Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Slavi каза:

На 15 ден машъпа на Преслава е направила гледания, колкото Кавала на 15ия,с разликата, че при Преслава тези 150ка са в един от най слабите дни неделя срещу понеделник. 

 

Поредния пирон в ковчега на Кавала. Май и топ 3 няма да помирише, ако машУпа продължава така. 

7 600 000 за Татуировка. Вече с половин милион над Кавала. Поздрав за добре дошъл на @VulkoIsTheBest

 

 

Човек спри да се излагаш с тази цигания. Като обсебен си. Искаш да дразниш, но се получава обратния ефект.

Снощи стана ясно, че Кавала се е устремила да е в ТОП 5 за 2020, ти някакви Татуировки ми постваш. Знаеш кой контигент я слуша тая песен, с него ли се идентифицираш?

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Някои от последните й песни за първите 24ч:

Пие ми се - 150к

С радко - ~160к

Заради теб - 125к

Шампиони - ~170к

И на мен ми е съмнително, но може и да е тръгвала след песента на алфите и Диона и да трупа?

😂😂😂 Помислих, че има песен "С Радко".

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

😂😂😂 Помислих, че има песен "С Радко".

Аз пък прочетох “С рядко”. Викам си таз пък взе че си възпя стомашно чревния тракт вместо изхрачванията си в салфетки. Какъв по-хубав начин обаче да имаш частица от любимия си изпълнител, под формата на вътрешния му секрет?

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Moovit каза:

Много са ми слаби тези заядни с Кавала кючек, предвид факта, че Галена има песен с 18+ милиона гледания тази година, както и още една с 11+ милиона (изключваме 55+ милиона генерирани гледания през последната година). Нямат логика тези натрапвания на Татуировката пред свършен факт. Ако го правиш с цел твои вътрешни удовлетворения и това по някакъв начин те успокоява - окей.

Че някой да оспорва статута на най големия самостоятелен хит в лицето на 100 живота??? 

Фактите, че по успешни парчета от Кавала има този сезон и колкото и да ти де иска Кавала да е някакъв едноличен лидер, дори и топ 3 не и е сигурно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, VulkoIsTheBest каза:

Човек спри да се излагаш с тази цигания. Като обсебен си. Искаш да дразниш, но се получава обратния ефект.

Снощи стана ясно, че Кавала се е устремила да е в ТОП 5 за 2020, ти някакви Татуировки ми постваш. Знаеш кой контигент я слуша тая песен, с него ли се идентифицираш?

Кавала няма почти никакви шансове за топ 5,впредвид че и топ 3 за сезона все още ни е в кърпа вързано. 

Как е станало ясно точно? Татуировка е тотален хит и дори Уили призна, че я е чул чак в Македония. 

Да определяш кое е цигания и кое ме, впредвид, че 3 години ни надува главите с Шефката, а сега с Кавала, е повече от странно. 

Едва ти е паднал бана, а вече се опитваш да извадиш един чалга спор на лично и грозно ниво. Кой се излага и кой с кскво се идентифицира не е твоя работа. 

Вместо да се дразните, просто се примирете, че Татуировка вероятно ще помирише и топ 3 за годината. Какво като един мангал е смазал Криско и Галена. Не е болка за умиране. Явно за фенивете на Галче е голяма мъка. 

Ако машупа на Преса мине Кавала ще падат бая подигравки. Тогсва топ 5 за Кавала ще е един неосъществен блян... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, GSA каза:

Аз пък прочетох “С рядко”. Викам си таз пък взе че си възпя стомашно чревния тракт вместо изхрачванията си в салфетки. Какъв по-хубав начин обаче да имаш частица от любимия си изпълнител, под формата на вътрешния му секрет?

Тя отдавна възпя терзанията на стомашно чревния си тракт, за какво си мислиш пее във Всичко води към теб? 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Вместо да се дразните, просто се примирете, че Татуировка вероятно ще помирише и топ 3 за годината.

Абсолютно никой не би свързвал 2020 година точно с тая песен, стига глупости. Татуировка сигурно е вторият по-големина цигански хит след G Класата, но място в класацията за хитове през 2020 няма. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

 

Ако машупа на Преса мине Кавала ще падат бая подигравки. Тогсва топ 5 за Кавала ще е един неосъществен блян... 

Миш маша или машупа на Преса поне се усеща като хит. Иначе отварям канала на Прес и к'во да видя.

Преслава - Миш-маш(машуп) 

2.5М гледания

47к лайкове

 

Преслава - Беден в сърцето

10.7М гледания

60к лайкове

 

Дали не си заби автогол?

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Абсолютно никой не би свързвал 2020 година точно с тая песен, стига глупости. Татуировка сигурно е вторият по-големина цигански хит след G Класата, но място в класацията за хитове през 2020 няма. 

