Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Danger. каза:

Не са купени гледанията на Беден в сърцето според мен.

Песента просто се показва адски много като предложение, както навремето беше с Обратно в играта и оттам натрупа повечко гледания. 

Ще ме убиеш с разсъжденията си. На Преслава гледанията били, щото се показвала. Ми на Галена не се ли показват и не трупа ли гледания по същия приом... Помня преди време как оправдаваше спада и на гледания с това, че не и се показвала песента отстрани... Алгоритъма действа така, че показва слушани песни. 

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

Кавала е с над 7 милиона за 50 дни ---> има шансове за ТОП 5 в дългосрочен план.

Татуировка е тотален хит в махалите, масово българи доброволно това нещо не го слушат, а ти ни я натрисаш ежедневно. После те тресе параноята, че някой те сравнявал с циганин. Това са стари твои рани, които сам подклаждаш с този мазен кюпешки джангър.

Изобщо не ме интересуват мушупа и каквото и да било друго. Поредна лидерска година за Галена с тотални хитове през цялата година, а Слави говори за мъка.

Татуировка гони 8 за по малко. Тоест топ 4 със сигурност няма да види, впредвид гледанията на Проблем, 100 живота, Татуировка и не мерси, кояъто има и акустична версия. Вероятност за топ 5 има, но минимална. 

От къде е този комплекс винаги да се опитваш да забъркваш лични неща в спорове за чалга. Ако ти харесва приеми, че съм ром. Нямам комплекс от това да съм такъв. Никой в живота ми не ме е мислил за такъв. 

Докажи, че Татуировка се слуша от роми? Не можеш. Леля ти Ан и Асълъма за роми ли ги имаш, че го слушат? Шефката не се ли слушаше и от роми? Но не ти пречеше да я блъскаш, въпреки, че знаеш кой слуша фамилия Стораро. Това, в което обвиняваш мен, се проявява в теб. Абсолютни двойни стандарти. 

В кой пост съм твърдял, че Галена не е едноличен лидер за 2020. От май месец е така и това не се е променило. 

Просто някои от Галеновите не може да преживеете, че и Криско не помогна за рекорди и бкяновете ви за 40 милиона бяха разбити на прах. Емилиано вече съвсем ви скърши. Не ви е виновено, че хората слушат по добрата песен. 

Татуировка вече е доказана над Кавала. Сега се притеснявай Машъпа да не се развие, че тогсва топ 5 ще е поредната разбита мечта. 

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Screenshot-20201222-154229-Instagram.jpg

Кефи ме че влага старание в песните, визиите и всичко свързано около кариерата. Дано я оценят!

Наскоро исках да й слушам песента Дива, ама не я намерих в тубата. Не си плаща песни и клипове, но вече пуска нови? Идолка! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Наскоро исках да й слушам песента Дива, ама не я намерих в тубата. Не си плаща песни и клипове, но вече пуска нови? Идолка! 

Платени са. Тя беше показала и доказателства. Върната е дивата!

 

  • Wow 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пандемията подсилва тревожността и вече съществуващите психически разстройства."

Дилдона: ЛуДа За ЛуДнИцА, бОлнА зА бОлНиЦа

МЕГАХИТ!:notworthy:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

Във форума някои хора газ пикаят, че Преслава макар и в толкова малък канал направи хит, който се нарежда в топа за тази година!

Ако тази година е била лоша за вас Галенови, нека ви информирам, че следващата ще е още по-лоша! Преслава готви нещо брутално. Целувки ❤️ 

 

Годината за Галена беше много силна, но за Галеновите беше доста измъчена. И то не за друго, а защото те живеят с идеята да е най във всяко отношение. 

Първо 100 живота гръмна. Бяха толкова убедени, че ще е хита на лятото и пишеха в тази насока, но се появи за тях един Проблем и Софка и Коце им го натириха. 

После като разбраха за дуета на Криско и Галя, тук се пишеха блянове за нови рекорди, за минаване на Гледай как го правиш. Толкова се бяха надъхали, че после беше изключително сладко да им гледаш отстрани жалванията и оправданията. 

Накрая за кючека след първите 2 дни от излизснето му се точиха да минават Проблем, а циганетата Меди и Емилиано им зачервиха дупенцата. 

А за капак и като бонус се появи машУп, който има потенциал да пребори и двата им дуета с Криско. Което би било ужасно унижение. Непрофвсионално и неофициално машъпче да бъде по харесвано и слушано от уж топ продукцията на Галена. 

Дали не са се сгърчили като малки ларвички😁😁😁

Най нелепото е, че вместо да се радват на силната година на Галоша, те издребняват и не могат да се поберат в кожата си и се чудят как да нагласят нещата, така че Галена да е с хита на сезона... 

  • Like 4
  • Haha 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum

Нещо се случва със Снежина от Марко и Снежина. Добре ли е, какво става? През цялото време, докато се прибирах към нас ми изниква нейния образ, или на Сашка Васева (..?), но май е Снежина. Да не я гепил Короната?

 

 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Би ме изкефило Преса да изкара машъп с песни на Галош, че съвсем да доубие една част от форума.

