останалите..

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, чушка. каза:

Не само че не заслужава хонорар, ами не заслужава да има и участия. Докато има обсебени и вманиачени фенове като Петя Кироново, която тегли заеми, за да ходи по нейни участия, нещата няма да си дойдат на мястото.

Сериозно ли? :roll1:

@VulkoIsTheBest гледал ли си наталната карта на Пресис, може да има аспект, който показва, че тя е като магнит за фрийкове, като при мен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Зависи от нагласата ти и начина на мислене. Галена се показва като по-смирена и обрана (изкл. участията), Преслава е по-първична и несдържана. Галя просто може да е над нещата по въпроса, за който пишеш. Пък това да подкрепиш ЛГБТ в свят с все повече би и хомо хора, си има и бизнес стратегия мислена.

Е екипа й е пълен с гейтаци. Лицемерно е точно тя да не го подкрепи. Но се изисква смелост и както каза ти си беше умен маркетингов ход. Най - малкото с Нета пяха, победителката на Евровизия. Рекламира модната си къща. Беше си топ изява откъм маркетингова част. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, VulkoIsTheBest каза:

Сашето да си седи в Дупница, нейната подкрепа да прати от там.

Не! Трябва да скандализира на следващия Софийски прайд с изпълнение на този вечен хит:

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Сериозно ли? :roll1:

@VulkoIsTheBest гледал ли си наталната карта на Пресис, може да има аспект, който показва, че тя е като магнит за фрийкове, като при мен?

Не съм. Само знам, че с Danger са родени на по-малко от 24 часа отстояние един от друг. Демек имат сходна енергийна даденост.

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...