Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Ето ви порция Лиди за лека нощ! Не обръщайте внимание на кучешкия г*з.

lidi_dog.jpg

Няма да ти простя тази грозна гледка!

 

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Сънувах (следобеден сън, тези винаги са ми шантави), че мога да пътувам във времето и пространството и от всичките неограничени възможности, моля ви се, избрах да се върна в 2009 на участие на Галена и Преслава в Син Сити.

Спрете ми достъпа до форума, моля :( 

Е, аз сънувах, че чакам пред някаква дискотека с Пепа Секса, но ни казаха, че не работят за неопределено време (не знаехме защо). Беше ден и отидохме до някакъв базар, също затворен (защо ли). Влязохме да чакаме асансьор, но, уви, оказа се, че още не е дошъл и ни падна на главите - освестихме се, полежахме така, пък изпълзяхме навън и зачакахме някакви познати - нататък не помня... 

  • Like 1
  • Haha 8

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.01.2021 г. от 22:14, zai4eto82 каза:

Ами успешна е, да. Откакто се раздели с Пайнер спечели Пирин Фолк, участва в толкова предавания - беше навсякъде. Никога не е била толкова активна с Пайнер като беше. 

Като видя Пирин фолк и скачам....Така, нека попитам защо аджеба Нелина спечели Пирин фолк?С кого от тая сцена може да се сравнява тя?
Нелина спечели Пирин Фолк през 2020 година, когато на фестивала се явиха тотално неизвестни и бездарни лица - то просто няма кой друг да го спечели освен тя.Не го спечели през 2002-ра.
Тя е такъв огромен талант, толкова е можеща, че дори е срамно да се изтъква, че е спечелила тоя фестивал.Ерата на Пирин фолк за огромно съжаление приключи през 2009-та година, когато МСАТ, респективно ТИМ бяха негови организатори за последно.Най-силните години на фестивала бяха от 2001-ва до годината, в която забраниха изпълнители на Пайнер и Ара да се явяват на него, а Димитров и Касъмови спряха да отразяват и излъчват фестивала по телевизиите си, както и спряха да издават песните от Пирин Фолк.От там нататък тоя фестивал не се различава по нищо от селски събор, колкото и да не ми се ще да го казвам.
Друг е въпроса, че Касъмови може би са се надявали Нелина да стане техен изпълнител или поне да си плаща за ротация по техните телевизии и за това да са я поканили...знае ли човек.

Фолклора, в който Нелина се изявява през последните години не се котира в нета и по-точно в тубата.Там си трябва телевизия, а нея в момента никъде не я излъчват.И по радиата не съм я чувал.Да не говорим, че нито веднъж по Фен не съм засякъл песента, с която е спечелила Пирин фолк.Това ,че напусналите Пайнер, Ара или която и да е друга компания, могат да пеят навсякъде без да отчитат процент от хонорара си на продуцента не е никакво развитие.Развитие ще бъде ако въпреки липсата на продуцент има хит или направи нещо, което накара хората да я забележат.За времето от както Нелина е напуснала Пайнер, подобно нещо не се е случило, а и няма как да я сравнявате с Камелия или ДесиСлава, защото Нелина никога не е имала техните позиции в жанра.Тя гръмна с Бял Мерцедес, но втори такъв хит нямаше.Следващите и по-успешни песни бяха средна работа...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, nikitrz каза:

.Най-силните години на фестивала бяха от 2001-ва до годината, в която забраниха изпълнители на Пайнер и Ара да се явяват на него, а Димитров и Касъмови спряха да отразяват и излъчват фестивала по телевизиите си, както и спряха да издават песните от Пирин Фолк.

Защо са ги забранили?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че какъв хит й трябва на Нелина, като доволно си имаше участия до миналата година. Тя си има бая голям репертоар - и гръцко, и сръбско пее + нейните песни и народното. Даже и аз бих я поканил ако имам кръчма.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, nikitrz каза:

Фолклора, в който Нелина се изявява през последните години не се котира в нета и по-точно в тубата.Там си трябва телевизия, а нея в момента никъде не я излъчват.И по радиата не съм я чувал.

Излъчват я Нелина по Фолклор ТВ. По Фен не знам - сменям, като почне народно! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Че какъв хит й трябва на Нелина, като доволно си имаше участия до миналата година. Тя си има бая голям репертоар - и гръцко, и сръбско пее + нейните песни и народното. Даже и аз бих я поканил ако имам кръчма.

Абсолютно. Тя е много желан изпълнител по заведения, с огромен репертоар и умее да прави купон. Не я мислете Нелата. Сега и на никого не отчита. Да й завиждат тия, които киснат в кокошарника за едното нищо. 

