Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

И според мен е нож с две остриета, защото някои не разбират и директно копират. А може и въобще да не им е била такава идеята впрочем.

Плюс това Деса не е подбрала правилните хора за целта. Например Галин. Малко е нелепо да се прави на мачо и побойник - повече щеше да върви да го сложат до прототип на Благо Солов и компания. Кокаин как така липсва - символът на Плаза, меката на...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Обзорът за вчера, когато според форумни дейци уж беше уикенд!

Всички песни падат.

1. Азис пада на 252К

2. Галена и Меди 226К

3. Малката и Робов 153К

4. Илиян и Теди Ал. 102К <- тази песен се задържа бая

5. Алисия back in the game ft. Torino & Pashata 90K

Преслава също прави 90К и дели петото място.

А излезе най-рано. Много добро задържане и типично в стила на Преслава да прави песни, които се задържат. Както стана ясно и предните й големи хитове са правели сходни гледания към настоящия момент. Преслава в дългосрочен план ще продължи да се бори за титлата от този сезон. Нейните песни се задържат във времето.

Всичко друго - Камелии, Джени и Симони е извън петицата, но с добри гледания. Голям overload на пазара след дълго затишие.

Галена и Меди ще отмъкнат Хит на сезона от Азис и ще се борят за Хит на годината. Ще затворят устата на мазната мангалка.

То като цяло май само на Преслава и Галена им се задържат песните за по-дълго време.

Много ми е интересно за Теда и Илиян, не очаквах и такива гледания да прави тази песен. Много еднотипна и противна ми е.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

@Danger.

Верно ли е, че в Карлово местния общински съвет гласувал Галена да бъде включена като регионален талисман и кадем на местния панаир. Щели да продават нейни плакати и картички, тя да гостува 3 пъти за един месец да вдигне икономиката на града?

:roll1::roll1:

Ще става почетна гражданка на града даже! ❤️

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, adorable каза:

И според мен е нож с две остриета, защото някои не разбират и директно копират. А може и въобще да не им е била такава идеята впрочем.

Плюс това Деса не е подбрала правилните хора за целта. Например Галин. Малко е нелепо да се прави на мачо и побойник - повече щеше да върви да го сложат до прототип на Благо Солов и компания. Кокаин как така липсва - символът на Плаза, меката на...

На мен ми е чудно каква част от цялата тази идея е въобще на Десислава. :D Т.е дали самата тя се е посъбудила най-накрая или Оцко си върши работата на продуцент и й дава всички насоки.

При всяко положение съм доволен, че и след 25 години кариера още може да изненадва. Ако винаги беше толкова постоянна можеше да надскочи най-малкото занижените очаквания на повечето си фенове за това накъде отива като артист.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес в От А до Я с рожденичката Галена сега.

Днес трябваше Теди Александрова да е в Бургас. В последния момент са я сменили с Малката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Това въобще не е вярно. Имаше 130k някъде след 21:00, а 230k около 01:00. Ако на някой наистина му се е показал такъв скок за една минута значи определено става въпрос за някакъв бъг.

Разбира се, че е бъг. Цялата Десислава е бъгната от години ❤️

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кое е по жалко и тъжно - това, че гледанията са купени, или че някои от феновете й не вярват в манипулациите и си мислят, че всичко е точно. 

  • Like 6
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Гальо каза:

Разбира се, че е бъг. Цялата Десислава е бъгната от години ❤️

Ами всъщност тоя път мога да докажа, че нещо на тия снимки не е като хората и това не са купените гледания. На първата песента още не е в Трендинг, а една минута по-късно на втората изведнъж вече е влязла. Само че няколко часа преди това аз бях писал, че тя вече е там:

преди 14 часа , SG каза:

Аз затва си мисля че тия 20 хилки бяха бъг. :D WTF от толкова купени гледания през годините не знам някой да е стартирал чак така.

Клипът вече е в Трендинг, а на Деси песните рядко влизат толкова бързо. Ако стигне до челните места виждам едни реални 300k-350k и дори повече за денонощие, каквито цифри тя е имала и преди.

Така че ако не е бъг, значи просто някой си играе да прави фалшиви скрийнове. ;) Което също не е изключено btw, тъй като наистина ли трябва сляпо да повярваме, че някой прецизно е уловил точно тази една минута, за да заснеме ситуацията преди и след? 🙄Не обвинявам конкретно теб.

Моля да бъда оборен не с реакции, а с адекватни коментари.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Не знам кое е по жалко и тъжно - това, че гледанията са купени, или че някои от феновете й не вярват в манипулациите и си мислят, че всичко е точно. 

