Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

19 милиона за този хит- 19,071,973. Йеееееееее. :P

 

Начи като крадат от Рики те дразнят, но като Коцьо краде стари песни, 19 милиона - ойе. 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , xroflx9 каза:

А защо е това негативно отношение към Лидия,все едно спорим за боклук като Ария? Момичето изобщо не е чак толкова неталатливо. Виждам че припадаш по Гери Никол,обаче я си пусни изпълнението й от Капките на Гага. Едва не припадна щото не й стигна въздуха. Въобще феновете на дъртите чанти сте едни огромни коне с капаци.

И какви са тези качества? Единственото й положително качество е факта,че умее да владее публиката,което не е нещо,което да не може да се научи. Откъм хитове и интерес отдавна куцат нещата при нея.

Отправям предварително предупреждение към 3те фена на Кама да не се хабят да ме цитират. Нямам намерение да се занимавам.

Може би защото е боклук. Снима нацистки клип, и разпространяваше руската пропаганда заедно с Галин и ко.

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Може би защото е боклук. Снима нацистки клип, и разпространяваше руската пропаганда заедно с Галин и ко.

Уверявам те,че сигурно 95% от хората,които са си пуснали клипа й не са обърнали внимание на униформата или дори да са го направили не знаят какво значи символа. "Мен си търсил" е с далеч по-голяма нацистка символика и атмосфера,но това по никакъв начин не е попречило на кариерата на Андреа.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Коце е закупил авторските права. 

Той и Рики няма да е патентовал няква идея за клип, че да смърдиш, но това не те спря. 

Купени авторски права или не, не правят песента по-малко нагъл кавър на бая известна и развъртяна вече песен. 

#самоистинскитехитове

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Уверявам те,че сигурно 95% от хората,които са си пуснали клипа й не са обърнали внимание на униформата или дори да са го направили не знаят какво значи символа. "Мен си търсил" е с далеч по-голяма нацистка символика и атмосфера,но това по никакъв начин не е попречило на кариерата на Андреа.

Знаели са какво правят. Клипа се води сюжетен, а по Планета знака е цензуриран.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Знаели са какво правят. Клипа се води сюжетен, а по Планета знака е цензуриран.

Представи си, че просто такава униформа са имали като реквизит, и затова после са замазали знака. Струва ми се, че прекалено се впрягате в този детайл от измислен персонаж в чалга клип. Говорите все едно Лида е заклала някого във видеото. А не е като чалгарки буквално да не са убивали в клиповете си, но не помня някой да е говорил за лош пример, срам и т.н.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Представи си, че просто такава униформа са имали като реквизит, и затова после са замазали знака. Струва ми се, че прекалено се впрягате в този детайл от измислен персонаж в чалга клип. Говорите все едно Лида е заклала някого във видеото. А не е като чалгарки буквално да не са убивали в клиповете си, но не помня някой да е говорил за лош пример, срам и т.н.

Вместо да обяснят ситуацията, те триха коментари, така че..

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Може и да ти хареса между другото.

Няма шанс. Опитах да чуя началото, когато излезе, но беше толкова измъчено, че го спрях. Първият им дует ставаше, обаче, като изключим воя на койота Лидл. Ритмично парче беше, уви, попаднало в неподходящи ръце. 

преди 1 минута, Fast каза:

Вместо да обяснят ситуацията, те триха коментари, така че..

Това е основният проблем на чалгарките. Като се осерат, винаги се покриват. 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Gerganafen каза:

Представи си, че просто такава униформа са имали като реквизит, и затова после са замазали знака. Струва ми се, че прекалено се впрягате в този детайл от измислен персонаж в чалга клип. Говорите все едно Лида е заклала някого във видеото. А не е като чалгарки буквално да не са убивали в клиповете си, но не помня някой да е говорил за лош пример, срам и т.н.

Ако просто са имали такъв реквизит, това прави цялата продукция далеч по притеснителна :) 

Сега нека съм сериозен един път. Използването на нацисткия символ е 100% нарочно, а целта е била да се вдигне шум около проекта със скандал. Факта че никой не обърна внимание на клипа, песента или Лидл-а до толкова, че да бъде възмутен е нещо съвсем различно. 