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, nikitrz каза:

Като видя Пирин фолк и скачам....Така, нека попитам защо аджеба Нелина спечели Пирин фолк?С кого от тая сцена може да се сравнява тя?
Нелина спечели Пирин Фолк през 2020 година, когато на фестивала се явиха тотално неизвестни и бездарни лица - то просто няма кой друг да го спечели освен тя.Не го спечели през 2002-ра.
Тя е такъв огромен талант, толкова е можеща, че дори е срамно да се изтъква, че е спечелила тоя фестивал.Ерата на Пирин фолк за огромно съжаление приключи през 2009-та година, когато МСАТ, респективно ТИМ бяха негови организатори за последно.Най-силните години на фестивала бяха от 2001-ва до годината, в която забраниха изпълнители на Пайнер и Ара да се явяват на него, а Димитров и Касъмови спряха да отразяват и излъчват фестивала по телевизиите си, както и спряха да издават песните от Пирин Фолк.От там нататък тоя фестивал не се различава по нищо от селски събор, колкото и да не ми се ще да го казвам.
Друг е въпроса, че Касъмови може би са се надявали Нелина да стане техен изпълнител или поне да си плаща за ротация по техните телевизии и за това да са я поканили...знае ли човек.

Фолклора, в който Нелина се изявява през последните години не се котира в нета и по-точно в тубата.Там си трябва телевизия, а нея в момента никъде не я излъчват.И по радиата не съм я чувал.Да не говорим, че нито веднъж по Фен не съм засякъл песента, с която е спечелила Пирин фолк.Това ,че напусналите Пайнер, Ара или която и да е друга компания, могат да пеят навсякъде без да отчитат процент от хонорара си на продуцента не е никакво развитие.Развитие ще бъде ако въпреки липсата на продуцент има хит или направи нещо, което накара хората да я забележат.За времето от както Нелина е напуснала Пайнер, подобно нещо не се е случило, а и няма как да я сравнявате с Камелия или ДесиСлава, защото Нелина никога не е имала техните позиции в жанра.Тя гръмна с Бял Мерцедес, но втори такъв хит нямаше.Следващите и по-успешни песни бяха средна работа...

Аз пък Нелина я засичам по други Тв. Например днес я  засякох с една от новите й фолклорни песни по Фолклор Тв. Това,че ти не я следиш, не значи, че няма интерес към нея. И по Веселина много пускат песните й. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

image.jpeg.bd6681e8074773811c91e729db2234ff.jpeg

- Искам Татуировка!

- Айде, моля те да избереш нещо друго. Ето ни тука с Джаго Павароти, уважи го и поръчай нещо негово. 

- Не искам. Искам Татуировка!

- Нея може да си я поръчаш след 8 ч. от водещата. Ние може да ти изпеем нещо друго.

- Не искам. Искам Татуировка!

- Ами, приятна вечер тогава! 

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ама тя е лудаааа!!! Колко пъти е споделила машупите в последните 10 дни???!?🤣🤣🤣

 

Screenshot-20210112-212056-Facebook.jpg

20210112-212313.jpg

20210112-212330.jpg

Screenshot-20210112-211953-Facebook.jpg

Пишете и да почне да си споделя собствените песни. Мерси. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Blueberry каза:

Сънувах (следобеден сън, тези винаги са ми шантави), че мога да пътувам във времето и пространството и от всичките неограничени възможности, моля ви се, избрах да се върна в 2009 на участие на Галена и Преслава в Син Сити.

Спрете ми достъпа до форума, моля :( 

Ама общо участие ли? Че аз миналата година правих един курс по Фотошоп и колажът, който направих, е на Галена и Преслава, пеещи заедно на сцената на Син Сити. Две неща, които може би никога няма да се случат. 

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Пишете и да почне да си споделя собствените песни. Мерси. 

Споделя ги, споделя ги... като някой ги изпее в Х-фактор и станат по-известни от оригиналите.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Ама общо участие ли? Че аз миналата година правих един курс по фотошоп и колажът, който направих, е на Галена и Преслава, пеещи заедно на сцената на Син Сити. Две неща, който може би никога няма да се случат. 

Да, общо участие. ОМГ, сънувала съм колажа ти, без никога да съм го виждала! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Споделя ги, споделя ги... като някой ги изпее в Х-фактор и станат по-известни от оригиналите.

В интерес на истината - да! Споделяше Не идвай всеки ден, когато противната Йоанна я направи известна. А някои имахме очаквания да й я подари или да я запишат дуетно...😅

  • Like 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...