Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

@Danger., знам че ползваш Тик ток. Колко клипчета има Татуировка. Ще те помоля да ги споделиш. Да видим набира ли скорост вече и сред дечурлигата🧐

 

@Willy,теб ще те помоля за седмичната на Спотифай. И ако има някаква годишно дори и неофициална +брой стриймове.

 

Наградата ще е цяла седмица без статистика за Татуировка 😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.01.2021 г. от 14:21, Willy каза:

Топ 10 най-стриймвани поп-фолк песни в Spotify 2020

1. "100 живота" - 863к

2. "Беден в сърцето" - 623к

3. "Красиви лъжи" - 586к

4. "Той" - 455к

5. "Джипиеса" - 443к

6. "Твоето ферари" - 422к

7. "Проблем" - 418к

8. "Милион" - 415к

9. "Просто секс" - 388к

10. "Майната ти Св.Валентин" - 361к

Ето и годишната класация, ъпдейтната.

Поп-фолк песни в топ 50 седмичната на Spotify: 

#2 Недей ме вини

#10 Не, мерси

#26 Кавала

#33 100 живота

#35 Дивана

#37 Красиви лъжи

#39 Беден в сърцето

#47 S.O.S

Татуировка не влиза и в топ 200. Общо 34к.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Наградата ще е цяла седмица без статистика за Татуировка 😁

Наградата за част от форума е да спреш да пишеш тука принципно. :1000(29):

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Знаели са какво правят. Клипа се води сюжетен, а по Планета знака е цензуриран.

Абсолютно са знаели, но се правеха, че не знаят. Докладвах (не само аз) доста от снимките на Лиди и Галин (не гъбата, а онзи, който играе младото нацистко войниче в клипа) в Инстаграм и свалих част от тях. Като ги качваха наново, бяха написали, че не знаят защо от Инста им ги свалят. Аха, да. Ни лук яли, ни лук мириса̀ли.

  • Like 2
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, foxy_vd каза:

 

Тъкмо гледах едно интервю на Нелина, в което признава, че последната година въпреки пандемията, й е една от най-успешните и ми стана интересно дали си е платила патента при Кама, за да прави подобни признания? :D

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

Като знаем вкуса ти, на дали за някой е изненада 🤭 

Почти 20 с изтротия клип. Никоя друга чалга не е правила за 6 медеца 20 милиона. Официално го обявяваме зс хит на последното 5олетие.

 

Това е Коце все пак. :P 

Името играе роля. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Тъкмо гледах едно интервю на Нелина, в което признава, че последната година въпреки пандемията, й е една от най-успешните и ми стана интересно дали си е платила патента при Кама, за да прави подобни признания? :D

Ами успешна е, да. Откакто се раздели с Пайнер спечели Пирин Фолк, участва в толкова предавания - беше навсякъде. Никога не е била толкова активна с Пайнер като беше. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Ами успешна е, да. Откакто се раздели с Пайнер спечели Пирин Фолк, участва в толкова предавания - беше навсякъде. Никога не е била толкова активна с Пайнер като беше. 

Зайке, моля те стEгни се... :D

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, забелязва се отчетливо, че който от старата генерация е напуснал Пайнер и е започнал да се самопродуцира му е потръгнала кариерата. Явно в тази фирма могат да продуцират само млади изпълнители до около 25 години, когато наборчетата им спират да ходят на дискотеки. В смисъл, нещо като американците, които продаваха на децата в диапазона 12-16 годишни Селена Гомес като.... (момент да питам щерка ми) .... а да, като тъпото парче в "Магьосниците от Уейвърли.... и т.н.", а след това като децата поотраснаха, като кукла Барби с големи бомби и впит клин на един велоергометър. Това сме го виждали толкова много пъти в нашата чалга, че ни е втръснало. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, omline каза:

Зайке, моля те стEгни се... :D

Явно не следиш Нелина. Мога да ти кажа,че откакто напусна Пайнер е толкова усмихната и щастлива и много й потръгна кариерата. Толкова е активна във фейс странциата си и миналата година участва в толкова предавания в колкото не е участвала в Пайнер. Тъй че се стегни ти, да не говорим, че спечели и Пирин Фолк миналата година. Има страшно голям интерес към Нелина откакто не е в Пайнер. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Наградата за част от форума е да спреш да пишеш тука принципно. :1000(29):

Това е мечтата на няколко Галенови със сигурност. Жалко, че няма да се сбъдне... 