Аре стига сте насаждали расова омраза, че ша дойде Херр Флик Фаст да раздава правосъдие. Като не ви харесва Татуировка, не слушайте, но изглежда смешно като броите по един начин, когато ви изнася, и друг, когато нечии позиции в няква стъкмена класация са застрашени. На тоя етап цифрите говорят как Татуировка е по-голям хит от песньовки като Майната ти или другите към момента най-гледания от началото на годината, които не са Проблем или 100 живота. Не може ли просто групово да се радваме колко Пуфи Инцтаграмерката флопна резилно и отвсякъде тая година? 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Миш маша или машупа на Преса поне се усеща като хит. Иначе отварям канала на Прес и к'во да видя.

Преслава - Миш-маш(машуп) 

2.5М гледания

47к лайкове

 

Преслава - Беден в сърцето

10.7М гледания

60к лайкове

 

Дали не си заби автогол?

 

Защо да си е забила автогол, като при премиерата на Машъпа имаше 20К абонати повече отколкото при премиерата на “Беден в сърцето”? Нормално е да има повече лайкове, а и сега обхвана и таргета 35-50 години ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Защо да си е забила автогол, като при премиерата на Машъпа имаше 20К абонати повече отколкото при премиерата на “Беден в сърцето”? Нормално е да има повече лайкове, а и сега обхвана и таргета 35-50 години ;) 

Щото таргета 35-50 повече лайква, нали? Точно затова поп песните имат средно повече лайкс, дам.

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Миш маша или машупа на Преса поне се усеща като хит. Иначе отварям канала на Прес и к'во да видя.

Преслава - Миш-маш(машуп) 

2.5М гледания

47к лайкове

 

Преслава - Беден в сърцето

10.7М гледания

60к лайкове

 

Дали не си заби автогол?

 

Я ела сега да коментираш @Fast кой е пазарил яко гледания. Това разминаване в лайковете сочи точно това, но понеже нито Машупа, нито Беден в портмонето имат нещо общо със неприятния ти клан Стораро, всичко е мед и масло и нередности няма, нали ;) 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Защо да си е забила автогол, като при премиерата на Машъпа имаше 20К абонати повече отколкото при премиерата на “Беден в сърцето”? Нормално е да има повече лайкове, а и сега обхвана и таргета 35-50 години ;) 

И как точно 20 хиляди абоната реализират 30 хиляди повече лайка съпоставено с предната песен, която има 5 пъти повече гледания? 

И междудругото аз съм в таргета 35+ и дори не знам как се ползва тая опция в ютубето. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Абсолютно никой не би свързвал 2020 година точно с тая песен, стига глупости. Татуировка сигурно е вторият по-големина цигански хит след G Класата, но място в класацията за хитове през 2020 няма. 

Как реши кой с какво ще свързва 2020. Ти с Кавала ли ще я свържеш? Такива коментари само от своя гледна точка можеш да правиш. Освен това няма дискотеки, за да можеш да се ориентираш какво слушат хората... 

В коментарите под Емилиано се виждат бг коментари и бг никнеймове. Всичко друго е в твоята глава. 

Защо смятаме Шефката и Ламборгини например в класациите, а не смятаме Жено, бягай, г класа или Татуировка. Нима и 5те не се слушат и от мангали. Мангалите не са ли част от това общество. 

Тъпичко е някой средно популярно мангале да смача фаворитката ви, ама да си смучите от пръстите причинибда не го признавате е още по нелепо. А и кой се интересува, че няколко фена на Галена не го признали. Милионите гледания и коментарите са факт. Знаете го и вие, така че всякакви опити за омаловажавани ви прави да изглеждате смешно и вманиачено. Машупа ако мине в даден момент Кавала и там ще ги измислите бързо бързо...

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са купени гледанията на Беден в сърцето според мен.

Песента просто се показва адски много като предложение, както навремето беше с Обратно в играта и оттам натрупа повечко гледания. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Не са купени гледанията на Беден в сърцето според мен.

Песента просто се показва адски много като предложение, както навремето беше с Обратно в играта и оттам натрупа повечко гледания. 

Той щото Машупа не излиза, мислиш. Оня ден ми щукна да си поиграя с аутоплея на телефона (там не съм логнат в сайта) и си пуснат Донка, после тръгна Цветина, и след Диаманта - скапания машуп, добре че го спрях навреме да не го метна в стената. И има същите коментари (почти) като Беден за Пуфис, при 5 пъти по-малко гледания. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Щото таргета 35-50 повече лайква, нали? Точно затова поп песните имат средно повече лайкс, дам.

