Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Willy каза:

Защото седмичната е за периода 01.01-08.01. Малко по-късно я качиха, даже май преди седмица някъде.

Песните на Били и Демо: 

- Наливай ми - 630к

- Бели нощи - 746к

Реално кралиците на Spotify пак са Галена и Преслава, нямат минаване от новите, нито от попа, нито от чалгата.

Е Били Хлапето и Демо и с двете песни са над Преса. 

Но като знам таргета на песните им, още повече се убеждавам, че Спотифай е фактор за 15-25 годишните. Много силни цифри наистина о съвсем се открояват на фона на липсата на поп хитове. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Е Били Хлапето и Демо и с двете песни са над Преса. 

Но като знам таргета на песните им, още повече се убеждавам, че Спотифай е фактор за 15-25 годишните. Много силни цифри наистина о съвсем се открояват на фона на липсата на поп хитове. 

Спотифай е фактор за попа, да. Дори и една Вивалди има 630к. "Старите" мегахитове на Криско, Гери-Никол, Тита..също имат около 500к-1М.

Иначе, говоря като цяло. След около месец Галена ще е единствената с 4 песни над 1М стриймове, 3 от които самостоятелни.(100 живота, Паника, Феноменален)

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

@Slavi @Danger.

Хората по-лесно делят наследства отколкото вие "В твоите очи"....

То по-скоро аз ще си направя татуировка, дето винаги съм бил против, отколкото те да спрат да броят и сравняват. :D

 

 

  • Haha 5
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

Колко участия към 2021 имат Деса и Кама само да попитам? :D :D :D....и по-правилното е да попитам къде мога да се уверя с очите си в това, което казваш....

След 31.1 ще се увериш.

Кама и Деса имат доста добри песни в края на 2020.Къде са онези двете дето ги короновахме 2008😄

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Спотифай е фактор за попа, да. Дори и една Вивалди има 630к. "Старите" мегахитове на Криско, Гери-Никол, Тита..също имат около 500к-1М.

Иначе, говоря като цяло. След около месец Галена ще е единствената с 4 песни над 1М стриймове, 3 от които самостоятелни.(100 живота, Паника, Феноменален)

Няма как да и се отрече на Галена, че успява да привлича вноманието и на малки и на тийнове, в което дори превъзхожда и Преса. Примерно Деса, Аня, Ема, Емануелция, Джена са скични на малките вече. Трудно ще им се харесат ксквото и да предложат самостоятелно... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма противоотрова срещу твоята любов,
ти си болка, но отново тебе искам до живот.
Няма противоотрова и да има аз не ща,
с теб да тръгна съм готова и накрай света.

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, lucas каза:

Десислава /Камелия се оказаха по големи от Глория/Ивана към 2021година.

Факт.

Последните 5-10 години хит нямат вторите,колкото и да ми е жал да призная за Гло..

Ивана поне има “Твое копие”, а Гло... едно нищо

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Hurricane каза:

Ивана поне има “Твое копие”, а Гло... едно нищо

И "Прегърни ме", и "Любовта настоява" са добри песни, които и мои познати неслушащи чалга са харесвали (особено първата), просто публиката търси евтин комерс тип Теди Александрова. 

Дори "Твое копие" не беше хит, въпреки че е по модела на големите хитове на Ивана от едно време - сръбски кавър с драматичен текст. "Едно обичам те" за мен е много по-качествен проект, но колко хора я забелязаха? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , lucas каза:

След 31.1 ще се увериш.

Кама и Деса имат доста добри песни в края на 2020.Къде са онези двете дето ги короновахме 2008😄

Не знам може Кама и тях да ги е проклела както едно време е кълняла Деса знам ли :D ....то към днешна дата не те ли копира Ариа, трудно се вписваш в някакви стандарти...

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, presi_fen! каза:

Чаках те точно с това 🤣🤣 сън неможеш да спиш от тая Преса ей 🤣🤭

Иначе викате, че Пи Джей голям хит има в лицето на "Бесен в сърцето" :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...