Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Willy каза:

Аномалия върви по-добре и всеки ден стопява разликата с В твоето легло с 50к. Като нищо да я мине след време.

Аномалия е в канал с над 2 милиона абоната, а В твоето легло с 110К. :pepsi:Но Преси ще направи минимум 12-15 милиона на тази песен. Хитрушата няма да пусне нищо до края на годината и това ще й дълготраен хит. Знаем си я.:hahaha:
Впрочем и "Пада звезда" тръгна слабо само с 2,5 милиона за първия месец, ала вторият направи същото количество дори без да е в "Набиращи популярност". Не подценявайте Кралица Пресис. Песента ще смаже независимо дали има една-две песни пред или зад нея. Не бъдете грандомани.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Аномалия е в канал с над 2 милиона абоната, а В твоето легло с 110К. :pepsi:Но Преси ще направи минимум 12-15 милиона на тази песен. Хитрушата няма да пусне нищо до края на годината и това ще й дълготраен хит. Знаем си я.:hahaha:
Впрочем и "Пада звезда" тръгна слабо само с 2,5 милиона за първия месец, ала вторият направи същото количество дори без да е в "Набиращи популярност". Не подценявайте Кралица Пресис. Песента ще смаже независимо дали има една-две песни пред или зад нея. Не бъдете грандомани.

Канала няма никакво значение в дълъг план. 😃

Иначе на мен ми е все тая дали ще смаже, то и аз я слушам. Просто феновете й се изхвърлиха че ще е с хита на сезона без конкуренция, а 3 песни са на път да я стигнат.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох това на Дилдона го спрях на първите 30 секунди. То е пято, пято...после се чудят що флопват и от последните й 4 песни за 4 месеца, нито една не е хит. 🥲

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Ох това на Дилдона го спрях на първите 30 секунди. То е пято, пято...после се чудят що флопват и от последните й 4 песни за 4 месеца, нито една не е хит. 🥲

:roll1:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото това с фейк коментарите под клипа на Преслава се коментираше още първия ден. Аз бях пуснала скрийнове тук как тя им слага сърца. Имената на профилите бяха странни, по-скоро не като на някакви обсебени спамери, а си лъхаха на фалшиво. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Между другото това с фейк коментарите под клипа на Преслава се коментираше още първия ден. Аз бях пуснала скрийнове тук как тя им слага сърца. Имената на профилите бяха странни, по-скоро не като на някакви обсебени спамери, а си лъхаха на фалшиво. 

Възможно е. Принципно от чужди сайтове могат да се купят и коментари, но не са на български и трябва да слагат емотикони или да пишат на друг език. Дори тогава обаче коментарите идват от различни потребители, а не един да нацвъка 50 или 100. В този случай е някой наистина обсебен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Между другото това с фейк коментарите под клипа на Преслава се коментираше още първия ден. Аз бях пуснала скрийнове тук как тя им слага сърца. Имената на профилите бяха странни, по-скоро не като на някакви обсебени спамери, а си лъхаха на фалшиво. 

Моето е на японски. :girl_hospital:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Между другото това с фейк коментарите под клипа на Преслава се коментираше още първия ден. Аз бях пуснала скрийнове тук как тя им слага сърца. Имената на профилите бяха странни, по-скоро не като на някакви обсебени спамери, а си лъхаха на фалшиво. 

Kanewwe Kanewwe 1, Androxus_, Mediuma Bendjamin, Minecraft Pro и на мен не ми звучат като редови преславови фенове. :D Според мен са си баш платени повечето, може и от Пайнер да е. Във фейса под политическите новини е пълно с тролове от различни партии, защо в Ютуб да е различно?

Между другото Галена и Меди вече са само на 4000 лайка от Преслава, която излезе 10 дни по-рано. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Kanewwe Kanewwe 1, Androxus_, Mediuma Bendjamin, Minecraft Pro и на мен не ми звучат като редови преславови фенове. :D Според мен са си баш платени повечето, може и от Пайнер да е. Във фейса под политическите новини е пълно с тролове от различни партии, защо в Ютуб да е различно?

Или просто хората имат такъв капацитет и затова се кръщават по този начин. Или очаквате, че някой трябва да пише с истинските си имена по паспорт в социалните мрежи?!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Или просто хората имат такъв капацитет и затова се кръщават по този начин. Или очаквате, че някой трябва да пише с истинските си имена по паспорт в социалните мрежи?!

Да, това е ясно. Да бяха 2-3 подобни профила бих повярвал, че са на спамери. Но само аз снощи изброих 30 такива под клипа на Преслава. Под клипа на Галена и Меди няма нито един! Галя и Мехмед нямат фенове спамери, така ли?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Еее на Камс продакшън защо я махнаха от тренда, доста тъпо, правеше си по 200к.

 

Пайнер пак се опитват да й правят мръсно?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Да, това е ясно. Да бяха 2-3 подобни профила бих повярвал, че са на спамери. Но само аз снощи изброих 30 такива под клипа на Преслава. Под клипа на Галена и Меди няма нито един! Галя и Мехмед нямат фенове спамери, така ли?

Не съм правил социологическо проучване на феновете на чалгарките, нито имам намерение да се занимавам с подобна дейност. Не виждам смисъл. Просто ми се стори абсурдно Преслава да плати каквото и да било. Тя женицата няма монети да си купи някой по-качествен тоалет - ще плаща на някого да пише коментари за нея....:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Не съм правил социологическо проучване на феновете на чалгарките, нито имам намерение да се занимавам с подобна дейност. Не виждам смисъл. Просто ми се стори абсурдно Преслава да плати каквото и да било. Тя женицата няма монети да си купи някой по-качествен тоалет - ще плаща на някого да пише коментари за нея....:mf_surrender:

Казах и по-горе, по-вероятно е Пайнер да използват такава схема за покачване на показателите на канала си. Но въпреки това е странно да не го правят за всичките си клипове, а само за определени. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам по какъв начин коментарите помагат песента да стане по-голям хит, или пък нещо кой знае какво.

Примерно “Куката” има коментара, сигурно най-коментираната песен за изминалата година, а е тотален флоп.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Не съм правил социологическо проучване на феновете на чалгарките, нито имам намерение да се занимавам с подобна дейност. Не виждам смисъл. Просто ми се стори абсурдно Преслава да плати каквото и да било. Тя женицата няма монети да си купи някой по-качествен тоалет - ще плаща на някого да пише коментари за нея....:mf_surrender:

Не са платени, някакви смахнати обсебеняци са. Купените коментари поне на пръв поглед минават за читави по принцип. Лично съм го работил това, плаща се на 1 коментар от потребител. Никакви спамове и други глупости.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Аз не виждам по какъв начин коментарите помагат песента да стане по-голям хит, или пък нещо кой знае какво.

Примерно “Куката” има коментара, сигурно най-коментираната песен за изминалата година, а е тотален флоп.

 

По-голям хит няма да стане, но влиза в трендинга най-малкото предвид "големия интерес" към дадена песен. 

А и специално при "Куката" имаше много реални хейт коментари. Доказано е, че негативното изживяване генерира 7-8 пъти повече реакции отколкото позитивното. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Аз не виждам по какъв начин коментарите помагат песента да стане по-голям хит, или пък нещо кой знае какво.

Примерно “Куката” има коментара, сигурно най-коментираната песен за изминалата година, а е тотален флоп.

 

Всички бяха потресени що за простотия са я натворили двечките ГалИна и Тедка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...