Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Роско каза:

 

4,5,6,8,11,13,14 звучат приятно, докато другите са доста фалшиви. Имаше готини песни с Оцко, но се отказа и си намери sugar daddy в Дубай. :D

  • Haha 4
  • Wow 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Този е в топ 10 най-слушани изпълнители в България за последният месец, дори и над Азис.
image.png.26b43bba5e9ece8aea5efa937ca89fe5.png

 

Има уникални песни особено баладите! Нормално...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:

Харесвам фолклорните песни на Райна, но тази изобщо не ми хареса. 

Не ме изненадва, все пак ''Гинка'' е футурически трак. Трудно ще бъде приет и поет от феновете, но след време ще се превърне в най-големия фолклорен хит на Райна. Категорично ''Гинка меродинка'' заслужава да бъде използвана в саунтрак към някой бъдещ бг филм и да спечели Оскар за най-добра оригинална песен.

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

4,5,6,8,11,13,14 звучат приятно, докато другите са доста фалшиви. Имаше готини песни с Оцко, но се отказа и си намери sugar daddy в Дубай. :D

Ти пък откъде знаеш? Да не сте от един каталог? 😳

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Този е в топ 10 най-слушани изпълнители в България за последният месец, дори и над Азис.
image.png.26b43bba5e9ece8aea5efa937ca89fe5.png

 

За Дес е нужно просто да припомни старите си хитове, за да е в ТОП 3 най-слушана от жените. Каква кралица! :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Роско каза:

 

Ех, зората на Хит Микс 😃 много прилича на Крум на обложката. 
Аз идвам с питане към @Сашо - какво става с Тишев и чалгията? Изтърках от въртене на Трф-то последните песни, жадна съм за нещо ново 😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Kriminal каза:

Как ше викаш така, ти видя ли клипа? Много е слаба и хубава Кралицата.

Точно, защото го гледах и не ми хареса как излгежда. Не ми харесва фолклора от Юнона. Предпочитам Галена как пее фолклор и фолклония албум на Борис Дали и на Райна албумите. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Точно, защото го гледах и не ми хареса как излгежда. Не ми харесва фолклора от Юнона. Предпочитам Галена как пее фолклор и фолклония албум на Борис Дали и на Райна албумите. 

Туци към другите фенки на Кокаин:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Другата седмица при Цитиридис Лидия и Галин. Много късно ще го излъчат. Лидия е снимана, още кгоато гостуваше Коце при Цитиридис, 

Има време да се осъзнаят и да не го излъчат изобщо ;) 

Лично аз ще се помоля на иконите с плаха надежда точно това да стане. 

 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти тая Преса как е забила с това ретро. През ден публикация "КоЙ ОбИчА рЕтРоТо? Аз МнОгО Го ОбИчАм РеТрОтО!" То бива популистки постове с цел лайкове, ама нейното е прекалено. Като каква се изживява? Преустановила кариерата си певачица с носталгия към славното минало? В същото време машуп с нейни собствени ретро хитове - йок. А колежката й стартира годината с идеен общ проект с Меди и дори с интервютата си привлича интерес и влиза в трендинга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Бахти тая Преса как е забила с това ретро. През ден публикация "КоЙ ОбИчА рЕтРоТо? Аз МнОгО Го ОбИчАм РеТрОтО!" То бива популистки постове с цел лайкове, ама нейното е прекалено. Като каква се изживява? Преустановила кариерата си певачица с носталгия към славното минало? В същото време машуп с нейни собствени ретро хитове - йок. А колежката й стартира годината с идеен общ проект с Меди и дори с интервютата си привлича интерес и влиза в трендинга.

Що да не обича ретрото? Явно е решила от дебютантка да минава направо в ретро отбора, може да си краде песни на воля за машупи, мушами, мишмаши, минижупи или квот и хрумне там. 

А колежките и кво да кажем. Всички се отчетоха с хитове - като почнем с Ванчето, разбирасе, Великова, минем през Тоти която отново покори Близкия, далечни и всички останали изтоци заедно с цяла южна софия, но най-вече притежателката на оргиналния нос преславски също се разписа и официалната и дебютна изява тресе цялата държава ... 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...