Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Демонстрираш изключително непознаване на творчеството на Примата! Веднага ще те докладвам и ще бъдеш изхвърлен от обкръжението й!

 

Получавам обриви от тая песен... Но добре си е научила урока Симонка, дали са й вечеря след записите 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, HIStory каза:

Получавам обриви от тая песен... Но добре си е научила урока Симонка, дали са й вечеря след записите 😁

За награда яла е Симона

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, HIStory каза:

Айде без обобщения, че "всички" предполага и мен, пък за 20 и кусур години не ме е докоснала особено. 

Не мисля, че "Уникална", "Ало, девойките", "Кралете" и каквито и там шитни да избълва писледните 10 години са чак толкова различни от творчеството на Александрова. За старите тип" "Смукача "," Мъж ли е" и" Палавник "пък изобщо няма да споменавам. Та разликата не е толкова голяма, колкото ти изглежда. 

Е, говорим само за периодите им, в които са били актуални и са владеели масата т.е при Ивана това са старите песни. Някои са й прости, да, но пак са правени, за да се забавлява народа, а не само за да им се кефи един конкретен таргет като ходи на дискотека. Пък вече не е длъжен всеки да харесва простотиите на Ивана, нито пък смислените песни, но вторите да се слагат под тези на Глория само защото са в различен стилистика и около тях има и по-евтини... ами няма си реално основателна причина за това. ;)

Жалко, че не те е докоснала Ивана с нищо, но предполагам че навсякъде има изключения. :D Хаха хайде поздрав за който я харесва:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

 

Жалко, че не те е докоснала Ивана с нищо, но предполагам че навсякъде има изключения. :D Хаха хайде поздрав за който я харесва:

 

Мен ме докосна чрез 

 Да благодарим! 

  • Thanks 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

У Глорини? Надали, там положението винаги е било 

 

Глория я е шантажирала - "маме, да направим едно дуетче. После ще ти купя кекс". Накрая й е подхвърлила миникексче, но все пак кексче! За втория дует нищо не й е дала - "това да не ти е мандра, я по-сериозно!" 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Е, говорим само за периодите им, в които са били актуални и са владеели масата т.е при Ивана това са старите песни. Някои са й прости, да, но пак са правени, за да се забавлява народа, а не само за да им се кефи един конкретен таргет като ходи на дискотека. Пък вече не е длъжен всеки да харесва простотиите на Ивана, нито пък смислените песни, но вторите да се слагат под тези на Глория само защото са в различен стилистика и около тях има и по-евтини... ами няма си реално основателна причина за това. ;)

Жалко, че не те е докоснала Ивана с нищо, но предполагам че навсякъде има изключения. :D Хаха хайде поздрав за който я харесва:

 

Ей това е много добро, аха да ме докосне:

Ако по-голямата част от кариерата й беше минала с такава песни, не като горните примери, имаше шанс да я харесам... Е пропиля го😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Ей това е много добро, аха да ме докосне:

Ако по-голямата част от кариерата й беше минала с такава песни, не като горните примери, имаше шанс да я харесам... Е пропиля го😁

А, моля, моля, това е кавър! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

Ами Глория нали все парадира, че била на друг договор, в други отношения, съпродуцент, ала-бала. Естествено, че няма да се занимават с нея. Да се занимава тя. А и преди да стане баба, с какво толкова се е занимавала по цял ден. Да си бе потърсила правата. 

Какво е правила освен да си чеше оная работа? С всеки ден се убеждавам, че от нея нищо не става. Само пози и преструвки, но никакво действие.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

Ей това е много добро, аха да ме докосне:

Ако по-голямата част от кариерата й беше минала с такава песни, не като горните примери, имаше шанс да я харесам... Е пропиля го😁

Все пак е хубаво, че толкова години след върха си може да издава и смислена продукция, която да се харесва дори на малкото хора, които не са я харесвали особено докато властваше над народа.

Но какво съм тръгнал да се занимавам с Ивана и Глория по нощите. Да си пуснем задружно Токсичен:

:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Че то Ивана друго има ли? 

Те и трите й авторски песни са с неясен произход, "Ние сме номер едно" я бяха писали, че е по музика на Стояна, та ако трябва да изключим кавърите хептен не остана какво да й се хареса. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, HIStory каза:

Че то Ивана друго има ли? 

Търсех подобаващ отговор с някоя Глориева песен, съдържаща "не", но не си избрах. Но пък ми попадна тази статия, според която Глория не се оплаквала, при все че доста мрънкаше преди това, та даже направо беше хукнала да напуска страната. Оставете това - любимата ми част е: "Моят ден започва с чаша кафе, лека закуска, спортувам в малкия ми домашен фитнес"

https://signal.bg/глория-не-обичам-да-мрънкам-и-да-се-опл/

Освен малък басейн, Гюри има и малък домашен фитнес! ❤️❤️ 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Търсех подобаващ отговор с някоя Глориева песен, съдържаща "не", но не си избрах. Но пък ми попадна тази статия, според която Глория не се оплаквала, при все че доста мрънкаше преди това, та направо беше хукнала да напуска страната. Оставете това - любимата ми част е "Моят ден започва с чаша кафе, лека закуска, спортувам в малкия ми домашен фитнес"

https://signal.bg/глория-не-обичам-да-мрънкам-и-да-се-опл/

Освен малък басейн, Гюри има и малък домашен фитнес! ❤️❤️ 

Вместо във фитнес да беше инвестирала в нови дивани, че на мен даже ми става неудобно като я гледам от 20 години на тая изкуствена кожа... Но май повечето са стиснати в това отношение, като съм мяркал Камелия и Малина примерно в какво живеят,че и Ивана, всичко си крещи "Виденов" и то отпреди поне десетилетие. Иначе за коли имаме пари, но живеем в кич и мизерия. 

 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Вместо във фитнес да беше инвестирала в нови дивани, че на мен даже ми става неудобно като я гледам от 20 години на тая изкуствена кожа... Но май повечето са стиснати в това отношение, като съм мяркал Камелия и Малина примерно в какво живеят,че и Ивана, всичко си крещи "Виденов" и то отпреди поне десетилетие. Иначе за коли имаме пари, но живеем в кич и мизерия. 

 

В това няма лошо. Какъвто и диван да е, все гъз ще седне на него. Глупаво е да се хвърлят пари за такива неща.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Вместо във фитнес да беше инвестирала в нови дивани, че на мен даже ми става неудобно като я гледам от 20 години на тая изкуствена кожа... Но май повечето са стиснати в това отношение, като съм мяркал Камелия и Малина примерно в какво живеят,че и Ивана, всичко си крещи "Виденов" и то отпреди поне десетилетие. Иначе за коли имаме пари, но живеем в кич и мизерия. 

 

И на Луна диваните са оттогава.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

В това няма лошо. Какъвто и диван да е, все гъз ще седне на него. Глупаво е да се хвърлят пари за такива неща.

Понякога имат сантиментална стойност. Някои пък са антики! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...