Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Павел не беше ли страшен хомофоб? Тя милата знае ли какво носи? Да ви е цветно вика. 🤣🤣...имам толкова много въпроси!

Така както е и точно в мюсюлмански държави, ще я пребият на улицата.

Screenshot-20210218-193052-Instagram.jpg

  • Haha 8
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова и Емрах Стораро! ❤🥂
Новата звездна двойка! Бъдете щастливи заедно!
Може да бъде изображение с 2 души и fur coat
Честито! За любовта няма възраст и граници! :) 
Емрах май е около 10 години по-малък от нея, нали? 
  • Haha 6
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Колко иронично NazzkO да лайква, като вчера от нищото ме цитира с пост за Преса, докато си коментирах друг изпълнител. 😹

Манипулатори сте и това Ви го признавам!

От нищото? Ти си пишеш аз те цитирам, така функционира форумът по принцип. Аз не припадам нито по Петя, нито по Галка.

Просто вчера ме провокира с думата доминация, която използва за това, че галеана е в топа на ютуб с 2 версии на чужда песен и гостуване във влог... те за тва, ако се чудиш.

Съветвам те да се ограничаваш до дискусии относно чалгаджийките, а да не раздаваш епитети тип манипулатори дори и на шега 👌

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DevilWish каза:
Теди Александрова и Емрах Стораро! ❤🥂
Новата звездна двойка! Бъдете щастливи заедно!
Може да бъде изображение с 2 души и fur coat
Честито! За любовта няма възраст и граници! :) 
Емрах май е около 10 години по-малък от нея, нали? 

Сладурчета! 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DevilWish каза:
Теди Александрова и Емрах Стораро! ❤🥂
Новата звездна двойка! Бъдете щастливи заедно!
Може да бъде изображение с 2 души и fur coat
Честито! За любовта няма възраст и граници! :) 
Емрах май е около 10 години по-малък от нея, нали? 

12 години им е разликата, ако трябва да сме точни. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, NazzkO каза:

От нищото? Ти си пишеш аз те цитирам, така функционира форумът по принцип. Аз не припадам нито по Петя, нито по Галка.

Просто вчера ме провокира с думата доминация, която използва за това, че галеана е в топа на ютуб с 2 версии на чужда песен и гостуване във влог... те за тва, ако се чудиш.

Съветвам те да се ограничаваш до дискусии относно чалгаджийките, а да не раздаваш епитети тип манипулатори дори и на шега 👌

Аз много добре знам че така функционира форумът, ама после като се сподели нещо друго - ревете и се оплаквате какви сме били и какво сме коментирали. Смисъл противоречите си сами...😃

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези двечките слагат в малкия си джоб доста нови и стари фолкаджийки с претенции за нещо. На това се казва поведение пред камерата, визия и вокали.

И много яко как всеки път вкарват някаква фолк акорди.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Аз много добре знам че така функционира форумът, ама после като се сподели нещо друго - ревете и се оплаквате какви сме били и какво сме коментирали. Смисъл противоречите си сами...😃

Така... не знам кои сте вие и кои сме ние, така че абсолютно не те разбирам. Аз няма как да рева и да се обяснявам на непознат във форум за мнението си.

Ти просто прекали с Галена и цифрите, та те цитирах, за да слезнеш на земята и че това не е доминация. Толкова.

 

преди 24 минути, pacho каза:

Тези двечките слагат в малкия си джоб доста нови и стари фолкаджийки с претенции за нещо. На това се казва поведение пред камерата, визия и вокали.

И много яко как всеки път вкарват някаква фолк акорди.

Да, мен също започнаха много да ме кефят. Пеят много чувствено, а нещата им са хем в техен стил, хем и различни. Жалко, че тоеа е толкова кратко

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, NazzkO каза:

Ти просто прекали с Галена и цифрите, та те цитирах, за да слезнеш на земята и че това не е доминация. Толкова.

С какво е прекалил? Свободно може да си поства каквото поиска. Чак да слизал на земята. Не е като да не споделя факти и истини. :1000(29):

Доминация е и още как - не виждам друг лидер към момента от жените.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

С какво е прекалил? Свободно може да си поства каквото поиска. Чак да слизал на земята. Не е като да не споделя факти и истини. :1000(29):

Доминация е и още как - не виждам друг лидер към момента от жените.

Mда, прав си.

Просто появи се какво и да е на галема.... оле рекордьорка, уникална, само неините интервюта св гледат от толкова хора... бла бла малко ми е ту мач.

Даже неините неща са винаги по-добри като мине малко време и истерията от няколкото фена тук приключи.

Сега си пускам понякога Къде беше ти, а като излезе само от постоянното броене и постване ми беше втръснала...

А и са мен домкнация не значи да си с едно интервю и две версик на песни на колега в топ 20... просто различни разбирания

Да, Галена е име, но тук успехите ѝ от някои фенове се умножават по 1000000 още преди да са постигнати. Това е, както и някои пресови прекляват.

Пийс
 

черпя ви с най-доброто нейно според мен

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Така както е и точно в мюсюлмански държави, ще я пребият на улицата.

Screenshot-20210218-193052-Instagram.jpg

Много грешна представа имате за тия държави, особено за Емирствата...по-скоро биха я опандизили защото е без маска на лицето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Абе, за каквото и да я опандизят, все би ни дошло дюшеш. После ще избухне с mash-up с вечни затворнически песни, облечена в оранжева пижамка.:P

Кой са затворническите песни? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DenFevgo каза:

От коя ретро песен е взет отсвирът на тази песен? Върти ми се нещо на "Кристал/и"?

На Яница много й ги слушам отсвирите, ама този точно не ми прилича на никой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, penakavalli каза:

Абе, за каквото и да я опандизят, все би ни дошло дюшеш. После ще избухне с mash-up с вечни затворнически хитове, барната в оранжева пижамка.:P

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Тези двечките слагат в малкия си джоб доста нови и стари фолкаджийки с претенции за нещо. На това се казва поведение пред камерата, визия и вокали.

И много яко как всеки път вкарват някаква фолк акорди.

И на всичкото отгоре са истински циганки, а не wannabe такива като някои.
 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

слушайте хит

а след него си пуснете и балканския хит на 2020! КОЙТО ГО ИЗПЯ ЛГБТ ИКОНАТА НА БАЛКАНИТЕ - ПРЕСЛАВА КОЛЕВА!!!

  • Haha 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DevilWish каза:
Теди Александрова и Емрах Стораро! ❤🥂
Новата звездна двойка! Бъдете щастливи заедно!
Може да бъде изображение с 2 души и fur coat
Честито! За любовта няма възраст и граници! :) 
Емрах май е около 10 години по-малък от нея, нали? 

Пепа Янева си е хванала любовник ли? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави ми е много противен откакто започна политическа кариера, а Тото разочарова с онова видео с (прекалено)малкия, но това е доста добър цялостен проект!

Много зарибява и има интересни попадения в текста, избухнаха

 

https://youtu.be/oX1gULkPxaQ

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...