Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Гилти плежър за събота... сега разбрах защо така остро ми се догади първоначално от тъз ковра 😃 видеото и тя е гадна, но като чуеш песента без видео от радиото е зарибяваща, даже фъфленето е готино

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Що да не обича ретрото? Явно е решила от дебютантка да минава направо в ретро отбора, може да си краде песни на воля за машупи, мушами, мишмаши, минижупи или квот и хрумне там. 

А колежките и кво да кажем. Всички се отчетоха с хитове - като почнем с Ванчето, разбирасе, Великова, минем през Тоти която отново покори Близкия, далечни и всички останали изтоци заедно с цяла южна софия, но най-вече притежателката на оргиналния нос преславски също се разписа и официалната и дебютна изява тресе цялата държава ... 

 

Даже и нова Петя си имаме вече - момичето, което направи от Оцковия комерс "Звезда" нещо като хит. Та за какво ни е Преса?

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Даже и нова Петя си имаме вече - момичето, което направи от Оцковия комерс "Звезда" нещо като хит. Та за какво ни е Преса?

 

Точно. Имаме си нова Петя, стария нос, уонабито в лицето носа на любимата ти Тройница .. Не е ферари в цвят червен, но какво му трябва на човека? Яки са жена ни, е освен мумията толбухинска, ма и ние не сме рейджинг хомофоба мъжо и. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, NazzkO каза:

Гилти плежър за събота... сега разбрах защо така остро ми се догади първоначално от тъз ковра 😃 видеото и тя е гадна, но като чуеш песента без видео от радиото е зарибяваща, даже фъфленето е готино

 

Пробвах. Даже специално отидох в клозета да я слушам оттам дали няма да помогне за експириънса. 

Продължава да не става. Още повече що за уникална глупост? Ще махнеш клипа, за да не гледаме новия гущер Коя? 73, но ще я оставиш на тъмбнейла? уот да фак уот да фак както пееше Мила. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

Дебют Номер 1 на всички времена!

 

Screenshot_20210220-132527_Instagram.jpg

Всяка една от големите е по успешен дебют. Особено Глория, Гергана, Камелия, Анелия и Преслава. Те с втората си песен бяха сензация. Лидето е още неизвестна извън чалгата. Той Галин е, какво остава за добитъка му.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Даже и нова Петя си имаме вече - момичето, което направи от Оцковия комерс "Звезда" нещо като хит. Та за какво ни е Преса?

 

Само на мене ли тая Петя ми бие на младата Бойка Дангова? 😁

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

Само на мене ли тая Петя ми бие на младата Бойка Дангова в лице? 😁

 

На мен наконтената й почалгарена визия отвсякъде ми бие на... КЛЕА. Където е без грим доста повече прилича на себе си, от видеата където свири и пее.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, FikLena каза:

Дебют Номер 1 на всички времена!

преди 13 минути, Gerganafen каза:

На мен наконтената й почалгарена визия отвсякъде ми бие на... КЛЕА. Където е без грим доста повече прилича на себе си, от видеата където свири и пее.

Всеки иска да прилича на КЛЕА!

преди 18 минути, HIStory каза:

Само на мене ли тая Петя ми бие на младата Бойка Дангова? 😁

 

На мен Петя ми мяза на тая Амал Махир.

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа пак ни излъга че ще пусне 2 песни този месец. Аз предлагам да й дадем последни 8 дни, в които да реши дали ще пусне поне една песен или да си намираме нова любимка на рамания-беге точка ком!!!

 

  • Like 2
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Ариа пак ни излъга че ще пусне 2 песни този месец. Аз предлагам да й дадем последни 8 дни, в които да реши дали ще пусне поне една песен или да си намираме нова любимка на рамания-беге точка ком!!!

 

Заповядайте, нова любимка!

Screenshot_2021-02-20-14-00-09.png

  • Love 1
  • Sad 1
  • Angry 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, FikLena каза:

Дебют Номер 1 на всички времена!

Кати

Гергана

Гери-Никол

Тези са най-силните дебюти в новата история на музиката у нас. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

 

Песента на Стораровци беше хит, но е далеч от най-успешните дебюти като тези на двете Гери-та. Супер силен старт бяха:

И естествено:

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Ариа пак ни излъга че ще пусне 2 песни този месец. Аз предлагам да й дадем последни 8 дни, в които да реши дали ще пусне поне една песен или да си намираме нова любимка на рамания-беге точка ком!!!

 

И за албум ни излъга декември!

  • Like 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, HIStory каза:

Песента на Стораровци беше хит, но е далеч от най-успешните дебюти като тези на двете Гери-та. Супер силен старт бяха:

И естествено:

 

Да, като хит е нива под песните на двете Гергани, но клипът или по-точно краката на Фики бяха най-коментираната тема на лято 2013, така че сензация си беше.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

Декември 2018 - Последен клип на Гергана 

Февруари 2019 - Първи поп-фолк клип на Лидия

Съдбата ми я прати ❤️

Значи не те обича, мило.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Коя е тази 50-годишна занемарена госпожа и какво прави снимката й в профила на Дион?

Не знам, но при Дион всичко е объркано. Имаше интервюта в които се изказва хомофобски, а сега вика #ненарЯсизма, пък има приятели гейове и в същото време е в групата на Лейди Гага - транс изпълнители.

Mind blowing! 🤯

  • Haha 5
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не знам, но при Дион всичко е объркано. Имаше интервюта в които се изказва хомофобски, а сега вика #ненарЯсизма, пък има приятели гейове и в същото време е в групата на Лейди Гага - транс изпълнители.

Mind blowing! 🤯

Тя е комплексна натура. Инак казано е нужно да се съобразява с тях за да просперира. Нали целата чалга е гей парад. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Не знам, но при Дион всичко е объркано. Имаше интервюта в които се изказва хомофобски, а сега вика #ненарЯсизма, пък има приятели гейове и в същото време е в групата на Лейди Гага - транс изпълнители.

Mind blowing! 🤯

Страда от шизофрения човекът 😕

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...