Защо Преслава да и прави подобна услуга. А и тя пее вечни класики. Представяш ли в такъв микс за край Чупката или други отдавна забравени песньовки. 😁🤣

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравете да броим акустичната версия на "Не, мерси" към общите гледания. Вие вече почнахте да изнаглявате. Тук вече говорим за дует, намесен е друг изпълнител. Изберете как ще третираме "Не, мерси" - като дует или самостоятелна песен.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Just_Me каза:

 

Аууу 2020 е годината на кавърите и mashup-ите 😅

Много ме дразнят Стораровите как правят кавъри на супер голени хитове без да си платят правата и ги качват в неофициалния канал на Стораро и смучат далавери... 

Крадеца си остава крадец. Дали ще е кисело мляко или авторски труд, все е кражба. Жалкари. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Защо Преслава да и прави подобна услуга. А и тя пее вечни класики. Представяш ли в такъв микс за край Чупката или други отдавна забравени песньовки. 😁🤣

За да има коментари като "ето така трябва да се пее", "тази песен не ми беше харесвала никога, но сега с това изпълнение я преоткривам", "ето това е певица с глас". А Галошините фенове може да си приписват евентуалния успех така както с жената от султана.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Много ме дразнят Стораровите как правят кавъри на супер голени хитове без да си платят правата и ги качват в неофициалния канал на Стораро и смучат далавери... 

Крадеца си остава крадец. Дали ще е кисело мляко или авторски труд, все е кражба. Жалкари. 

Може и да са платили, кой знае. Не вярвам да крадат и то по няколко песни от двама изпълнителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Забравете да броим акустичната версия на "Не, мерси" към общите гледания. Вие вече почнахте да изнаглявате. Тук вече говорим за дует, намесен е друг изпълнител. Изберете как ще третираме "Не, мерси" - като дует или самостоятелна песен.

Броиме си я. Ти нв си човека, който ще казва кое се брои и кое не. Брои се разбира се. Една и съща песен е. Меди е дал възможност на хората да я слушат в баладичен вариант. Аз слушам акустичната версия, щото по ме кефи. Това са гледания на една и съща песен. 

Както навремето брояхме Хиляда пъти и в изпълненние на Румен Борилов, и в дует с Рокса потната. 

На Емилиано не бил броил, щото я били слушали така любимите му роми. На Преслава нямало да брои, защото не било авторска песен, на Меди нямало да брои, щото другата версия била в дует. Още нещо? 🧐

Ти до края на годината ако продължаваш да броиш избирателно ще си нагодиш 100 живота, Кавала и Красиви лъжи в топ 3🤭

 

Отдавна нямаш думата по тези форуми. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

@asylum

Нещо се случва със Снежина от Марко и Снежина. Добре ли е, какво става? През цялото време, докато се прибирах към нас ми изниква нейния образ, или на Сашка Васева (..?), но май е Снежина. Да не я гепил Короната?

 

 

Човек, току-що я обсъдих с една приятелка. Пуснах си Върти, како, а вчера имах порив да те поздравя с това по-долу, но забравих. Заклевам се!

Последно за Снежина преди 2 години чух, че върти три курви в ресторанта си Три уши. 

 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Много ме дразнят Стораровите как правят кавъри на супер голени хитове без да си платят правата и ги качват в неофициалния канал на Стораро и смучат далавери... 

Крадеца си остава крадец. Дали ще е кисело мляко или авторски труд, все е кражба. Жалкари. 

Преслава сякаш не прави баш същото... Ама й възхвалявате мушамите. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Годината за Галена беше много силна, но за Галеновите беше доста измъчена. И то не за друго, а защото те живеят с идеята да е най във всяко отношение. 

Първо 100 живота гръмна. Бяха толкова убедени, че ще е хита на лятото и пишеха в тази насока, но се появи за тях един Проблем и Софка и Коце им го натириха. 

После като разбраха за дуета на Криско и Галя, тук се пишеха блянове за нови рекорди, за минаване на Гледай как го правиш. Толкова се бяха надъхали, че после беше изключително сладко да им гледаш отстрани жалванията и оправданията. 

Накрая за кючека след първите 2 дни от излизснето му се точиха да минават Проблем, а циганетата Меди и Емилиано им зачервиха дупенцата. 

А за капак и като бонус се появи машУп, който има потенциал да пребори и двата им дуета с Криско. Което би било ужасно унижение. Непрофвсионално и неофициално машъпче да бъде по харесвано и слушано от уж топ продукцията на Галена. 

Дали не са се сгърчили като малки ларвички😁😁😁

Най нелепото е, че вместо да се радват на силната година на Галоша, те издребняват и не могат да се поберат в кожата си и се чудят как да нагласят нещата, така че Галена да е с хита на сезона... 

Наградата за “Коментар на 2020” отива при теб! Евала! Много точно казано ;) 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DarkChild каза:

Може и да са платили, кой знае. Не вярвам да крадат и то по няколко песни от двама изпълнителя.

Те ако са платени ще ги издадат официално, а не по този начин. Виж всичко качено в канала. То не беше Деспасито и какво ли не. И сега вече като напишеш, че е кавър и канала нд е монитизиран, съвсем су правят квото искат. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

 

А за капак и като бонус се появи машУп, който има потенциал да пребори и двата им дуета с Криско. Което би било ужасно унижение. Непрофвсионално и неофициално машъпче да бъде по харесвано и слушано от уж топ продукцията на Галена. 

 

Ако миш-маша мине дуетите на Галена и Криско, то ще мине и Беден в нослето и 80% oт останалите песни на Прес, което показва че хората вместо да слушат нейните песни са избрали да слушат стари и чужди песни с нов живот. Къде е логиката? Поне да беше изпяла нейни ретро хитс.

  • Like 3
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...