Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Роман по-дълъг от "Под игото" и "Тютюн" взети заедно можем да напишем с неспазени обещания от Деса. Тя и в Пайнер щеше да мачка, уви това се случи само за 1 година от 5.

Но се случи, което беше учудващото. Че през 2017/2018 Деси Слава беше номер 1 за известен период, дори направи песен с 20 млн. и дует, който ги доближи. Както и две балади с ~15 млн. Взе някакви награди. Мисля, че "И на всички като тебе" взе вота за песен на годината от Сигнал. Награда, която принадлежеше на "Пей сърце".

Имаше и царуване покрай Галена с "В твоите очи". Гръмни си Деса.

Тя можеше и да не спира, но е глупава и се ошишка, а това допълнително влияе на мисловните способности. Не изключвам момент след 2-3 години, когато ще се оправи и ще удари пак. Тя винаги изненадва.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Stela каза:

Ох, не знам в каква връзка се сетих, но преди няколко дни видях леля Лече и си припомних, че му викаше така 😁😁😁 Може да го пуснем на Ерна. 

 

Да пуснем Леля Лече на Ерна, да я отстрани, като й отгризне главата и я изяде. Ерна ще остне само по тяло.

Голям смях беше това с леля Лече, беше лаф. Момчето на Трона обаче вече не пише. Голяма загуба за форума.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Гальо каза:

Честит рожден ден на Галена ❤️

 

Гальо да е първия, който честити рождения ден на Галена във форума. Хахаха, вижте какви фенове има!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , xroflx9 каза:

Ами освен Лидия и Ники Гурманов други не разпознах.😁

Верно, че и Лидия се прави на примадона в клипа. Хвърля някакви неща и изпада в нервни кризи.Браво, Лидия. С тази скорост скоро ще си на три линии и ти като Преслава ще се обезобразяваш, но вместо на 36, на 27.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FolkEmpire каза:

а защо не са и написали оригиналния композитор, и не са я свалили :D

Тука е още по-сладка

 

 

Това е от първия й албум на попфолк певица. Тази песен особено беше хит сред всички учащи. Които бяха двойно повече от сега. Правете сметка какъв хит беше.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обзорът за вчера, когато според форумни дейци уж беше уикенд!

Всички песни падат.

1. Азис пада на 252К

2. Галена и Меди 226К

3. Малката и Робов 153К

4. Илиян и Теди Ал. 102К <- тази песен се задържа бая

5. Алисия back in the game ft. Torino & Pashata 90K

Преслава също прави 90К и дели петото място.

А излезе най-рано. Много добро задържане и типично в стила на Преслава да прави песни, които се задържат. Както стана ясно и предните й големи хитове са правели сходни гледания към настоящия момент. Преслава в дългосрочен план ще продължи да се бори за титлата от този сезон. Нейните песни се задържат във времето.

Всичко друго - Камелии, Джени и Симони е извън петицата, но с добри гледания. Голям overload на пазара след дълго затишие.

Галена и Меди ще отмъкнат Хит на сезона от Азис и ще се борят за Хит на годината. Ще затворят устата на мазната мангалка.

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, VulkoIsTheBest каза:

Гальо да е първия, който честити рождения ден на Галена във форума. Хахаха, вижте какви фенове има!

Гальо, ти беше ли във Варна на участието? Пръсна ли, чу ли се нещо? Нали щеше да пада в Култ, но да изкара участието докрай?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Гальо, ти беше ли във Варна на участието? Пръсна ли, чу ли се нещо? Нали щеше да пада в Култ, но да изкара участието докрай?

Не, лично не съм фен на участията и. Последно сигурно 2016 съм ходил, очаквам иначе и аз нещо пикантно да разбера и да споделя 😂

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger.

Верно ли е, че в Карлово местния общински съвет гласувал Галена да бъде включена като регионален талисман и кадем на местния панаир. Щели да продават нейни плакати и картички, тя да гостува 3 пъти за един месец да вдигне икономиката на града?

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, VulkoIsTheBest каза:

чушка скоро ще обади какви циркове са били в Култ. ;)

Дали Галена е била разкикерчена на сцената, имало ли е избухвания и т.н.

Гледах му сторитата в Инста, пръснала е с хора и приеми. Ще чакаме да качи още клипчета!

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Гледах му сторитата в Инста, пръснала е с хора и приеми. Ще чакаме да качи още клипчета!

Предполагам е направил на Скандал - така обсъжданата тема. Но няма да се изненадам ако най-накрая е пръснала, песента вече е наложен хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В дискотеката сигурно имаше над 1000+ човека, буквално щеше да се пръсне. Аз лично толкова пълна, никога не съм я виждал. Първо излезе Меди, хората го обичат и пяха всяка една от песните му с цяло гърло. Това явление не може да се наблюдава нито при Галин, нито при Фики, просто е от по-различна величина. Изпя си всички песни на живо и има много добър контакт с хората. Ако нещо не се случи или твърде си повярва, може да се промени рязко, но засега върви супер.

Галена просто беше черешката на тортата. Изби всичко живо, буквално всяка песен, приемът й беше скандален и много силен. Самата тя, наистина нямаше желанието да си ходи и стоя до край.

https://streamable.com/h8h3ha

https://streamable.com/ugdig8

https://streamable.com/8pvvs4

Това е засега, което мога да дам, понеже сте писали да кача. Довечера ще кача повече, ако има желание, че сега няма да имам време. 

  • Thanks 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

В дискотеката сигурно имаше над 1000+ човека, буквално щеше да се пръсне. Аз лично толкова пълна, никога не съм я виждал. Първо излезе Меди, хората го обичат и пяха всяка една от песните му с цяло гърло. Това явление не може да се наблюдава нито при Галин, нито при Фики, просто е от по-различна величина. Изпя си всички песни на живо и има много добър контакт с хората. Ако нещо не се случи или твърде си повярва, може да се промени рязко, но засега върви супер.

Галена просто беше черешката на тортата. Изби всичко живо, буквално всяка песен, приемът й беше скандален и много силен. Самата тя, наистина нямаше желанието да си ходи и стоя до край.

https://streamable.com/h8h3ha

https://streamable.com/ugdig8

https://streamable.com/8pvvs4

Това е засега, което мога да дам, понеже сте писали да кача. Довечера ще кача повече, ако има желание, че сега няма да имам време. 

Браво. Яко е. И песните са хитове, личи си.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Гальо каза:

Една минутка разлика ❤️
FC1538-CB-0732-423-F-9559-F8-C8-E6979-B0

A0310428-4-F1-C-4526-8025-7015-C3-A5-E13

Това въобще не е вярно. Имаше 130k някъде след 21:00, а 230k около 01:00. Ако на някой наистина му се е показал такъв скок за една минута значи определено става въпрос за някакъв бъг.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Верно, че и Лидия се прави на примадона в клипа. Хвърля някакви неща и изпада в нервни кризи.Браво, Лидия. С тази скорост скоро ще си на три линии и ти като Преслава ще се обезобразяваш, но вместо на 36, на 27.

Целия клип е много гнусен и отразява грозната действителност на живота на голяма част от хората. Явно това е искала да покаже, но е нож с две остриета, защото има и такива, които копират и се кефят на такива неща.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Тази песен беше много голям хит. Тресеше държавата. Тук май е само на 20?

Песента е от 98-ма, значи е била само на 19. Наистина беше голям хит, аз и сега я харесвам, но сякаш остана позабравена в сравнение с други песни на Деса.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...