Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Докато Галош, Пресис и там другите чалгарки се спукват да промотират по клубове и предавания новите си песни. Кралица Цуци Пеевска без да си мръдне пръстта мачка с един от хитовете на годината. Безапелационна кралица!

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Willy каза:

Обаче Камелия да е жива и здрава, песента отиде курбан, но стана доказателство и пример, че ако не си в тренда или имаш проблем с показването - гледанията рязко забиват. 

Ще заголи гърдичка пред шефа на Ютюб и ще я върнат пак в Трендинг. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма проблем, една приятелка се е зарибила по Скандал заради Меди. Нон стоп я слуша, същото беше и с на Преса песента. 

Проблема не са гледанията на скандал, а че с тези гледания трябва да е нещо от рода на Нещо НеТипично. Песен която цяла България знае, а не е така.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма проблем, една приятелка се е зарибила по Скандал заради Меди. Нон стоп я слуша, същото беше и с на Преса песента. 

Проблема не са гледанията на скандал, а че с тези гледания трябва да е нещо от рода на Нещо НеТипично. Песен която цяла България знае, а не е така.

2 милиона за 8 дни са правили и ощe 100 други песни, които не са били на нивото на НТ, включително и последната на Преслава.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какви пък толкова неземни гледания прави "Скандал", че да е някакъв турбо хит? 250-290 хиляди не са някакъв мега силен резултат за най-големите звезди на чалгата в момента. Азис междувременно, след няколко големи флопа, на третия си ден пак ще зашие поне 350к, кърти и с коментари, 99% на български между другото. Не виждам някой да оспорва неговите гледания, нито пък виждам някой да обяснява как тази песен (която всички оплюхте) може да прави такива рекорди.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

@Willy

 

Запознат ли си с това дали има шанс да я върнат? Жалко ако загуби толкова много гледания, щото наистина се превръще в хит, а сега може да остане на заден план в това море от нови песни...

  • Like 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Запознат ли си с това дали има шанс да я върнат? Жалко ако загуби толкова много гледания, щото наистина се превръще в хит, а сега може да остане на заден план в това море от нови песни...

Ще ще! Сега е при KVZ

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Ето това тук са неземни гледания, чиято песен би трябвало да е фурор от ранга на Мотел и Шушана и да тресе държавата, но не виждам да го прави. ;) 

61DCC993-60D2-4CC5-9762-4536A0CE8762.jpeg

Аз дори не съм я и чувал. Слава Богу, че нервната ми система е пощадена.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Ето това тук са неземни гледания, чиято песен би трябвало да е фурор от ранга на Мотел и Шушана и да тресе държавата, но не виждам да го прави. ;) 

61DCC993-60D2-4CC5-9762-4536A0CE8762.jpeg

Какво да тресе, това е баладично парче и супер много хора я харесват. Виж  колко хора гласуваха за него на изборите, няма място за учудване.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Изкушение е голям хит, буквално всички около мен я знаят и харесват, не знам вие в каква България живеете.

Да, Яница размаза!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.05.2021 г. от 18:17, Danger. каза:

Който лети високо, пада ниско. Не бих си я пуснал втори път. 

Ама аз това го казах в преносен смисъл, не съм и предполагал, че два дни след това Азис буквално ще падне на участие. :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Ама аз това го казах в преносен смисъл, не съм и предполагал, че два дни след това Азис буквално ще падне на участие. :1000(29):

:roll1:
Твоите клетви започват да хващат дикиш. Преси трябва да се пази на 200%.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искахте приеми от участия, за да видите какво се случва с песента - получихте.

Обяснения с факти за гледанията в ютуб -  получихте.

Стрийминга в отделните платформи за слушане на музика - видяхте.

Коментарите и лайковете, съотношението с всички отделни неща, които се гледат, за да се определи дали е с купени гледания - не са, видяхте.

С всички тези посочени неща, установихме, че Скандал е претенд за най-голям хит на сезона. 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко бях във всекидневната и телевизора беше включен на някой от каналите с национален ефир, не помня кой, пускаха някво клипче с Азис дето се обяснява нещо, не знам защо, беше намален звука. Изглеждаше абсолютно нелепо

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kriminal каза:

Преди малко бях във всекидневната и телевизора беше включен на някой от каналите с национален ефир, не помня кой, пускаха някво клипче с Азис дето се обяснява нещо, не знам защо, беше намален звука. Изглеждаше абсолютно нелепо

Знам, че предпочиташ да е Яница, но тя няма задгранични позиции.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Ще се хващаме за каквото пожелаем, защото можем.

Ако гледанията ви не са купени, то главно идват от мангалската маса, която боготвори Мехмед. Честито, Галенови! Завиждахте на Емилиано за това, че отвя Кавала. Сега неговите фенове са ви подкрепа. 😎

Не вярвам цигани да слушат Скандал. Никога не са харесвали модерните песни на Азис примерно. По-скоро рап ще си пуснат, не и денс "боза". 

преди 2 часа , Danger. каза:

Между другото, това е страшен и подценяван хит, в дискотеките гърми и го пеят силно и е новата любима песен на нашата.

 Александрова май щяла да й прави кавър. :1000(29):

Не е подценяван изобщо. От месеци го поръчват нон-стоп по Фен Тв, въпреки че не им го пускат - обикновено като втора опция избират "Татуировка", "Кифла Фафла", "Носталгия Микс", "Кавала кючек" или "Голден Машъп - Мира". Това са хитовете през последните месеци. Нищо планетянско. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Kriminal каза:

Преди малко бях във всекидневната и телевизора беше включен на някой от каналите с национален ефир, не помня кой, пускаха някво клипче с Азис дето се обяснява нещо, не знам защо, беше намален звука. Изглеждаше абсолютно нелепо

Нищо ново. Към днешна дата оная му визия с полилея на главата си е нормална и ни липсва. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...