Не, не лайква повече, но тази ситуация с успеха на машъпа подсказва какви песни искат да слушат хората, а не тези, които им поднасят. Машъпа вероятно се слуша и от деца, и от по възрастни, че и от нетипичния за сегашната чалга таргет. Факта, че върви по добре от всякакви нови комерси. Поредното доказателство, че преди чалгата е била по добра и слушана. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Willy Предлагам да анулираш Годишните награди поради купените гледания на някой от номираните инцтаграмерки и да връчим служебно всички награди на Ариа. :3fdb8960598fa63e:

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не приемете просто,че “Беден в сърцето” е един от хитовете на годината? С купени гледания била и имала толкова гледания,защото излизала отстрани и се полазвала като предложение. 😀 Ей тука е страшно положението да се принизи всеки успех на Прес. Не знам наистина ако машупа мине гнусния кавал кво ще правите.

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, GSA каза:

Аз пък прочетох “С рядко”. Викам си таз пък взе че си възпя стомашно чревния тракт вместо изхрачванията си в салфетки. Какъв по-хубав начин обаче да имаш частица от любимия си изпълнител, под формата на вътрешния му секрет?

Което ме подсеща, като бяхме малки и Глория, като беше Примата, единствената, студена кралица как след едно интервю се базикахме: - Аз съм Глория, аз до тоалетна по голяма нужда не ходя!

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Moovit каза:

Много са ми слаби тези заядни с Кавала кючек, предвид факта, че Галена има песен с 18+ милиона гледания тази година, както и още една с 11+ милиона (изключваме 55+ милиона генерирани гледания през последната година). 

Искаш да кажеш 97.9 милиона

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BaGaBoNtIn каза:

А защо не приемете просто,че “Беден в сърцето” е един от хитовете на годината? С купени гледания била и имала толкова гледания,защото излизала отстрани и се полазвала като предложение. 😀 Ей тука е страшно положението да се принизи всеки успех на Прес. Не знам наистина ако машупа мине гнусния кавал кво ще правите.

Богат на купения гледания е хит само в твоята лична измислена реалност. 

А фактите сочат как гледанията са купени, точно по същата логика, по която Фаст оня ден обяви че забравих коя песен на Галена с Фики били купени, щото така му е по-удобно за теорията на конспирацията.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

Аре стига сте насаждали расова омраза, че ша дойде Херр Флик Фаст да раздава правосъдие. Като не ви харесва Татуировка, не слушайте, но изглежда смешно като броите по един начин, когато ви изнася, и друг, когато нечии позиции в няква стъкмена класация са застрашени. На тоя етап цифрите говорят как Татуировка е по-голям хит от песньовки като Майната ти или другите към момента най-гледания от началото на годината, които не са Проблем или 100 живота. Не може ли просто групово да се радваме колко Пуфи Инцтаграмерката флопна резилно и отвсякъде тая година? 

Лельо, никой не отрича цифрите на Емилиано. Тук става въпрос за контигента, който ги генерира. На Danger обяснявах наскоро, че циганите дори боледуват по-малко от Корона и са по-слабо засегнати от българите заради чисто генетични причини. Дори и това има значение в случая, защото вдигат купони много повече, няма толкова смъртни случаи при тях, настроението им е запазено.

Meanwhile ноември смъртността в България е скочила с над 100% спрямо 2019. Познай на колко хора им е до чалга и танци.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Лельо, никой не отрича цифрите на Емилиано. Тук става въпрос за контигента, който ги генерира. На Danger обяснявах наскоро, че циганите дори боледуват по-малко от Корона и са по-слабо засегнати от българите заради чисто генетични причини. Дори и това има значение в случая, защото вдигат купони много повече, няма толкова смъртни случаи при тях, настроението им е запазено.

Meanwhile ноември смъртността в България е скочила с над 100% спрямо 2019. Познай колко хора им е до чалга и танци.

Като слушаме Зайка и както продължават да се вдигат случаите повсеместно (не само у беге) - бая ;) 

И да, ясно ми е заради кой на форумно ниво Татуировка отнася тоя хейт, просто го намирам за излишен.

Лично на мен Татуировка ме кефи повече от Кавала - просто пародията е веднъж, два, три пъти, после омръзва, а Криско си е точно толкова досадно неприятен както винаги.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

Той щото Машупа не излиза, мислиш. Оня ден ми щукна да си поиграя с аутоплея на телефона (там не съм логнат в сайта) и си пуснат Донка, после тръгна Цветина, и след Диаманта - скапания машуп, добре че го спрях навреме да не го метна в стената. И има същите коментари (почти) като Беден за Пуфис, при 5 пъти по-малко гледания. 

Аз в началото му се кефех, защото звучи добре и е подбрала хубави песни. После обаче забраних youtube да ми го пуска. Кучката ни чете и ме е клела, започнах да го усещам. Тя е адска злоба, винаги овълчена за овации и призове да е номер 1. Бидейки водна зодия, трудно понася критика и е много чувствителна. В комбинация с простотията й, нещата са ясни. Както и да е, те отгоре й сипаха с този прокажен нос и факта, че от най-обичана в страната в даден момент стана най-подигравана.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...