Същата ситуация беше преди няколко дена, когато се оправдавахте с Трендинга за гигантския скок на Скандал. ;) В YouTube от край време са възможни всякакви странности, някои нагласени, други- не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Същата ситуация беше преди няколко дена, когато се оправдавахте с Трендинга за гигантския скок на Скандал. ;) В YouTube от край време са възможни всякакви странности, някои нагласени, други- не.

Галена и Меди не са имали 20 000 гледания още в първата секунда, нито са им дошли няколко хиляди лайкове в рамките на няколко секунди. 

“Скандал” е хита на годината, а песента на Десислава ще има максимум успеха на “Вторник беше”. Гаранция ти давам. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Същата ситуация беше преди няколко дена, когато се оправдавахте с Трендинга за гигантския скок на Скандал. ;) В YouTube от край време са възможни всякакви странности, някои нагласени, други- не.

Когато пуснаха песента я отворих на 6тата секунда и вече имаше 20к! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Галена и Меди не са имали 20 000 гледания още в първата секунда, нито са им дошли няколко хиляди лайкове в рамките на няколко секунди. 

“Скандал” е хита на годината, а песента на Десислава ще има максимум успеха на “Вторник беше”. Гаранция ти давам. 

Както доказах по-горе, с показателите на клипа на Десислава явно се случва нещо много странно. Не знам как да си обясня тази работа, но знам, че ако в момента погледнем съотношението на гледанията, харесванията и доста реалните на вид почти 900 коментара (тя май никога не е стартирала с толкова), няма да видим нищо кой знае колко странно.

А дали ще е хит ще се види с времето, това няма как да го твърдя сега. Но и за Скандал не може да се твърди чак че ще е хита на годината, кой знае какво още ще излиза в бъдеще.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Ами освен Лидия и Ники Гурманов други не разпознах.😁

Кои са тия?

преди 9 часа , FolkEmpire каза:

Барбито как хейтва зрителите, които и дават заплатата :D

 

 

Подпалила е. Много й порасна работата, откак се снима в клип на Джони :D "Нискоинтелигентни създания" вика :D Ходи й тая коса, и Луна се беше извапцала така. Оле, сега каза "АмЪн от такива простаци!". Северозападо проговори, хъ-хъ! "Абсолютни боклуци!" Тръгна ми продължение

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Верно, че и Лидия се прави на примадона в клипа. Хвърля някакви неща и изпада в нервни кризи.Браво, Лидия. С тази скорост скоро ще си на три линии и ти като Преслава ще се обезобразяваш, но вместо на 36, на 27.

Това не е ли Кристиана Гущера? 

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

 

Галена и Меди ще отмъкнат Хит на сезона от Азис и ще се борят за Хит на годината. Ще затворят устата на мазната мангалка.

Всичко е по-добре от мазната мангалка. 

преди 2 часа , adorable каза:

И според мен е нож с две остриета, защото някои не разбират и директно копират. А може и въобще да не им е била такава идеята впрочем.

Плюс това Деса не е подбрала правилните хора за целта. Например Галин. Малко е нелепо да се прави на мачо и побойник - повече щеше да върви да го сложат до прототип на Благо Солов и компания. Кокаин как така липсва - символът на Плаза, меката на...

Коцака сигурно е предрусал, нали беше по болници. Явно е съвпаднало със снимките. 

преди 2 часа , Stela каза:

Много ми е интересно за Теда и Илиян, не очаквах и такива гледания да прави тази песен. Много еднотипна и противна ми е.

Според мен тийновете се кефят на тая песен, дори не е толкова мангалска, та да кажем, че заради Илиян се гледа. Тя Теда не е толкова хитова сред циганите, повече българи я слушаме. Хитче си е явно. 

преди 2 часа , Stela каза:

Тази песен ме зариби, яка е. Малко да внимава Адам с тази отворена уста да не му стане патент, както на Теофиков набръчканото чело. Иначе си е готин.  😁

 

Галин го е научил.

Между другото, тук е моментът да заявя, че сънувах, че Галин ми подарява парфюм, подобен на тоя на Зайка, с молбата да пиша хубаво за него в Рамания! :D :D :D

преди 20 минути, Danger. каза:

Не знам кое е по жалко и тъжно - това, че гледанията са купени, или че някои от феновете й не вярват в манипулациите и си мислят, че всичко е точно. 

Второто...

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Интересно защо Теди Александрова са я заменили днес с Малката в Бургас в последния момент.

