Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Все пак не очакваме от феновете на селскостопанската прима интереси извън скотовъдската музика на любимката им. Марая К е тресла 84 седмици върха на Билборд, с 84 повече отколкото Глора е тресла върха на която и да е престижна музикална класация в България, изключайки онази смешната - в червената колонка на НФ, издавана от нейната постелка - Маргарит Дьо Лозан.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, HIStory каза:

За коя песен на Марийчето става въпрос, че ако е за ония с Джери - и Малина, и Валят го минаха доста преди нея. Ей ти го първото смесване на чалга с хип-хоп, много преди Мара 😁

 

лъгЪна, бате :D 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Изобщо не си в час, миличък. Под Марийчето визирах Марая Кери и този хит:

 

Още по-зле за теб и общата ти музикална култура - www.okayplayer.com/music/what-were-the-first-rap-rb-collaborations.html/amp

Това е все едно да твърдиш, че чалгата започва от Джена, примерно. Очаквах повече от теб. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сме давали поле за изява и припомняне на съществуването на отдавна разложени творчески трупове като селскостопанската прима.
Както би казала Джен - Аман, Аман.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Още по-зле за теб и общата ти музикална култура - www.okayplayer.com/music/what-were-the-first-rap-rb-collaborations.html/amp

Това е все едно да твърдиш, че чалгата започва от Джена, примерно. Очаквах повече от теб. 

Каза фенът на Селската кръглолика простакеса Глора. :1000(29):

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, HIStory каза:

Да бе, разбиха направо, Адел се стопи от злоба и завист 🤣🤣🤣

 

От селската перачка Глория на дебелогъзата пърдел ли обърна темата сега? Две нафталинени простакеси с нищо недопринесли към музикално развитие.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, тая нафталинената и нейният единствен фен не са ми интересни вече. Блокирах му постовете, за да спре да ми досажда да правя безплатна реклама на залязлата му селскостопанска любимка.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Каза фенът на Селската кръглолика простакеса Глора. :1000(29):

На това му се вика аргументация,браво. Ама то като няма кво да кажеш, по-добре 

, вместо да ръсиш глупости и заяждане тип трети клас, не ти отива на претенциите ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, в момента се карате за певици (световни и български) които нямат никакво отношение към вас двамата. Нито Преслава, нито Галена, нито Глория им пука за вашето мнение. Отделно и трите са взели толкова пари къде заслужено, къде не, тънат в охолство, карат си колите и си живеят живота. Харесвайте песните им, нека ви носят яки емоции, ама си живейте живота. Аз се кефя на песните, но тва е. В момента много по - голям проблем ми е дали да ходя на участие на Галена, заради компанията и дали да ходя на The Weekend, който не харесвам особено.

Другото, което няма общо с топика, но ще го упомена е колко скандално скъпи са дрехите в България. Най- скъпите откъм цена в цяла Европа.Но сега ще си напазаря добре от Германия, че ми писна за клин, маратонки и тениска да давам 500 кинта като струват 100 евро.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Хора, в момента се карате за певици (световни и български) които нямат никакво отношение към вас двамата. Нито Преслава, нито Галена, нито Глория им пука за вашето мнение. Отделно и трите са взели толкова пари къде заслужено, къде не, тънат в охолство, карат си колите и си живеят живота. Харесвайте песните им, нека ви носят яки емоции, ама си живейте живота. Аз се кефя на песните, но тва е. В момента много по - голям проблем ми е дали да ходя на участие на Галена, заради компанията и дали да ходя на The Weekend, който не харесвам особено.

Другото, което няма общо с топика, но ще го упомена е колко скандално скъпи са дрехите в България. Най- скъпите откъм цена в цяла Европа.Но сега ще си напазаря добре от Германия, че ми писна за клин, маратонки и тениска да давам 500 кинта като струват 100 евро.

Че който се кара? От една страна има аргументирана теза, от друга - след пълно издишане заяждане на ниво предпубертет. 

Иначе си прав, но хич не ми е приятно да се изкривява реалността и да се насаждат полуистини

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

 

Другото, което няма общо с топика, но ще го упомена е колко скандално скъпи са дрехите в България. Най- скъпите откъм цена в цяла Европа.Но сега ще си напазаря добре от Германия, че ми писна за клин, маратонки и тениска да давам 500 кинта като струват 100 евро.

Оти не каза да те взема у Тюркийе на пазар! С връзки сме на границата - ще им изпеем на Лия Митничарю.

Ей тъй те взимам! 

 

  • Thanks 1
  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Толкова ли го закъсахте относно теми за обсъждане, че се коментира Глория :1000(9):

Кариерата й приключи още преди 2010. Останалото е пълнеж. 

Обективно погледнато - по-добре баба ни вместо някви Тройници и други полуфабрикати. 

Реално погледанто - отивам да си направя едно блъди мери. 

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Lelqtian каза:

Обективно погледнато - по-добре баба ни вместо някви Тройници и други полуфабрикати. 

Реално погледанто - отивам да си направя едно блъди мери. 

 

или 2-3 за отскок? 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Че който се кара? От една страна има аргументирана теза, от друга - след пълно издишане заяждане на ниво предпубертет. 

Иначе си прав, но хич не ми е приятно да се изкривява реалността и да се насаждат полуистини

Хубаво, че съумяваш да признаеш, че не си се доразвил и се държиш като пубертет. 🙊💀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Толкова ли го закъсахте относно теми за обсъждане, че се коментира Глория :1000(9):

Кариерата й приключи още преди 2010. Останалото е пълнеж. 

Не, просто единственият й останал фен желае да ни я натрапи като еталон за класа и музициране. А аз съвсем приветливо му обясних, че единственият еталон, който може да ни бъде селскостопанската прима, е дива бясна селянка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

На това му се вика аргументация,браво. Ама то като няма кво да кажеш, по-добре 

, вместо да ръсиш глупости и заяждане тип трети клас, не ти отива на претенциите ;)

Мило, аз съм първоразряден провинциален миндил и нямам никакви претенции относно своята същност. Единствените с претенции сте ти и твоята аграрна дукеса. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

IMG-20210531-141639-454.jpg

Упорито продължава да акцентира на несъразмерните си ноздри O_o Поне по време на локдауна и затворените дискотеки да беше отскочила до Турция да й ги оправят.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Упорито продължава да акцентира на несъразмерните си ноздри O_o Поне по време на локдауна и затворените дискотеки да беше отскочила до Турция да й ги оправят.

Просто няма пари за такива манипулации Кали. Пък и на нивата кой шия гледа енакви ли са и тия дупки, или не ... 

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Просто няма пари за такива манипулации Кали. Пък и на нивата кой шия гледа енакви ли са и тия дупки, или не ... 

 

Оле, Кали сериозно направи тази песен, засне я, продуцентите й също са я слушали преди да излезе и пак видя бял свят. 💀

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...