Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Александрова съвсем няма акъл, какво ми пее чужди песни при положение, че идват празници, а тя има Коледни желания и От София до Банско? Тези две песни имат зверски потенциал за развитие точно в тва време от годината ...  

  • Like 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Уникален проект. Ето това е висико и световно ниво. Въпреки рехавия старт, очаквам да се развие във времето, защото Ася малко позагуби позиции, но тя никога ме е стартирала с някакви впечатляващи гледания. 

  • Like 3
  • Haha 3
  • Love 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , THE IIconic каза:

Е сънят не беше приказен! Беше отвлечена и се опитвах да те спася и от някъде се взе една мечка и ти махна главата. Много се уплаших! :D

Не е на хубаво това. Ники също беше сънувал наскоро мен, че са ме отвлекли и ходил да ме спасява и се уплашил и той. Вика кошмар било и не можел да спи после. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Не е на хубаво това. Ники също беше сънувал наскоро мен, че са ме отвлекли и ходил да ме спасява и се уплашил и той. Вика кошмар било и не можел да спи после. 

Пуснете си хита и забравете всички грижи

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Надувай хитачката и гледай как ще те поливат с парфюми и блъскай врата на колата! 

 

Не ти ли омръзна да я промотираш тази петоразрядница?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахахах е не, тия верно ли са такива дебили да изпеят толкова песни ма ъпсурт без да поискат разрешение, че даже и заглавието същото Хахахаха 😅😅😅😅😅 тедито счупи тъпометъра за пореден път😁😀😀

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Много добре. Цял албум на цената на 1 кафе. А на теб тоя цвят продължава да ти стои по-добре, предлагам Валя да я обръснем гола глава за това че те копира. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не визирам никого, или по - скоро визирам всички. Спри да мислиш, че ти се вселената на форума. Смешно е да се вживявате в такива неща. Не харесвам Кавала, защото е скучен и скопен кючек. Но щом един анонимен изпълнител ги бие наред всички - Ана, Преса, Галя, Мона, Горгона, значи че потреблението на тази музика е точно таргета, който слуша такива неща, в случая неговата татуировка. Или поне по - голямата част от потребителите на тази музика е там. Това исках и искам да кажа. 

Това, че Преслава/Галена са ми любимки, не значи че харесвам всичко тяхно. Машъпа е ОК, наистина е доста приятен, но поне мен ме дразни, че тук някои фенове на Преслава се опитват да го изкарват нещо невиждано. Същото е и за Кавала, като тук просто не слушам този кючек. 

Добър кючек е това:

Азис - Чурулийке - Vbox7

И не виждам нищо злобно в коментара ми. Истината е, че се вживявате повече отколкото трябва. Аз не се свълнувам от това кой е номер 1, защото на мен не ми носи дивиденти. А аз от неща дето нямам полза, не се интересувам общо взето. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , WindWalkerMonk каза:

В един момент споровете за Преслава и Галена стават малко по - първични и тогава виждаш една не дотам добра страна на хората. Колкото до ромската част, тя е основната дето консумира тази музика. Едно 90% сигурно се слуша само от тях. Не знам защо някой би я махнал. А в момента, не знам как дори може да се говори за хит или успех. Чалгата е музика за дупки, а дупките са затворени. 

Виж си коментара.

Лошата страна на хората - Кои са тия хора?

90% от слушателите на попфолка били роми?

Попфолка бил музика за дупки.

Глупост след глупост и тотално генерализиране.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, аз си мислех, че са се оправили първо със 100 кила и Ъпсурт преди да качат тоя машуп. То сигурно и правата на Без тебя я не я не са уредени най-вероятно. Я някой да ги светне, че си има закони за авторско право и не може такива своеволия.

Праси уредила ли е правата?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Мале, аз си мислех, че са се оправили първо със 100 кила и Ъпсурт преди да качат тоя машуп. То сигурно и правата на Без тебя я не я не са уредени най-вероятно. Я някой да ги светне, че си има закони за авторско право и не може такива своеволия.

Праси уредила ли е правата?

Хаха. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

 

Праси уредила ли е правата?

Най-вероятно не. Щото Мара като я сподели беше написала нещо от сорта "Благодаря ти, че си избрала моя песен", което ме накара да си помисля че и тя за първи път го чува.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Olay каза:

Мале, аз си мислех, че са се оправили първо със 100 кила и Ъпсурт преди да качат тоя машуп. То сигурно и правата на Без тебя я не я не са уредени най-вероятно. Я някой да ги светне, че си има закони за авторско право и не може такива своеволия.

Праси уредила ли е правата?

Хаха, те видяха, че тия машапи се котират и си помислиха, че може да се крадва на гьотере.

- Ама ние ви популяризираме песните, припомняме ги на хората.

Ицо Хазарта: Мълчи ма!

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy

В Македония употребявате ли турцизми? "На гьотере" знаеш ли какво е? :D

Позна за Лиска - малко под 110К ще е за 24 часа. Голяма грешка да издаде това поп-че повреме на пиянски празници и предхождащи народни депресии.

Кажи кой ще е лидерът на Нова Година според теб? Тия Алфи гледам са нажулили над 300К снощи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Най-вероятно не. Щото Мара като я сподели беше написала нещо от сорта "Благодаря ти, че си избрала моя песен", което ме накара да си помисля че и тя за първи път го чува.

То пък и питам аз. Преслава открито заяви, че е откраднала флашка със сингбеци от Куку Бенд, за да я пее на участия (отново нарушение на авторски права - изпълняваш чужд труд с цел изкарване на финансова изгоа). Остава да знае, че в комерсиална платформа не е позволено да качва труд, който не й принадлежи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...