И не я оправдавай, моля ти се, особено на рождения си ден, че ша взема да си помисля нещо, различно от това че имаш кръш към тая Тройница. Поощтряването на нацистки идеи, дори по тоя повърхностен начин само нормализира тая идеология, и помага да сметем извращенията и останалите престъпления срещу човечеството на чичо Ади и компания под килима.  И точно така се почва - "ма те такава униформа имали", "не е било нарочно", "никой не го бил видял".  

На тоя етап мисля да спра дотук, на мен Либия ми е неприятна от преди тоя клип :) 

ПС - Кланетата из клиповете са очевидно художествена измислица, на които никой няма да обърне внимание. Тук говорим за нормализиране на идеология, която смятам не е необходимо да ти обяснявам защо е редно да бъде осъждана. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Може би защото е боклук. Снима нацистки клип, и разпространяваше руската пропаганда заедно с Галин и ко.

И аз я “разлюбих” покрай руската пропаганда, но после се сетих две неща:

1. Аз на 19 вярвах, че няма земетресения, а всичко се предизвиква от ХААРП. В тая възраст много лесно може да се подхлъзнеш по това, което звучи логично.

2. Лидия е пионка на Галин, а той е на принципа “С мен или срещу мен”. Освен това толкова са го идеализирали, че не могат да прозрат отвъд грешките и заблудите му.

 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

 

Когато ме оборят с аргументи и се чудя какво да напиша:

Все тая де, аз така или иначе не му гледам на тоя значката в клипа. :D А и ми е любимата песен на Лиди ❤️ 

Lidia Meme.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Fast каза:

Знаели са какво правят. Клипа се води сюжетен, а по Планета знака е цензуриран.

Аз да съм написал някъде,че не са знаели какво правят? Написах,че аудиторията най-вероятно изобщо не е обърнала чак такова внимание на униформата. Клипът е евтин,та те дори не са си позволи да наемат униформата за по-дълго време понеже по спомени мисля,че втория път когато кадрите са с момчето е с друга униформа. Опитали са се с малко средства да пресъздадат любовна история по онова време и по никакъв начин не възхваляват нацизма,че да се налага да убиваме Лидия с камъни.

Някой,който е слушал чалга през 2008-2009 да каже дали клипа на Андреа е предизвикал някакъв скандал.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Начи като крадат от Рики те дразнят, но като Коцьо краде стари песни, 19 милиона - ойе. 

 

То напоследък всички го правят, ама той се оля 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Може би защото е боклук. Снима нацистки клип, и разпространяваше руската пропаганда заедно с Галин и ко.

Боже, тия не знаят къде се намират, камо ли да тръгнат да разпространяват нещо, което да е "пропаганда"". Тия са като някаква секта там, а Галин им е Бог. Поне, четейки коментари на Лидия/Десита, човек остава с такова впечатление. Силно се надявам да го правят, защото имат нужда от кариера и някакво развитие, а не съзнателно, иначе е плашещо.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

image.jpeg.f5c54b8cf30669750ffba858a93813f3.jpeg

- Обажда се Валери, искам да поздравя внука си Валери.

- Вие сте Валери и внукът Ви също е Валери!

- Да! С Татуировка, ако може!

- Може!

 

  • Haha 2
  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

А аз ще те изненадам ли, ако кажа, че още не съм слушал тази песен? :D 

 

Като знаем вкуса ти, на дали за някой е изненада 🤭 

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

19 милиона за този хит- 19,071,973. Йеееееееее. :P

 

Почти 20 с изтротия клип. Никоя друга чалга не е правила за 6 медеца 20 милиона. Официално го обявяваме зс хит на последното 5олетие.

 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Гальо каза:

Магда отново е била скандална - “печелят Теди Александрова, DJ Сашо роман и DJ Нед”. Чак и за Сашо Роман да не е чувала, направи го на DJ 😂

10:45

Скандална, както винаги! ❤️ И забавна както винаги! :D 
Магда:"Чакай, че ми е малко трудно качването с този гащеризон и това е! Ох, ох, ох! Чакай! Катастрофа!Леко!"     :D :D 
Магда:"Ох, на мен се падна пак най-трудната част! Нали знае, че трудно ги произнасям тези думи... Била съм и водещ! Сега.... бла, бла и пак ще излезне, че съм била пияна. Не съм пияна, да знаете"
-Да попитаме? Кой ЗНАЕ? А?! Водещ? В Мъжки род? Ах, тази Лечителка! :D Ходи се консултирай с логопед, като трудно ги произнасяш! :D 

 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...