Питах те за Татуировка, не за Кавала, миличък. Явно броя на клиповете те е притеснил😝

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Ето и годишната класация, ъпдейтната.

Поп-фолк песни в топ 50 седмичната на Spotify: 

#2 Недей ме вини

#10 Не, мерси

#26 Кавала

#33 100 живота

#35 Дивана

#37 Красиви лъжи

#39 Беден в сърцето

#47 S.O.S

Татуировка не влиза и в топ 200. Общо 34к.

За Татуировка знаем. Интересно ми беше Проблем как се представя. 

А защо Да си тук я няма.. Меди обаче е сила и в Спотифай вече... 

А песните на Били Хлапето и Демо с какви стриймове са. 

Алфа също се доказаха най накрая в Спотифай. Недей ме вини стигала ли е до 1 място? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава /Камелия се оказаха по големи от Глория/Ивана към 2021година.

Факт.

Последните 5-10 години хит нямат вторите,колкото и да ми е жал да призная за Гло..

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

А защо Да си тук я няма.. Меди обаче е сила и в Спотифай вече... 

А песните на Били Хлапето и Демо с какви стриймове са. 

 

Защото седмичната е за периода 01.01-08.01. Малко по-късно я качиха, даже май преди седмица някъде.

Песните на Били и Демо: 

- Наливай ми - 630к

- Бели нощи - 746к

Реално кралиците на Spotify пак са Галена и Преслава, нямат минаване от новите, нито от попа, нито от чалгата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Аз да съм написал някъде,че не са знаели какво правят? Написах,че аудиторията най-вероятно изобщо не е обърнала чак такова внимание на униформата. Клипът е евтин,та те дори не са си позволи да наемат униформата за по-дълго време понеже по спомени мисля,че втория път когато кадрите са с момчето е с друга униформа. Опитали са се с малко средства да пресъздадат любовна история по онова време и по никакъв начин не възхваляват нацизма,че да се налага да убиваме Лидия с камъни.

Някой,който е слушал чалга през 2008-2009 да каже дали клипа на Андреа е предизвикал някакъв скандал.

 

Нямам спомен да е имало. То реално и с Лида е нямало скандал. Малцина знаят за уж въпросната изцепка... Само тук се драматизира. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, lucas каза:

Десислава /Камелия се оказаха по големи от Глория/Ивана към 2021година.

Факт.

Последните 5-10 години хит нямат вторите,колкото и да ми е жал да призная за Гло..

Колко участия към 2021 имат Деса и Кама само да попитам? :D :D :D....и по-правилното е да попитам къде мога да се уверя с очите си в това, което казваш....

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, foxy_vd каза:

Да, забелязва се отчетливо, че който от старата генерация е напуснал Пайнер и е започнал да се самопродуцира му е потръгнала кариерата. Явно в тази фирма могат да продуцират само млади изпълнители до около 25 години, когато наборчетата им спират да ходят на дискотеки. В смисъл, нещо като американците, които продаваха на децата в диапазона 12-16 годишни Селена Гомес като.... (момент да питам щерка ми) .... а да, като тъпото парче в "Магьосниците от Уейвърли.... и т.н.", а след това като децата поотраснаха, като кукла Барби с големи бомби и впит клин на един велоергометър. Това сме го виждали толкова много пъти в нашата чалга, че ни е втръснало. 

Бъркаш я с Ариана Гранде..

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...