Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Willy каза:

Първата дори не я знам май, АЗ такъв чалгар, смятай...

Баладата е една от най-прехвалените песни евър. Кой не е имал хит като Пясъчни кули?

Ти не я знаеш, но хората там я пеят. Това е по - важното. А за хит като кулите, не знам, залата беше на крака. Попита дали е имала хитове, аз ти показах, че е. Ивана също има 2/3 хита за последните 10 години.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ти не я знаеш, но хората там я пеят. Това е по - важното. А за хит като кулите, не знам, залата беше на крака. Попита дали е имала хитове, аз ти показах, че е. Ивана също има 2/3 хита за последните 10 години.

Тези 2-3 песни не са дори на нивото на неклипираните от албума на Преслава. Едни Не идвай и Не те забравям са по-големи хитове от втората половина на кариерите им. Те са виновни че пускат тъпи песни и не се адаптират. Виж в Сърбия Брена и другите стари как мачкат и с нови хитове, дори и след повече години от старта им.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Тези 2-3 песни не са дори на нивото на неклипираните от албума на Преслава. Едни Не идвай и Не те забравям са по-големи хитове от втората половина на кариерите им. Те са виновни че пускат тъпи песни и не се адаптират. Виж в Сърбия Брена и другите стари как мачкат и с нови хитове, дори и след повече години от старта им.

Виж коте, мисълта ми е, че до 2/3 ше докретат. И да носим от кладенци вода песните и на Ивана/Глория специално тези двете дето ти казах имат приеми на няколко концерта. Сложи по - голяма бройка - 5 например и пойнта ти ще е валиден, защото 5 ше им дойдат бая, нищо че са издали 500. 2 е лесна бройка дори за тях.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

От Пайнер слушам само Галена, Преслава и Цветелина Янева - а те са все още млади и атрактивни пичета. Лелките ги оставям на Вас, видимо ви влече към тях.

Ами нека е забавна жената, но да вложи и доза хумор в творчеството си. 


Опа, няма смисъл, така или иначе никой освен 5-те неизмрели от естествена смърт нейни фена няма да го слуша.:3fdb8960598fa63e:

Видът на ексхумирана мумия или вакумирана скумрия и манталитетът на стринка - струва ли си да го коментирам въобще? Женицата се е омъжила за 20 и кусур години по-дрът от нея мъж, който направо й е изпил младежката енергия. Тя и на младини, през 90-те, изглеждаше и се държеше като отдавна прецъфтяла и неупотребена стара мома.

Най-вероятно си струва жената, след като пет билета за нейн концерт струват толкова, колкото е целия хонорар на цитираните от теб певачки. Че се и продават. 

 

 

Screenshot_20210531_113936.jpg

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, HIStory каза:

Най-вероятно си струва жената, след като пет билета за нейн концерт струват толкова, колкото е целия хонорар на цитираните от теб певачки. Че се и продават. 

 

 

Screenshot_20210531_113936.jpg

Добро утро!

Искаш ли да ходим бе коте ? Поздравче! Аз Селин не я харесвам, но ше одим. Бтв, бях и на роял концерта и там пя пак тя. Пяха и други, като Андреа Бочели. За потребителите на рама - това не е нашата Андреа, а един сляп италиански изпълнител, който пее поп - опера, като нашата Андреа, но по - добре.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Добро утро!

Искаш ли да ходим бе коте ? Поздравче! Аз Селин не я харесвам, но ше одим. Бтв, бях и на роял концерта и там пя пак тя. Пяха и други, като Андреа Бочели. За потребителите на рама - това не е нашата Андреа, а един сляп италиански изпълнител, който пее поп - опера, като нашата Андреа, но по - добре.

Не ща - и аз не я харесвам, ама съм достатъчно обективен да не я принизявам само на тази база. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Не ща - и аз не я харесвам, ама съм достатъчно обективен да не я принизявам само на тази база. 

Отказваш ми. Край! 

Но ще го преживея като Галена, сега ще си букна 1/2 секс терапии.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, HIStory каза:

Най-вероятно си струва жената, след като пет билета за нейн концерт струват толкова, колкото е целия хонорар на цитираните от теб певачки. Че се и продават. 

 

 

Screenshot_20210531_113936.jpg

Певачка е онази селскостопанска дива, която виси в подписа ти.
Говорим за активни и актуални певици, не за мумии - грандоманки, правени на жреб от *оро *лиев.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Била е каквото е била. В смисъл между нас не я броят за жива в момента там. Основните й фенове са 35+ хомосексуалисти. Иначе има успехи, в Америка и двете с Уитни са по - големи от третата. За света мисля, че тя ги бие, даже 100% е така, и Дион е по - богата. Но мен не ме впечатляват. Същото е с Бритни Спиър която 30 години вълнува цяла америка с глупостите си, но творчески е забравена.

Тук подобна в чалгата е Емилия. Нали 20 години вълнува със семейните си драми, не толкова с песните си. Амин! Хората много обичат да се припознават в такива неща, което аз с ръка на сърцето си презирам.

