Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чакаме статистиката на Ю Туб да видим какво ще покаже за на Деса гледанията. Ако над 80% от гледанията са от България, то това автоматично означава, че може да се купуват гледания, които да идват само от България, което пък от своя страна ще доведе до нещо друго... 

ПП: Ако някой в този форум мисли, че Деса не е купувала гледания на тази песен, по-добре да не се излага с опити да опровергае тази очеизбождаща аномалия в нейната кариера.

 

  • Like 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Ако някой в този форум мисли, че Деса не е купувала гледания на тази песен, по-добре да не се излага с опити да опровергае тази очеизбождаща аномалия в нейната кариера.

 

Защо й е на Деса да купува гледания на Малката Ванеса?!🙄

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://streamable.com/cy87mw

https://streamable.com/ymcng0

Преди време казах, че първият ни тотален хит за годината е "Къде беше ти", вторият "Скандал", а тук, хората се смееха. :) Айде, чакаме следващите мегахитове. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hurricane каза:

Чакаме статистиката на Ю Туб да видим какво ще покаже за на Деса гледанията. Ако над 80% от гледанията са от България, то това автоматично означава, че може да се купуват гледания, които да идват само от България, което пък от своя страна ще доведе до нещо друго... 

ПП: Ако някой в този форум мисли, че Деса не е купувала гледания на тази песен, по-добре да не се излага с опити да опровергае тази очеизбождаща аномалия в нейната кариера.

 

Какво ще кажеш за тази песен, която си публикувала?

Мислиш ли, че е нормално вече толкова време да е над 150К/ден?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Какво ще кажеш за тази песен, която си публикувала?

Мислиш ли, че е нормално вече толкова време да е над 150К/ден?

Песента е хит. На мен не ми харесва особено. Куплетите са топ, но припевът е като детска песничка. Гледанията им май са реални. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пролетта вече си отива. И като теглим чертата - най-гледният хит за сезона е "В твоето легло" на Преслава. С над 3.7 млн гледания.

Има още 10 дни до края на сезона. През по-голямата му част Преслава беше номер 1. Можем да й връчим отличието. Открадна цял сезон от Галена, която пък изпъкна накрая.

Мисля, че Хитът на лятото ще бъде Скандал. Така, като гледам скоро няма да има и конкуренция. Поздравления за дуета, но пролетта остава за Преслава.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката откакто излезе е над песента на Пепи във ВСИЧКИ платформи. Май ще се окаже най-големият й хит, не я пипайте точно за тази песен.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пролетта вече си отива. И като теглим чертата - най-гледният хит за сезона е "В твоето легло" на Преслава. С над 3.7 млн гледания.

Има още 10 дни до края на сезона. През по-голямата му част Преслава беше номер 1. Можем да й връчим отличието. Открадна цял сезон от Галена, която пък изпъкна накрая.

Мисля, че Хитът на лятото ще бъде Скандал. Така, като гледам скоро няма да има и конкуренция. Поздравления за дуета, но пролетта остава за Преслава.

Така ако гледаш, хита при Преслава е бил само от 29ти до 6ти. След това всеки ден има поне 3/4 едни и същи по-слушани песни, които след дни я минават. Седмица хит на сезона не прави!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Песента е хит. На мен не ми харесва особено. Куплетите са топ, но припевът е като детска песничка. Гледанията им май са реални. 

Остава да видим дали гледанията на Деси Слава са от България. Ако се окаже, че може да се купуват и БГ гледания, много песни ще бъдат заподозрени.... ::изкашлям се ъ-ъ::

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Така ако гледаш, хита при Преслава е бил само от 29ти до 6ти. След това всеки ден има поне 3/4 по-слушани. Седмица хит на сезона не прави!

Ти прочете ли ми поста? Сезонът си отива. Коя песен е с повече гледания питам?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ти прочете ли ми поста? Сезонът си отива. Коя песен е с повече гледания питам?

Ще си позволя да цитирам, така както бях цитиран за уикенда.
"Лятото е един от четирите сезона в умерения пояс, заедно с есента, зимата и пролетта. Астрономично то започва с лятното слънцестоене (около 21 юни в Северното полукълбо)."

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Пролетта вече си отива. И като теглим чертата - най-гледният хит за сезона е "В твоето легло" на Преслава. С над 3.7 млн гледания.

Има още 10 дни до края на сезона. През по-голямата му част Преслава беше номер 1. Можем да й връчим отличието. Открадна цял сезон от Галена, която пък изпъкна накрая.

Мда, само че Шефката се разви в края на лятото и я бутахте за хита на лятото за сметка на “Купих ти сърце”. 

Противоречиш си. ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Ще си позволя да цитирам, така както бях цитиран за уикенда.
"Лятото е един от четирите сезона в умерения пояс, заедно с есента, зимата и пролетта. Астрономично то започва с лятното слънцестоене (около 21 юни в Северното полукълбо)."

Ти ще престанеш ли да се правиш на Fast? Не ти отива.

Защо в даден момент на всеки модератор не му е угодно да признае реалните месеци на даден сезон. Всеки знае, че лятото започва от юни, не и от края му. При нас морето отваря от 1-ви юни. От март до май се води пролет. Престанете с разните му Григориански Календари и се дръжте адекватно.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ти ще престанеш ли да се правиш на Fast? Не ти отива.

Защо в даден момент на всеки модератор не му е угодно да признае реалните месеци на даден сезон. Всеки знае, че лятото започва от юни, не и от края му. При нас морето отваря от 1-ви юни. От март до май се води пролет. Престанете с разните му Григориански Календари и се дръжте адекватно.

1-ви юни ли? Няма значение, ще я минем до тогава!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Мда, само че Шефката се разви в края на лятото и я бутахте за хита на лятото за сметка на “Купих ти сърце”. 

Противоречиш си. ;) 

Не ме интересува лятото. Тя стана Хита на годината. Емануела да си държи хита на лятото. Шефката течеше от чешмата.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ти прочете ли ми поста? Сезонът си отива. Коя песен е с повече гледания питам?

А коя песен отвява "В твоето легло" право в коша, освен "Скандал", въпреки че, според твоите твърдения е с по-малко гледания. И е логично, след като излезе на по-късна дата.

Така и не видяхме сносен прием на нейната песен, а за хит на сезона, трябва да се гледа глобално, а не през удобната вратичка, за да я изкараме като нещо по-голямо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Не ме интересува лятото. Тя стана Хита на годината. Емануела да си държи хита на лятото. Шефката течеше от чешмата.

Тя стана хита на годината, факт.

Но я бутахте за хита на лятото тогава. А тя се разви в края на лятото.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

1-ви юни ли? Няма значение, ще я минем до тогава!

И ще искаш да го считаме, дори и да е последният ден от месеца? Стига! Дръжте си Хит на лятото.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Тя стана хита на годината, факт.

Но я бутахте за хита на лятото тогава. А тя се разви в края на лятото.

 

Брат, ако е минала Емануела в края на лятото и е излезнала в самото лято, за какво друго да я бутаме? Не се излагай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По неговата логика явно Фики е с хита на сезона. Още никой не е минал 5-те му милиона направени за последните 2 месеца и половина т.е. през пролетта. xD

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...