Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 47 минути, BobiTo каза:

Изведнъж се събудиха всички чалгари, напускват по 2-3 песни всеки ден, нали си чакаха дискотеките? 😁

май само Преслава чака дискотеките

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Krislena каза:

боже какви глупости говорите ? Лидия е звездата Алфа има божествен глас. стига си писали негативни неща за нея :@:@:

 

Бебче мое, пръскаш, аванта на ... цвилещи нацистки, рекламиращи долнопробните парцали на Кукунашева не пускаме. В момента вълнува само едно заглавие - Ръцете горе, горе, горе за Цветина!

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Vancho каза:

Хапнете

 

Обичам да ям леща, но предпочитам чалга, затуй съм в тоз раздел!

преди 4 часа , ice_hot_sm каза:

Е, т'ва вече е истинска Кралица! Егати осанката и присъствието има тази жена. А гласът ѝ е непоклатим. 

От наш'та чалга коя я виждате да би могла да стои по подобен начин, разбира се, ако имаше подобните възможности? 

 

Юнона

 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, zai4eto82 каза:

На днешния ден през 2018 колко хубаво беше с Коце. Страшни спомени. ❤️

Ти всеки ден имаш хубави спомени с Коце ма. Ако ги измерим, ще излезе, че са повече от тези на Нада, 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Ти всеки ден имаш хубави спомени с Коце ма. Ако ги измерим, ще излезе, че са повече от тези на Нада, 

На 21 декември срещу 22 декември 2018 имаше Коце при мен участие, както и на 20 декември 2019. Не се забравят някои неща. Аз какво да направя, че съм ходила на всяко участие и фейса ми припомня. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, zai4eto82 каза:

На 21 декември срещу 22 декември 2018 имаше Коце при мен участие, както и на 20 декември 2019. Не се забравят някои неща. Аз какво да направя, че съм ходила на всяко участие и фейса ми припомня. 

Време е Коцето да опраши котето. КАЗАХ! Аз съм шефката! 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Време е Коцето да опраши котето. КАЗАХ! Аз съм шефката! 

Може и да се е случило вече - на няколко пъти Танчето не искаше да разказва, че било прекалено лично :whistling:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На 15 ден машъпа на Преслава е направила гледания, колкото Кавала на 15ия,с разликата, че при Преслава тези 150ка са в един от най слабите дни неделя срещу понеделник. 

 

Поредния пирон в ковчега на Кавала. Май и топ 3 няма да помирише, ако машУпа продължава така. 

7 600 000 за Татуировка. Вече с половин милион над Кавала. Поздрав за добре дошъл на @VulkoIsTheBest

 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо си мисля, че ако на Теди и Емрах е силна, напълно ще отвлекът вниманието от песента на Алисия, която е с по-модерни vibes. Още повече че я пуска и в малък неразвит канал и идолите на по-малките пуснаха песни тези дни.

Лошо време избра за завръщане, но поне ще видим силата и позициите й!

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Защо си мисля, че ако на Теди и Емрах е силна, напълно ще отвлекът вниманието от песента на Алисия, която е с по-модерни vibes. Още повече че я пуска и в малък неразвит канал и идолите на по-малките пуснаха песни тези дни.

Лошо време избра за завръщане, но поне ще видим силата и позициите й!

Че тя Алисия нищо май не е пускала цяла година и 2-3 дена вече, аз мислех че се е отказала :) 

 

От тая гледна точка, все едно кога ще се завръща.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Добър ден! Тук съм за вазе! 

 

Кети е с нестандартна ориентация. Богаташко чедо. Видя, че няма да я бъде с пеене и се отказа овреме.

Добре, че успях да източа малко дивиденти, докато беше нещо като известна - да ме води насам-натам, да бръмчим, да ме черпи. Ауу, това как прозвуча. 🤣

:happyppl:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми е съмнително как Ана е направила 200к на баладата? Тя дори май “Пие ми се” имаше по-малко. 
А Соня в същото време има същия брой коментари и двойно по-малко гледания и лайкове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кети е с нестандартна ориентация. Богаташко чедо. Видя, че няма да я бъде с пеене и се отказа овреме.

Добре, че успях да източа малко дивиденти, докато беше нещо като известна - да ме води насам-натам, да бръмчим, да ме черпи. Ауу, това как прозвуча. 🤣

:happyppl:

Знаех си, че трябва да отбележа някого на Кети, но не знаех кого! Нещата си дойдоха на местОто.

Кефеше ме една нейна песен Приказка, ама я няма в тубата. Честни сини очи беше част от саундтрака на Сигнално жълто :D 

Сега какво прави тая мома? 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Willy каза:

Защо си мисля, че ако на Теди и Емрах е силна, напълно ще отвлекът вниманието от песента на Алисия, която е с по-модерни vibes. Още повече че я пуска и в малък неразвит канал и идолите на по-малките пуснаха песни тези дни.

Лошо време избра за завръщане, но поне ще видим силата и позициите й!

Под средните за 2020 и далеч от пиковите й години.

Прав си да си мислиш, че ще й откраднат момента.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Знаех си, че трябва да отбележа някого на Кети, но не знаех кого! Нещата си дойдоха на местОто.

Кефеше ме една нейна песен Приказка, ама я няма в тубата. Честни сини очи беше част от саундтрака на Сигнално жълто :D 

Сега какво прави тая мома? 

Не знам, като спря да бъде известна и я зачеркнах от списъка си с "Познати". Хахаха.

Не бе, шегувам се. Аз я познавах покрай моя приятелка, която тя упорито сваляше. Кети е готна, зодия Водолей, свободомислещ човек. Имаше си един пич за параван. Весела компания бяхме.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Slavi каза:

На 15 ден машъпа на Преслава е направила гледания, колкото Кавала на 15ия,с разликата, че при Преслава тези 150ка са в един от най слабите дни неделя срещу понеделник. 

 

Поредния пирон в ковчега на Кавала. Май и топ 3 няма да помирише, ако машУпа продължава така. 

7 600 000 за Татуировка. Вече с половин милион над Кавала. Поздрав за добре дошъл на @VulkoIsTheBest

 

 

Много са ми слаби тези заядни с Кавала кючек, предвид факта, че Галена има песен с 18+ милиона гледания тази година, както и още една с 11+ милиона (изключваме 55+ милиона генерирани гледания през последната година). Нямат логика тези натрапвания на Татуировката пред свършен факт. Ако го правиш с цел твои вътрешни удовлетворения и това по някакъв начин те успокоява - окей.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

Само на мен ли ми е съмнително как Ана е направила 200к на баладата? Тя дори май “Пие ми се” имаше по-малко. 
А Соня в същото време има същия брой коментари и двойно по-малко гледания и лайкове. 

Някои от последните й песни за първите 24ч:

Пие ми се - 150к

С радко - ~160к

Заради теб - 125к

Шампиони - ~170к

И на мен ми е съмнително, но може и да е тръгвала след песента на алфите и Диона и да трупа?

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Някои от последните й песни за първите 24ч:

Пие ми се - 150к

С радко - ~160к

Заради теб - 125к

Шампиони - ~170к

И на мен ми е съмнително, но може и да е тръгвала след песента на алфите и Диона и да трупа?

Според мен е купувано. При този трафик и ако тръгва след други песни; щеше да има повече коментари, а виждаме, че има почти колкото Сона Немска. 
И е 12та в тренда. С тези гледания трябваше да е по-напред. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...