Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, BobiTo каза:

Песента тепърва излезе, те вече я оплюха по 3 пъти всеки и я обявиха за флоп, това само в Рамания го има. 😂

Галенови пък какво се впрягат или те просто си лаят по всяка излязла песен ако не е Галенена.

Не се възприемам като фен на никоя и казвам че за мен песента не става. И най-големият хит да стане, това не е песен като за Анелия, която има тази дискография зад гърба си. След като в последните години и без това се изложи с много проекти на ниво Татяна, които очевидно не й се получиха, просто не исках да чуя тази помия. 

И спрете да обявявате всеки, който не харесва песните на любимите ви за хейтър. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Аз лично много харесвам Анелия и миналата година пусна супер силни песни. Просто тази от днес не ми допада и казах защо. Успех и желая все пак, защото всички знаем какво може Анелия, което е много повече от песента, която пусна днес. 

Не може всичко да ти е успешно, пък и не е нужно, за нея е най-важно работа да има, а без такава не е останала. Дори тази която сочат за най-голямото име от 5 песни миналата година само една е хит. 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен песента на Анелия няма да е точно флоп и дори има шанс да си стане нещо на ниво Гъзарка. Проблемът е, че самата Анелия навремето можеше много повече и това, което се случва с нея в последно време не е никак приятно за гледане.

Но и на мен ми прави впечатление, че феновете на Галена са зле настроени към нея напоследък. Ненужно е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Planeta : Джена - Моят номер

Коментарите: Пускайте Анелия.

Planeta: Анелия - Котка

Коментарите: Пускайте Преслава. 😂

Най-много има за Яница и то от години го наблюдавам. Не знам дали има някой психично болен фен, който да спами от различни профили, но явно да, щото при самата премиера почти ги няма.

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Wild_Style каза:

Ето ти пиленце класен хит! Стига дудня за тази котка :lol:

Снощи си поръчвах KFC и доставчика беше жена и беше надула тая песен на макс от колата си, след като ми остави поръчката. Доказателство за хит!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Снощи си поръчвах KFC и доставчика беше жена и беше надула тая песен на макс от колата си, след като ми остави поръчката. Доказателство за хит!

Трябваше да й дадеш минимум 20 лв бакшиш, че е надула Джена. Все пак тя пуска само стойностни песни и никога не пуска нещо между другото.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Най-много има за Яница и то от години го наблюдавам. Не знам дали има някой психично болен фен, който да спами от различни профили, но явно да, щото при самата премиера почти ги няма.

Тя Яница има ли фенове? Аз съм останал с впечатление, че пуска песни, пък което й се получи.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето мнение е ,че днес излезнаха два съвсем различни проекта представени от Симона и Анелия. И двете песни мисля , че ще се наложат като хитове , мн ми допадат!

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Danger. каза:

Снощи си поръчвах KFC и доставчика беше жена и беше надула тая песен на макс от колата си, след като ми остави поръчката. Доказателство за хит!

Зайке, ти ли си? 😁

(нищо лично, знам че се шегуваш)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Planeta : Джена - Моят номер

Коментарите: Пускайте Анелия.

Planeta: Анелия - Котка

Коментарите: Пускайте Преслава. 😂

Защо копираш коментари от тубата? Това в борбата за оригиналност ли е? 

Приеми, че "виещия с вълци" пусна флоп! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Защо копираш коментари от тубата? Това в борбата за оригиналност ли е? 

Приеми, че "виещия с вълци" пусна флоп! 

Къде съм казал, че аз съм го измислил? Видях го там и го споделих, къв ти е проблема? Иди да съхраниш клъцнатия нос на Кама и дим да те няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , omline каза:

Какво е писала? Такива неща със скрийншот, дами и господа!

image.png.6e87961cf31c8a06b5c70d8aef3b59cd.png

 

 

преди 8 часа , Stela каза:

Да, и аз искам да знам. Да не я е захванало изкукуригването?

За Оскарите и Бакалова. Как Мария било свято име или нещо такова, и че наградите били някакво ново начало, но абсолютно несвързани мисли без смисъл.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, BobiTo каза:

Константин е споделил песента на Симона, @zai4eto82 любима ти е, нали? 

Кокаин дали не е жлембил новия миндил на Алоха мюзик? :rolleyes:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона ми напомня на Ванеса (Малката) в началния й период като глас и леко като визия. Значи няма да има грандиозен успех, Галине можеш да спреш да се набутваш за гледания.

С онзи русолявия какво стана - как му беше псведонима - Гибона или нещо от сорта? Back to selling dyuneri. 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, DarkChild каза:

 

За Оскарите и Бакалова. Как Мария било свято име или нещо такова, и че наградите били някакво ново начало, но абсолютно несвързани мисли без смисъл.

Явно си е дала сметка, че е неадекватна и го е махнала. Сигурно покрай носа е почнала да се напива и вилнее, а на сутринта трие посрамена. 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо са тези съмнения за гледанията. Новите изпълнители от последните 2-3 години напълно отмъкнаха таргетите до 17-18 от любимите ни баби. А точно тия деца и тийнове цъкат и рефрешват като луди на всичко, което им се предложи. Към тях добавяме и солидна част от старите волове като нас тук и ето ги 200k-300k гледания дебют, каквито са соло стартовете на Алфите. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Не знам защо са тези съмнения за гледанията. Новите изпълнители от последните 2-3 години напълно отмъкнаха таргетите до 17-18 от любимите ни баби. А точно тия деца и тийнове цъкат и рефрешват като луди на всичко, което им се предложи. Към тях добавяме и солидна част от старите волове като нас тук и ето ги 200k-300k гледания дебют, каквито са соло стартовете на Алфите. :D

Ама, моля ти се. Спри се с тези заучени фразички и тийновете. Отдавна никой от тях не се вълнува от чалга, нито един от тях не е прикрепен към Алфа аудиторията и не им пука за тях. Това са някакви фантазии.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е стара, хитра кикимора и знае, че с първа песен на чисто ново име трябва да се разшуми стабилно, за да прикове внимание.

Защо новите имена, които дебютират в канала на Пайнер, дето е в пъти по-голям от този на Алфа, не правят такива цифри за първи ден?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Ама, моля ти се. Спри се с тези заучени фразички и тийновете. Отдавна никой от тях не се вълнува от чалга, нито един от тях не е прикрепен към Алфа аудиторията и не им пука за тях. Това са някакви фантазии.

То е достатъчно да се погледне колко много фен профили и видеа се правят на новите по всякакви социални мрежи и платформи. Хич не са за подценяване тези таргети, след спада на поп-рапа си се върнаха към чалгата. Нали, като изключим, че основно слушат западна музика.

преди 4 минути, Stela каза:

Галин е стара, хитра кикимора и знае, че с първа песен на чисто ново име трябва да се разшуми стабилно, за да прикове внимание.

Защо новите имена, които дебютират в канала на Пайнер, дето е в пъти по-голям от този на Алфа, не правят такива цифри за първи ден?

Канала на Пайнер напоследък претърпява брутално сгромолясване по някаква причина. Единствено Даймънд от новите имат някакъв шанс и то само защото са Даймънд и по същата логика като при Алфа- малките и тийновете цъкат, защото се води модерно. А по-големите гледаме по навик всичко де що излезе.

На мен даже ми е чудно какво правят още такива като Анелия в този канал. Другите големи имена с над 15-20 годишни кариери се изнесоха в самостоятелни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...