Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, BobiTo каза:

Близалка засенчи тази песен, иначе имаше шансове. 

Еми народа си иска Близалката, тя си го каза нашта Клеопатра. Време е за следващия Гърмеж! 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BobiTo каза:

Ето това е много яко, ама не се оцени. :(

 

Ами нормално - аранжиментът е копие на “Името ти”, както последните и 5 песни де. 
Никакво разнообразие и тя. Дано баладата, която подготвя си заслужава. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Ами нормално - аранжиментът е копие на “Името ти”, както последните и 5 песни де. 
Никакво разнообразие и тя. Дано баладата, която подготвя си заслужава. 

Балада не ми се вярва да пусне скоро, тя работи главно за клубовете, като повечето. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Балада не ми се вярва да пусне скоро, тя работи главно за клубовете, като повечето. 

Е нали беше казала, че имала готова балада и дори трябвало да я пусне през март, но много балади се пуснали и ще я забави. Сигурно на есен ще я пусне. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://streamable.com/ao5cf3

Понеже никой не се осмели да пусне нито снимка, нито клипче от участието на Преслава в "Биад", ето вашият претендент, дето го стягате за по-голям хит от "Скандал".

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, GSA каза:

Е нали беше казала, че имала готова балада и дори трябвало да я пусне през март, но много балади се пуснали и ще я забави. Сигурно на есен ще я пусне. 

Че къде много балади? На Галена и Меди, Диона и май това е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, чушка. каза:

https://streamable.com/ao5cf3

Понеже никой не се осмели да пусне нито снимка, нито клипче от участието на Преслава в "Биад", ето вашият претендент, дето го стягате за по-голям хит от "Скандал".

Как не им е неудобно да си взимат хилядите левове след участията .. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Знам, че предпочиташ да е Яница, но тя няма задгранични позиции.

За какво ѝ е да я пускат по Б92 как се обяснява + да изглежда зле на видеото? Тя си се облича хубаво, изглежда добре, прави готини песни, интересна е като говори в някое предаване веднъж на две години, не да се бута навсякъде като Азис. Младите в Сърбия въобще не го знаят, а и ако го знаят кой е, не му знаят песните. Младите в Сърбия, които слушат чалга (не са много, ама знаят кое е най-доброто💋) предпочитат Преслава, Галена, Яница, Хемануела и подобни. Не грозни, остаряли, незнаещи къде се намират чичковци. 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Как не им е неудобно да си взимат хилядите левове след участията .. 

На Преслава й е по-важно след участия да записва поздрави за трети лица. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

https://streamable.com/lj7btl

Спомням си, когато излезе тази песен на 26/07/2019г, имаше участие в Биад, а две години по-късно в Театро и приемът отново е същият. 

Ктасади джукли! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Senhor каза:

Изкушение е голям хит, буквално всички около мен я знаят и харесват, не знам вие в каква България живеете.

Да! Един от най-добрите хитове на 2017!

 

  • Like 2
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , VulkoIsTheBest каза:

Възможно е. Принципно от чужди сайтове могат да се купят и коментари, но не са на български и трябва да слагат емотикони или да пишат на друг език. Дори тогава обаче коментарите идват от различни потребители, а не един да нацвъка 50 или 100. В този случай е някой наистина обсебен.

Не разбирам особено тия теща със схемите в ютуб, но коментарите наистина бяха само от емотиконки и от едно и също име по много абсолютно еднакви. Примерно някакъв никнейм, чието име е предимно букви и символи напраскал сума ти коментари да речем 5 пъти емотиконка топ, парти, сърца и подобие. Възможно е и да са прекалени обсебеняци  но изглежда странно като видиш множество такива с десетки коментари. Нито дума изписана, само иконки. 

Знам, че коментарите имат някакво значение за набирането на популярност на клипа, за тренда и за да ти се показва. Не знам до каква степен е определящо, но примерно всички влогъри призовават постоянно да се пишат коментари под клиповете им. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , VulkoIsTheBest каза:

Не са платени, някакви смахнати обсебеняци са. Купените коментари поне на пръв поглед минават за читави по принцип. Лично съм го работил това, плаща се на 1 коментар от потребител. Никакви спамове и други глупости.

Аз си мислех точно обратното, че купените би трябвало да не са читави, а написани ей така за бройката. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , VulkoIsTheBest каза:

Не са платени, някакви смахнати обсебеняци са. Купените коментари поне на пръв поглед минават за читави по принцип. Лично съм го работил това, плаща се на 1 коментар от потребител. Никакви спамове и други глупости.

Дори влогърите анти-чалгари промотират Преси повече от самата нея "В твоето легло":

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Ето това тук са неземни гледания, чиято песен би трябвало да е фурор от ранга на Мотел и Шушана и да тресе държавата, но не виждам да го прави. ;) 

61DCC993-60D2-4CC5-9762-4536A0CE8762.jpeg

Тук не си прав. Песента е огромен хит. Аз я чувам буквално навсякъде, във фейса постоянно я споделят... Мои колеги и познати са мега зарибени по нея, коментират я. Хит си е и то брутален. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Попринцип в една дискотека входът е 5 лв. без участие, а ако има дадено участие на топ изпълнител директно скача на поне 10, в по-малките градове достига и 15/20 лв.

Цените на алкохола също се вдигат като има участие на топ име. В дадени дискотеки искат и солидна задължителна минимална консумация за маса/сепаре.

Тотално неуважение е хората да дадат повечко пари, за да ти дойдат на участието и накрая обстановката да изглежда все едно просто DJ-я пуска песните. 

Абсолютно е така, но Преслава просто няма конкуренция. И не, Галена не й е конкуренция човек. Просто няма качествата за да я събори. Толкова години опитва и се е зад нея по всичко:

1. Последователи
2. Хитове (вечни)
3. Статут в обществото
4. Глас
5. Хонорар

Наистина трябва име с голям глас и харизма за да я ритне от там. Не е нормално да е толкова отегчена и безочлива и се пак да прибира толкова пари. Между другото това е и вредно за бранша. Едната няма глас и колкото караоке певица (Галена), а другата няма желание да си отвори устата за 3 минути, колкото да изпее една песен (Преслава). Отделно Преслава или ще се разходи, или ще се облегне отегчено и само ще държи микрофон и  затова ще вземе най - големия хонорар за изпълнител в България.  

  • Like 6
  • Love 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Скандал е новата Шефката. Няма да спрат да лаят цяла година и да ни я навират в лицето. Каква досада.

С тази разлика, че Шефката течеше и от чешмата, а Скандал с 300 зора му докарват някакъв прием и то на участие на Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, чушка. каза:

https://streamable.com/ao5cf3

Понеже никой не се осмели да пусне нито снимка, нито клипче от участието на Преслава в "Биад", ето вашият претендент, дето го стягате за по-голям хит от "Скандал".

Плейбек.

Не ги подканва.

И въпреки това се чува да пеят.

Хит е.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

С тази разлика, че Шефката течеше и от чешмата, а Скандал с 300 зора му докарват някакъв прием и то на участие на Галена.

И двете са пълен боклук.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...