Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Годината на Преслава е силна, но не заради Беден в сърцето или машъпа, а заради много по-значимата причина да се докажеш дори и без да си се борил да си сред ТОП имената на съответната година. Това е едно от нещата, които те превръщат в легенда- да покажеш, че след толкова години на сцена можеш да запазиш интереса към себе си във времена, в които вече не те налагат, не получаваш награди и дори ти самия не си бил никак активен. Честно казано, дори и да съм по-голям привърженик на Галена, много ми се иска да я видя и нея как си дава голяма пауза и така за пореден път доказва, че въобще не е за подценяване като голямо име.

Нали, тук пренебрегваме факта, че е възможно Прес да не е пускала песни, защото чака дискотеките, което само по себе си е недостойна причина за такова голямо име. Тази година им беше шанса и на нея, и на други загубили се сред комерса големи да върнат предишната слава и на себе си, и на жанра.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Hurricane каза:

Във форума някои хора газ пикаят, че Преслава макар и в толкова малък канал направи хит, който се нарежда в топа за тази година!

Ако тази година е била лоша за вас Галенови, нека ви информирам, че следващата ще е още по-лоша! Преслава готви нещо брутално. Целувки ❤️ 

 

На колко години си? Много детински опит за затапка. Треперим още от сега. :1000(35):

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, AysheYaneva каза:

Айде стига с Галена и Преслава. Вижте Цветелина Янева за рдто си ква почерпка е раздавала на феновете.

 

89CA1F2B-1EA4-467C-B564-5C5D215912BE.jpeg

Добре я е научил Пеевски как стават нещата.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

И фактът, че никога не й дадоха Певица на годината.

 

Ами реално няма година в която да е НАЙ, но почти всяка година е в топа. Ако имаше награди и Прес и Галош ако се бяха отказали от наградите след скандалите през 2016, Емили можеше да вземе певица на 2019 и най-накрая да има своят миг.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

 Официалния клип на хита на 2014 е направил 20 милиона. :cheers:

Дано видим още един подобен проект от нея! Жестоко е всичко тук!

Видяхме вече:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Видяхме вече:

 

Като песен имах предвид. Някаква, която да мяза на световните песни, а не на типичните български. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ами реално няма година в която да е НАЙ, но почти всяка година е в топа. Ако имаше награди и Прес и Галош ако се бяха отказали от наградите след скандалите през 2016, Емили можеше да вземе певица на 2019 и най-накрая да има своят миг.

Мисля, че 2008 имаше на равно шансове с Преса и Галена, но тогава нали забременя, а онзи дъртак бременните за живи не ги броеше, че един вид фирмата губела от отпуските им в майчинство. Отделно Преслава беше по-прясна и нова изпълнителка, фурорът по нея беше още силен.

Тази песен излезна да я пее на един концерт с вече надуто коремче и пак се справи добре. Що чужденци зарибих по тая хитачка, химн си беше.

 

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

А коментирано ли е как този клип е евтинджос версия 

на това?

 

Само че Емилия е в пъти по-голяма пичка от Анна, признай,

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

 Официалния клип на хита на 2014 е направил 20 милиона. :cheers:

Дано видим още един подобен проект от нея! Жестоко е всичко тук!

xroflx9: Хитът на 2014 е "Моли се да не почна"!!!

🤣

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Само че Емилия е в пъти по-голяма пичка от Анна, признай,

Е, Ема може да ѝ бъде дъщеря. А и Анка има вид на страстна жена, докато Емица сигурно спи повреме на секс.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Мисля, че 2008 имаше на равно шансове с Преса и Галена, но тогава нали забременя, а онзи дъртак бременните за живи не ги броеше, че един вид фирмата губела от отпуските им в майчинство. Отделно Преслава беше по-прясна и нова изпълнителка, фурорът по нея беше още силен.

Тази песен излезна да я пее на един концерт с вече надуто коремче и пак се справи добре. Що чужденци зарибих по тая хитачка, химн си беше.

 

Емилия 2005-2012 е баси топа, с някакви по-различни, мелодични и лирични песни. След това стана по-комерсиална, но пак има хитове и яки песни. 

Обаче, фактът че е адаптивна и май ще остане по-задържана от сестрата й Анелия.🤯

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаваната има и над милион от канала на Кости плюс куп фен клипове. Имаше и изтрит с около 800к мисля, че бяха. Тази песен се харесва и от хора, които почти не слушат чалга. 

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Само аз ли си мисля, че Галена е много надценявана в този форум? Реално интересът към нея е почти нулев.

Не, не си само ти.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Е, Ема може да ѝ бъде дъщеря. А и Анка има вид на страстна жена, докато Емица сигурно спи повреме на секс.

Тръгнах да пиша, че сигурно люпи семки. После си припомних, че е счетоводителка, та явно смята нещо наум. 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

преди 9 минути, Willy каза:

Емилия 2005-2012 е баси топа, някакви по-различни, мелодични и лирични песни. След това стана по-комерсиална. 

Обаче, фактът че е адаптивна и май ще остане по-задържана от сестрата й Анелия.🤯

 

Ми нека, аз харесвам повече Емилия. По-борбена и умна е. Помниш ли, че за онази чак бяхме направили тема с изцепките й през годините - "Бисерите на Анелия". То не може само с "Аз съм широко скроен човек" и да гледаш като теленце.
 
Всъщност някъде през 2008-2009 се пролича как до този момент кариерата на Анелия е изцяло дирижирана от Токича. Образът й рухна за хора, които не слушаха чалга, но много я харесваха и уважаваха.
 
Емилия ги дялка от много рано с уникални песни:
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тръгнах да пиша, че сигурно люпи семки. После си припомних, че е счетоводителка, та явно смята нещо наум. 

На Глория балните рокли и екскурзиите не са шега работа.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...