Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, DarkChild каза:

На Глория балните рокли и екскурзиите не са шега работа.

Смятай какво й е, когато Глория й звънне с думите: "Еми, ще снимам 4 тв версии, изчисли себестойността на 8 дивана, 12 бални рокли и 2 нощувки за екипа в Гърция - 6 човека. Чао."

  • Haha 7
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

ахахах :D

Поздрав с песента долу. Веднъж се случи да загрявам класа в час по физкултура под звуците на тоя хит. Тамън бе стартирала Фен Телевизия и въртяха Деса Стоева през час. 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Поздрав с песента долу. Веднъж се случи да загрявам класа в час по физкултура под звуците на тоя хит. Тамън бе стартирала Фен Телевизия и въртяха Деса Стоева през час. 

 

Аз правих секс и почна това на лаптопа.... :D

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Аз правих секс и почна това на лаптопа.... :D

С шавлива колежка трябваше да изнесем презентация пред курса, казах й да си донесе лаптопа, да я пуснем оттам - отвори го и гръмна

 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Много ме дразнят Стораровите как правят кавъри на супер голени хитове без да си платят правата и ги качват в неофициалния канал на Стораро и смучат далавери... 

Крадеца си остава крадец. Дали ще е кисело мляко или авторски труд, все е кражба. Жалкари. 

вика:

 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Този брутал днес е станал на 3 години! Искам подобна песен от нея, пък ако ще и само 5м да има!

 

Как намирате кога коя песен има рожден ден? Искам да изровя нещо яко и аз! 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

С шавлива колежка трябваше да изнесем презентация пред курса, казах й да си донесе лаптопа, да я пуснем оттам - отвори го и гръмна

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

И искаш да ни убедиш, че съвсем случайно си хванал годишнината? Все едно нямаш цял ексел файл с премиери, гледания и подобни ненужни факти за Галена.

Просто знае горе-долу кога е излезнала.

Тази песен беше паметна, защото много разчитахме на нея за НГ да ги пръсне. А тя взе, че избърза с пускането и гледанията нещо секнаха. Теда Александрова ни ликвидира с над 650К гледания на 31-ви декември. В дългосрочен план обаче ние си направихме 12 милиона.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.12.2020 г. от 20:12, Lelqtian каза:

 

Да ги закръглим 12 милиона за тая къртачка по повод 3 години от излизането? 

 

преди 8 минути, DarkChild каза:

И искаш да ни убедиш, че съвсем случайно си хванал годишнината? Все едно нямаш цял ексел файл с премиери, гледания и подобни ненужни факти за Галена.

Съжалявам че ти разбивам мечтите ама...😃

  • Wow 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

image.png.16480eab6da86ca709b4773c6c7f4372.png

Обаче Теда тая година отново ми стана любимка. Много добре й се отразява дружбата с пикльото Емрах. Интересни идеи имат заедно. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Просто знае горе-долу кога е излезнала.

Тази песен беше паметна, защото много разчитахме на нея за НГ да ги пръсне. А тя взе, че избърза с пускането и гледанията нещо секнаха. Теда Александрова ни ликвидира с над 650К гледания на 31-ви декември. В дългосрочен план обаче ние си направихме 12 милиона.

Помниш ли ми първоначалните коментари за “ПростоШоу” :naughty:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

@Willy

Нали се чудеше Вакарелчица какво завръщане ще направи? 55К за 8 часа как е? Дали ще направи изобщо 130К?

Не, 110к макс, това ще е голям флоп май. По празниците никой не иска да слуша поп песни, особено не от поп-фолк изпълнител. Ако това й е завръщането по-добре да не го беше пускала. 

Аз си чакам вторият им дует с Ариа, но явно ще е по-натам, щото сега ще пуска самостоятелна.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VulkoIsTheBest каза:

Просто знае горе-долу кога е излезнала.

Тази песен беше паметна, защото много разчитахме на нея за НГ да ги пръсне. А тя взе, че избърза с пускането и гледанията нещо секнаха. Теда Александрова ни ликвидира с над 650К гледания на 31-ви декември. В дългосрочен план обаче ние си направихме 12 милиона.

А аз защо си мислех, че излиза в края на Април началото на Май?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Помниш ли ми първоначалните коментари за “ПростоШоу” :naughty:

Брат, помня, че имаше някакъв смут относно това, че цяла България пътува за празниците и се успокоявахме, че затова няма гледания. Ама някой веднага контрираше "Ами "Антилопа" как има, нали пътуват?"

Мисля, че първо не ти хареса песента, а след това те зариби стабилно?

А ти помниш ли, когато предрекох, че "Без теб" на Преслава ще направи 10 млн? :roll1:

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...