Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Olay каза:

То пък и питам аз. Преслава открито заяви, че е откраднала флашка със сингбеци от Куку Бенд, за да я пее на участия (отново нарушение на авторски права - изпълняваш чужд труд с цел изкарване на финансова изгоа). Остава да знае, че в комерсиална платформа не е позволено да качва труд, който не й принадлежи.

На нея дори синбеци не и трябват - тука помним как най-нагло пееше върху най обикновена емпетройка на Туктам, чак Луна и предложи касетка със синбека, за да не и резили песента. 

Иначе не съм запознат с беге законодателството (какъв оксиморон) и личното ми мнение е как ако не бяха монетизирани тия машупи, би тряяло да могат да пеят няква част от песен, ма то зависи от много неща. На първата карантия покрай холските лайфове, една поп авторка (губи ми се, ма май имаше нещо общо с Музикаутор или нещо от сорта) беше скръцнала със зъби че това е бая заобиколка да не се плаща дължимото на авторите (примерно). 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Olay каза:

То пък и питам аз. Преслава открито заяви, че е откраднала флашка със сингбеци от Куку Бенд, за да я пее на участия (отново нарушение на авторски права - изпълняваш чужд труд с цел изкарване на финансова изгоа). Остава да знае, че в комерсиална платформа не е позволено да качва труд, който не й принадлежи.

И съм 100% сигурен, че го е казала с някаква усмивчица от нейните или се е подхилквала с цел да изглежда случката невинно. Еее, аз съм Преслава бе, на мен ми е простено, вижте ква съм Кума Лиска.

 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

И съм 100% сигурен, че го е казала с някаква усмивчица от нейните или се е подхилквала с цел да изглежда случката невинно. Еее, аз съм Преслава бе, на мен ми е простено, вижте ква съм Кума Лиска.

 

Изпусна редовни форумните оправдания как едва ли било чест за Орхан Мурад, Орнела, Пепа дъ оригинал и остатъка няква рекламираща памперси инцтаграмерка да им пее песните. Смях в залата.  

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, ако й свалят машупа заради неплатени права:

- Аз просто исках да зарадвам многобройните почитатели с нещо хубаво, изпято от сърце.

image.jpeg.616dcbc372b5520e67b1ad38201522b2.jpeg

- Защо тогава не качи новата си песен, имаш заснет клип и го пазиш..?

- Епа, пазя си го.

image.jpeg.5c4614cc004073d09d8c3d887a17949d.jpeg

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, VulkoIsTheBest каза:

@Willy

В Македония употребявате ли турцизми? "На гьотере" знаеш ли какво е? :D

Позна за Лиска - малко под 110К ще е за 24 часа. Голяма грешка да издаде това поп-че повреме на пиянски празници и предхождащи народни депресии.

Кажи кой ще е лидерът на Нова Година според теб? Тия Алфи гледам са нажулили над 300К снощи.

"На гьотере" не знам какво е, иначе има турцизми и при нас, да, но са по-малко. Такива като 'шамар', ''сомун'', 'шише', които са толкова добре интегрирани, че 99% дори и не знаят че са турцизми. 

На НГ лидерът ще е или миш-маша или Татуировка. Може и Сен тропе да изненада с покачени гледания от много държави.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , NazzkO каза:

Хахахахахах е не, тия верно ли са такива дебили да изпеят толкова песни ма ъпсурт без да поискат разрешение, че даже и заглавието същото Хахахаха 😅😅😅😅😅 тедито счупи тъпометъра за пореден път😁😀😀

Това е урок как се защитава артистична и жанрова идентичност. Междувременно нашите се включват в песни, където пряко ги осмиват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:


На НГ лидерът ще е или миш-маша или Татуировка. Може и Сен тропе да изненада с покачени гледания от много държави.

31 ДЕКЕМВРИ 2020:

КАВАЛА КЮЧЕК С ПОВЕЧЕ ГЛЕДАНИЯ ОТ ТАТУИРОВКА

 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

31 ДЕКЕМВРИ 2020:

КАВАЛА КЮЧЕК С ПОВЕЧЕ ГЛЕДАНИЯ ОТ ТАТУИРОВКА

 

Казваш го, защото циганите празнуват Нова Година на друга дата ли? :jump:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

izn-li.png

Дори и тази бозЪ е избутала 10М. Галя титанът как ли се чувства след като за последните 7 години единствените й клипирани песни под 10М са само Дай ми любов и Да ти олекне?! 😁

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

izn-li.png

Дори и тази бозЪ е избутала 10М. Галя титанът как ли се чувства след като за последните 7 години единствените й клипирани песни под 10М са Дай ми любов и Да ти олекне?! 😁

Тя изтече пролетта, излезе официално есента и въпреки това пак като за балада са много добри гледанията. Според мен щеше да стане много по-голям хит, но тогава “Ангелите плачат” си я засенчиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

@Danger.

Колко ще направи Кавала на Нова година?

Хайде, ще играем Руска Рулетка.

Прогнозирам около 160 - 180 хиляди. Ти? 

След слабия 8 декември не смея да се изхвърлям нещо. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Тя изтече пролетта, излезе официално есента и въпреки това пак като за балада са много добри гледанията. Според мен щеше да стане много по-голям хит, но тогава “Ангелите плачат” си я засенчиха.

Голямо клише е тази песен, едва ли щеше да стане по-голям хит.
Галена и Фики трябваше да спрят с дуетите ощe след Боже прости и feat-a от 2016. Да, Ламбото е успешен продукт с 15/16М за година, но не им донесе никакви позитиви.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Нямам идея, сега ще проверим.

Имай впредвид, че тогава нямаше пандемия и други глупости. Според мен тази НГ няма да е толкова силна, колкото предните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Имай впредвид, че тогава нямаше пандемия и други глупости. Според мен тази НГ няма да е толкова силна, колкото предните.

На мен ли го казваш?

На 31 декември е имала: 152К

На 1 януари: 147К

на следващия ден падат на 70К

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...