Считам, че това е въпрос от национална важност и очаквам пресконференция с разяснения! 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, SG каза:

Моля да бъда оборен не с реакции, а с адекватни коментари.

20к гледания и 2к лайкс за секунди.

+1.6к лайкс за минута на 6тия час, когато преди това за 25 минути не беше направила и 100 лайка.

+100к от нищото на 9тия час. @Гальо показа снимки.

Има много доказателства вече, остава на теб дали ще вярваш или не.😬

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко семпъл вокалчета от стара песен в "Скандал"

преди 53 минути, asylum каза:

Кои са тия?

Подпалила е. Много й порасна работата, откак се снима в клип на Джони :D "Нискоинтелигентни създания" вика :D Ходи й тая коса, и Луна се беше извапцала така. Оле, сега каза "АмЪн от такива простаци!". Северозападо проговори, хъ-хъ! "Абсолютни боклуци!" Тръгна ми продължение

Точно и аз това си казвах, много отворена стана. Ама записа е от 23-ти миналия месец, все още нямаше тая песен :D Нали е PR-ка там ли ква беше, сигурно е заместница на IVY :D

Косата и като я гледах ми биеше на Мегз перуката :D

Предлагам да я линчуваме публично в нета :D Че много се отваря, вместо да държи ниво както уж казва :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Ами всъщност тоя път мога да докажа, че нещо на тия снимки не е като хората и това не са купените гледания. На първата песента още не е в Трендинг, а една минута по-късно на втората изведнъж вече е влязла. Само че няколко часа преди това аз бях писал, че тя вече е там:

Така че ако не е бъг, значи просто някой си играе да прави фалшиви скрийнове. ;) Което също не е изключено btw, тъй като наистина ли трябва сляпо да повярваме, че някой прецизно е уловил точно тази една минута, за да заснеме ситуацията преди и след? 🙄Не обвинявам конкретно теб.

Моля да бъда оборен не с реакции, а с адекватни коментари.

Скрийновете са мои лични 😂 мога да ти покажа и часа, в който съм ги скрийнал. Нямам си друга работа, че ще се занимават да си измислям и правя нови, за да обвиня “Лидерката” Десислава, “мачкаща винаги” Галена, Преслава и Меди, че купува гледания. 
Не мога да повярвам, че се правите на луди 😂 Бъг, фалшиви скрийнове, нямам търпение да чуя следващото обяснение

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо Галенови търсят под вола теле. Отдавна в чалгата не е имало проект с толкова много replay value. Ако съдя по себе си,а и по коментарите,то трябват минимум 2 слушания,за да осмислиш целия проект. В такъв случай не намирам за странно песента да започне с ударни гледания за 24 часа.  То въобще възможно ли е да си купиш гледания и да дойдат в първата секунда???

Относно снимките на Гальо и на мен често ми се случва преди да си пусна някоя песен да показва по-малко гледания и като отворя клипа да има повече. Най-пресния пример е вчера когато преди да отворя песента на Тита и Джена имаше 801к,а като си я пуснах-896к. Това е бъг и когато ми се случи отново ще кача скрийншотове.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Willy каза:

20к гледания и 2к лайкс за секунди.

+1.6к лайкс за минута на 6тия час, когато преди това за 25 минути не беше направила и 100 лайка.

+100к от нищото на 9тия час. @Гальо показа снимки.

Има много доказателства вече, остава на теб дали ще вярваш или не.😬

 

преди 15 минути, Гальо каза:

Скрийновете са мои лични 😂 мога да ти покажа и часа, в който съм ги скрийнал. Нямам си друга работа, че ще се занимават да си измислям и правя нови, за да обвиня “Лидерката” Десислава, “мачкаща винаги” Галена, Преслава и Меди, че купува гледания. 
Не мога да повярвам, че се правите на луди 😂 Бъг, фалшиви скрийнове, нямам търпение да чуя следващото обяснение

А защо се подминава това, което аз дадох като доказателство? След като на един потребител му се е показвала с към 130k в Трендинг към 21-22 часа, а на другия чак в 1, това не показва ли, че със самото видео се случва друг тип нередност?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

 

А защо се подминава това, което аз дадох като доказателство? След като на един потребител му се е показвала с към 130k в Трендинг към 21-22 часа, а на другия чак в 1, това не показва ли, че със самото видео се случва друг тип нередност?

Сигурно и затова не го пуснаха в нейния канал - там видяхме какви гледания направи. Може би трябва да е в развит до някаква степен такъв, за да се пазарува. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...