Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тоя урод Емануела продължава да спами. Ако това е пример за родител, аз съм трамвай. Направо сигнализирах на фейсбук за фалшиви новини и разпрастранение относно пандемията. 

Може да сигнализираме на съдията, още май не е свършила да се съди с бившия си за лапето? Като може и сама, нека, но да не земе малкото да попие нещо от нейните простотии. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На никого от коментиращите не прочетох постовете, само че мярнах един коментар от сорта, че “Шампанско и сълзи” не е бил по-голям хит от някакви песни дето трябваше да проверя в ютюб за да се сетя кои са. :1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Hurricane каза:

Някой има ли представа колко струва един най-обикновен бюджетен клип?

Мисля, че почват около 3к за технически екип, локация, гримьор, фризьор. Може и малко под това да се падне, ако екипът е малък или начинаещ. По-лъскавите клипове със сигурност не падат под 5, дори и тези на Преслава, заради добрите камери и обработка. Аматьори могат и за под 1000 да го направят. За Пайнер би трябвало да са  безплатни базовите неща, Кали беше обяснявала преди време.

Успех и чакаме с нетърпение дебютната ти песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, HIStory каза:

Наскоро гледах някакво старо участие на Пепа в Открит микрофон, най, ама най обикновен клип като този на нейната Q7 й струвал 2500. "Любовен режим" бил 10 бона по нейни думи. За мазето на Пайнер с подсигурена техника обаче предполагам, че може да излезе и кажи-речи без пари, освен за грим и тоалет, нали уж по договор трябва да им се полага нещо от "продуцента".

Кажи речи ... то малко ли е да чакаш сигурно поне полвин година да се изреди целия курник на "подсигурената" техника - 1 камера за цялата фирма ;) 

 

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Ама Лиди верно ли ще пуска дует с Коцето? Значи е със сигурен мегахит! @zai4eto82 като впрегне приятелчетата си фенове на Рики от цял свят и ще претоварят сайта на Сигнал! ❤️

Да, като гласуват за Дион от ревност и съпричастие за ЛГБТК(ю)+ каузата. После ша и тегли една черна магия, Тройницата ще си намаже косата с капчица и ще и окапе носа. 

Май почвам да одобрявам тоя предстоящ дует ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

На никого от коментиращите не прочетох постовете, само че мярнах един коментар от сорта, че “Шампанско и сълзи” не е бил по-голям хит от някакви песни дето трябваше да проверя в ютюб за да се сетя кои са. :1000(29):

2003та като излезе не беше тоя хит, който стана понанатам.   Планета обявиха за хит на годината (2003) Погледни ме в очите (ремикс) 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Феновете на Преси вече сте толкова отчаяни и зажаднели, че сте готови сами да й съберете пари за клип?:cry:

Не и давай идеи, ша земат верно да направят някоя дарителска кампания. 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

Някой има ли представа колко струва един най-обикновен бюджетен клип?

Шегата настрана, Люската някъде беше казал, че може да прави клипове и за 1000 лева...

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, penakavalli каза:

Шегата настрана, Люската някъде беше казал, че може да прави клипове и за 1000 лева...

Някоя фирма за изи кредити дали ще одобри причина "Клип за Гергана"? За един познат от Говедарци питам.

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, penakavalli каза:

Шегата настрана, Люската някъде беше казал, че може да прави клипове и за 1000 лева...

Той може да направи и клип за много повече да изглежда като за 1000 лева, така че кат нищо. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Някоя фирма за изи кредити дали ще одобри причина "Клип за Гергана"? За един познат от Говедарци питам.

Абе стига да покажеш доходи и да си връщаш навреме - имай предвид как на изи кредит от 1000 лв вероятно ще върнеш примерно 2000, може и повече според срока - ще дадат на твоя преател от Говедарци и за клип на Гергана, и за поръчка на Тройница за лична употреба, или за квото друго му хрумне, много ги вълнуват подробностите 

Обаче вместо да се набутваш, да запознаят Гериту с продуцентите МЦе Слав и оня с Гърба, виж на Ванчето разбирасе Великова какви мега избухващи клипове правят, и със сигурност не са за по 1000 лв ;) но струват много повече 

 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лиди е изместила премиерата си за утре! ❤️

https://www.instagram.com/p/CLJ36csjVt2/?igshid=1v52pxpkjobcd

Отново се доказа като великодушна и колегиална кралица!

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Gerganafen каза:

Лиди е изместила премиерата си за утре! ❤️

https://www.instagram.com/p/CLJ36csjVt2/?igshid=1v52pxpkjobcd

Отново се доказа като великодушна и колегиална кралица!

Тя наистина май е разбрала за каква амеба говорим за Галин, той е бетер някои недоразумения от Рамания. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

@zai4eto82 ще те съдя за недостоверна инфомация! Цял ден досаждаш на лс на Коцето, ама уж не било песен с Лиди. 

Изостанал си. Аз на лично съобщение не му пиша. Има песен с Лидия като съм го питала ама не си чел назад. Само, че неговата част доколкото си спомням не е дует , а просто фийчъринг. Тъй че всичко ще гледа Коце. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Изостанал си. Аз на лично съобщение не му пиша. Има песен с Лидия като съм го питала ама не си чел назад. Само, че неговата част доколкото си спомням не е дует , а просто фийчъринг. Тъй че всичко ще гледа Коце. 

Зайке, не лъжи! Бой ще ядеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото и аз да кажа, колко долен е Меди. Явно си е като всички останали, сега видях, че е крал мангустата за песните си. Ми освен да ги рипортнем и тях. Аман от такива говна. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Beat. каза:

148707788-3901531843218758-7234796525363503631-o.jpg

Галка като Kris Jenner от AliExpress, Преса като циганска булка, Ана по-голям травестит и от Диона, последната не заслужава и коментар. Ужасна обложка и страшен непрофесионализам.

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

148707788-3901531843218758-7234796525363503631-o.jpg

Интересни решения. 

Хитовете на 2020 са в компилация №19. 

И излиза 2021. 

Анелия е лъскава мадама, хубаво са я сложили отпреде. Двете Емута - хубуу, но Майкъл Джексън какво прави там? 

Междудругото, нито една от 4те на корицата нямаше хит 2019, ма то като гледам какво са ръгнали в подборката - има ли прескочена песен? 

Счети кво общо има с Япония, та за тоя фотос се е щракнала с тяхното флагче?

Повече кво да кажа - той дизайнера не е виновен, правил е човека квото може със пуснатите изисквания, но като предложение за следващия тираж - предполагам хитовете на 2021 в компилация 20 да сложи просто изрязаните деколтета на сички участващи певачки. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Галка като Kris Jenner от AliExpress, Преса като циганска булка, Ана по-голям травестит и от Диона, последната не заслужава и коментар. Ужасна обложка и страшен непрофесионализам.

Не е ли Счети като Крис Джендър? 

като .... :roll1::roll1::roll1:Форумната анкета показа други резултати :)

Аня за травестит незнам, ма на цвят са я докарали на Ники Минаж и оная другата негреса, само не знам що задника и не са го докарали същия :) 

Последната наистина не е за коментар. 

А човека дето го е творил тва не е виновен - като са му казали искаме на тая обложка тая, тая, оная и Мумията, и правил е квото може. Криза е, все пак, не може да сме толкова придирчиви, кват работа изпадне такава. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

като са му казали искаме на тая обложка тая, тая, оная и Мумията, и правил е квото може. Криза е, все пак, не може да сме толкова придирчиви, кват работа изпадне такава. 

 

Все едно не са били такива колажите от време оно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...