Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Willy каза:

Не знам, но при Дион всичко е объркано. Имаше интервюта в които се изказва хомофобски, а сега вика #ненарЯсизма, пък има приятели гейове и в същото време е в групата на Лейди Гага - транс изпълнители.

Mind blowing! 🤯

Еми, това е нормално. Не виждам нещо странно да си имал някокво мнение и то да се промени на базата на това, което си прочел и си видял как стоят нещата. Хората имат навика да коментират теми първосигнално, а след като се запознаят действително с нещата. В крайна сметка и ти си имал някакво мнение по различни теми, а то през годините може и да се променя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Даже и нова Петя си имаме вече - момичето, което направи от Оцковия комерс "Звезда" нещо като хит. Та за какво ни е Преса?

 

Новата транс-кралица. Диона е пратена в историята.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Това очевидно е майката на Диона, която се казва Нена Рясизма.

Което няма общо. Това, че майка й е туркиня не променя факта, че тя може да си дискриминира хомотата. Покрай Галин сега съвсем, той апропо е много добра извадка каква злоба таят някои. Не знам защо толкова държи да й прави мръсно, уж като приятелки се разделиха.  

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, WindWalkerMonk каза:

Което няма общо. Това, че майка й е туркиня не променя факта, че тя може да си дискриминира хомотата. Покрай Галин сега съвсем, той апропо е много добра извадка каква злоба таят някои. Не знам защо толкова държи да й прави мръсно, уж като приятелки се разделиха.  

 

Шегата беше в името, което съм написала :( 

Хич не са се разделили като приятелки и си личи, казаха го така, за да се укротят фенчетата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, WindWalkerMonk каза:

Което няма общо. Това, че майка й е туркиня не променя факта, че тя може да си дискриминира хомотата. Покрай Галин сега съвсем, той апропо е много добра извадка каква злоба таят някои. Не знам защо толкова държи да й прави мръсно, уж като приятелки се разделиха.  

 

Ами тя може пак да е расистка. Като е туркиня какво?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Колко недооценени песни има Маца/Валентина Кристи! ❤️

Ей това ми беше супер любимо:

Тръгна много силно, не знам що се заби в Пайнер. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Диона, когато написа, че майка ѝ е туркиня със хаштаг "не на рЯсизма", не знаейки, че и турците са от бялата раса:

Резултат слика за pretending to be smart gif

  • Haha 7

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kriminal каза:

Диона, когато написа, че майка ѝ е туркиня със хаштаг "не на рЯсизма", не знаейки, че и турците са от бялата раса:

Резултат слика за pretending to be smart gif

Всъщност е циганка, което е още по-известен факт, че са от бялата раса. :D 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Gerganafen каза:

Бахти тая Преса как е забила с това ретро. През ден публикация "КоЙ ОбИчА рЕтРоТо? Аз МнОгО Го ОбИчАм РеТрОтО!" То бива популистки постове с цел лайкове, ама нейното е прекалено. Като каква се изживява? Преустановила кариерата си певачица с носталгия към славното минало? В същото време машуп с нейни собствени ретро хитове - йок. А колежката й стартира годината с идеен общ проект с Меди и дори с интервютата си привлича интерес и влиза в трендинга.

Нямам думи и аз. Даже се чудих как може толкова години да не сме имали реална представа за това колко проста, ограничена и инфантилна е тази жена. Да са живи и здрави социалните мрежи по този повод. Помогнаха ни да надникнем зад определени завеси, които преди това е имало и са пречили на представите ни. Давах си сметка, че е алчна, ехидна и овълчена за призове и награди, но не мислех, че реално е толкова ограничена умствено. То е излагация след излагация буквално.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Gerganafen каза:

Декември 2018 - Последен клип на Гергана 

Февруари 2019 - Първи поп-фолк клип на Лидия

Съдбата ми я прати ❤️

Хаха, сладур! Радвам се, че си имаш нова любимка на сърцето. Преди те базиках, че харесваш Гергана, наричах те Жорафен, а тя ми идваше залухана и малко неадекватна. Да ти пожелаем новата ти любимка да те радва като за 10 стари. 😜

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А това, че беше правила свирки на хомото Биолчев за песен коментираме ли го, или е важно само песните, не как са платени. Поне ги е платила, макар и с уста. 

  • Haha 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...