Ако не беше Марийчето първа да слее два жанра - поп и хип хоп, поканвайки рапър в ремикса към своя песен, сега навярно нашите простачки щяха да пеят шлагерни песни като "Децата" и т.н. и да си скубят с Кичка, Кристина Димитрова и Лили екстейшъните по Златния Орфей.

Марая въвежда цялата постановка на пеене, характерна с прехода от високи в ниски тонове, без нея такива като ДесиСлава, емилия, Цветелина Я и Преслава - нямаше да съществуват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Willy каза:

Последните й хитове! 

12 години след това още да си активна, да те имат за легенда, а да нямаш дори и среден хит....дъно, срам...

 

Ако те няма беше бутафорно натресен хит само и единствено заради Планета ТВ, песента се въртеше буквално през песен лятото на 2007-ма, можете да си представите за какво става въпрос.

Добре, че тогава Планета още имаше по-широка аудитория, иначе щеше да е на нивото на "Твойте любими ръце" на Марусче и "Бонбони" на Цурче.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Певачка е онази селскостопанска дива, която виси в подписа ти.
Говорим за активни и актуални певици, не за мумии - грандоманки, правени на жреб от *оро *лиев.

Ми пак си се объркал - говореше за "оная с петте неизмрели фена", дето се оказа, че на твоите диви ще им замине половината хонорар само за да присъстват на нейно шоу. 

Между другото кво стана с международния им пробив, че ексхумираната скумрия и другите подобни да могат да се пенсионират спокойно? Някой помни ли докъде стигнаха в Билборд Body language и In control? Помня, че разбиха световния пазар, нещо май и по някое Грами отнесоха...

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Ако не беше Марийчето първа да слее два жанра - поп и хип хоп, поканвайки рапър в ремикса към своя песен, сега навярно нашите простачки щяха да пеят шлагерни песни като "Децата" и т.н. и да си скубят с Кичка, Кристина Димитрова и Лили екстейшъните по Златния Орфей.

Марая въвежда цялата постановка на пеене, характерна с прехода от високи в ниски тонове, без нея такива като ДесиСлава, емилия, Цветелина Я и Преслава - нямаше да съществуват.

Не може ме убеди да я харесвам. Има 3 песни дето ме кефят на тва шимпанзе, иначе аз имах спор с едно същество което дойде да ме нахлеби, та се наложи да й играя адвокат на Марая. 

Колкото до Емилия, Янева и Преслава ме съмнява. Те не знаят коя е Марая Кери. Тяхната музикална култура стига от Глория до Цеца и обратно.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Ми пак си се объркал - говореше за "оная с петте неизмрели фена", дето се оказа, че на твоите диви ще им замине половината хонорар само за да присъстват на нейно шоу. 

Между другото кво стана с международния им пробив, че ексхумираната скумрия и другите подобни да могат да се пенсионират спокойно? Някой помни ли докъде стигнаха в Билборд Body language и In control? Помня, че разбиха световния пазар, нещо май и по някое Грами отнесоха...

 

Далеч по-успешни макар и флопове за НИВОТО на Галена и Преслава от цялата кариера на Калория в последните 10 години. Впрочем тя жива ли е? Пее ли още? Някой освен гейовете слуша ли?
Не познавам нито един хетеро фен на Калория...:ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не може ме убеди да я харесвам. Има 3 песни дето ме кефят на тва шимпанзе, иначе аз имах спор с едно същество което дойде да ме нахлеби, та се наложи да й играя адвокат на Марая. 

Колкото до Емилия, Янева и Преслава ме съмнява. Те не знаят коя е Марая Кери. Тяхната музикална култура стига от Глория до Цеца и обратно.

Не смятам, че са толкова прости и ограничени колкото Примата от Две кобили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако не беше Марийчето първа да слее два жанра - поп и хип хоп, поканвайки рапър в ремикса към своя песен, сега навярно нашите простачки щяха да пеят шлагерни песни като "Децата" и т.н. и да си скубят с Кичка, Кристина Димитрова и Лили екстейшъните по Златния Орфей.

Марая въвежда цялата постановка на пеене, характерна с прехода от високи в ниски тонове, без нея такива като ДесиСлава, емилия, Цветелина Я и Преслава - нямаше да съществуват.

За коя песен на Марийчето става въпрос, че ако е за ония с Джери - и Малина, и Валят го минаха доста преди нея. Ей ти го първото смесване на чалга с хип-хоп, много преди Мара 😁

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

 

 

Пясъчни кули
 

Идеята е да сме обективни. Когато тя направи слушаеми и хитови песни, хората ги приемат. Това трябва да говори и на двете страни достатъчно.

Да се поздравим с най-добрата баладична песен на 2013-та, която съвсем заслужено взе нагрдата въпреки освиркването на меките китки в залата:

 

:ae:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

За коя песен на Марийчето става въпрос, че ако е за ония с Джери - и Малина, и Валят го минаха доста преди нея. Ей ти го първото смесване на чалга с хип-хоп, много преди Мара 😁

 

Изобщо не си в час, миличък. Под Марийчето визирах Марая Кери и този хит:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...