Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 минути, Гальо каза:

Говорим за 2020, не за памтивека. Включвай се адекватно ❤️

В 2020 всичката посредственост на света видя поле за изява както никога досега, така че си е съвсем резонно Ариа да й е кралицата. В крайна сметка нищо през тези 12 месеца не беше в реда на нещата, какво остава за музикалния вкус в Раманя, където е дългогодшен Ковид в това отношение. :D

  • Thanks 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

@zai4eto82, от днес до Бъдни вечер поздравите по Фен Телевизия ги води любимата ти Анна Мария Чернева. С коя песен да те поздравя? Татуировка искаш ли, или по-добре кифла фафла и кайвенце? ❤️ 

 

 

С никоя. По-добре да водеше Йовко или другата русата, Тая Анна- Мария като травестит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

С никоя. По-добре да водеше Йовко или другата русата, Тая Анна- Мария като травестит. 

Мен ме кефи. Като пластмасова е. 

А тая другата преди 2 седмици някакъв се обади и й каза, че му напомня негова приятелка, не помня името... И оназ попита "о, така ли, защо". Отговори й "и ти си дебела като нея" :D Какво конско му ръгнаааа.

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

На Гюра това й беше една от най-тъпите песни.

От последните години й харесвам тази

 

Мислех, че само аз харесвам тази песен. Хаха 😀 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Говорим за 2020, не за памтивека. Включвай се адекватно ❤️

Искрено се надявам да се шегуваш, не ми се ще да вярвам, че има хора, които наистина мислят мАрия за нещо повече от напориста компаньонка 🤣

Тя дори Десита #1 беше по-талантлива от това маукащо бездарие, ква кралица, кви пет лева 🤣🤣🤣

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и очаквах, нито Лидия, нито Десита, нито Данна подкрепиха новата песен на Диона. Явно шефа им е забранил да го правят, те нали слушат всяка негова стъпка. 

Песента на Диона се движи чудесно като за в нейния канал и заслужено ще е с по-голям хит от утрешния бълвоч на Алфа. 

П.С Данна защо си въобразява, че е в Алфа? 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Както и очаквах, нито Лидия, нито Десита, нито Данна подкрепиха новата песен на Диона. Явно шефа им е забранил да го правят, те нали слушат всяка негова стъпка. 

Песента на Диона се движи чудесно като за в нейния канал и заслужено ще е с по-голям хит от утрешния бълвоч на Алфа. 

Според мен Галин ще се зареди стабилно утре с купиване на лайкове, гледания и каквото може. Просто, за да покаже на стадото колко мега “успешни” са и как са смазали Диона

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Според мен Галин ще се зареди стабилно утре с купиване на лайкове, гледания и каквото може. Просто, за да покаже на стадото колко мега “успешни” са и как са смазали Диона

Той отдавна купува, поне за лайкове беше expose-нат. Личи си де. Няма човек който да харесва Куката и има три пъти повече лайкове отколкото дислайкове.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, ice_hot_sm каза:

Мислех, че само аз харесвам тази песен. Хаха 😀 

Често ни съвпада вкусът. Кефи ме градацията в тая песничка.

преди 21 минути, Danger. каза:

Както и очаквах, нито Лидия, нито Десита, нито Данна подкрепиха новата песен на Диона. Явно шефа им е забранил да го правят, те нали слушат всяка негова стъпка. 

Песента на Диона се движи чудесно като за в нейния канал и заслужено ще е с по-голям хит от утрешния бълвоч на Алфа. 

П.С Данна защо си въобразява, че е в Алфа? 

Ще се изкефя Галена напук да направи дует с Горгоница, та Гъбин да пикае газ! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Открих непознат за мен канал, преливащ с култови изпълнения, някои от които липсващи до момента в тубата! Започвам периодичен преговор!

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли как 2020 да стане по-хубава? Да! Балада на 2020г. ще бъде връчена на Лидия! ❤️ Може да е само във форума, но като няма други награди, какво ни остава....?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Danger. каза:

Както и очаквах, нито Лидия, нито Десита, нито Данна подкрепиха новата песен на Диона. Явно шефа им е забранил да го правят, те нали слушат всяка негова стъпка. 

Песента на Диона се движи чудесно като за в нейния канал и заслужено ще е с по-голям хит от утрешния бълвоч на Алфа. 

П.С Данна защо си въобразява, че е в Алфа? 

Не всички са като Преслава, че да подкрепят колежките си!

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм по-як от Фен Телевизия и Диестиви взети заедно! Не ми благодарете за чудните поздрави! 

@Kriminal

 

 

@GSA

 

 

@presi_fen!

 

 

@DevilWish

 

 

@pechenko

@THE IIconic ❤️ 

 

@Blueberry

@Lelqtian

 

@zai4eto82

 

@Runevski

@Slavi

 

@penakavalli

@WindWalkerMonk

 

  • Haha 1
  • Love 8

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Аз съм по-як от Фен Телевизия и Диестиви взети заедно! Не ми благодарете за чудните поздрави! 

@Kriminal

 

 

@GSA

 

 

@presi_fen!

 

 

@DevilWish

 

 

@pechenko

@THE IIconic ❤️ 

 

@Blueberry

@Lelqtian

 

@zai4eto82

 

@Runevski

@Slavi

 

@penakavalli

@WindWalkerMonk

 

Трябва да разкриеш телефон за поздрави, та да има къде да си поръчвам класни кючеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Трябва да разкриеш телефон за поздрави, та да има къде да си поръчвам класни кючеци.

Нямаш проблеми! Имам няколко! У всяка държава по един тамън! 

Ето ти един СОТаджийски кючек!

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Нямаш проблеми! Имам няколко! У всяка държава по един тамън! 

Ето ти един СОТаджийски кючек!

 

Най-класната йосма сред сотаджийките и най-класната сотаджийка сред йосмите! Иде ми да ѝ плювна от кеф!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, penakavalli каза:

Най-класната йосма сред сотаджийките и най-класната сотаджийка сред йосмите! Иде ми да ѝ плювна от кеф!

 

  • Haha 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

На Гюра това й беше една от най-тъпите песни.

От последните години й харесвам тази

 

"Кралица" не е кой знае какво, но пък е може би последната нова, която колежки пееха по участия, на прима виста се сещам за Емануела.  В сравнение с творението на Ария със същото име обаче си плаче за Грами. Айде, ще се поправя:

"Криле" е нелоша песен, но всичко в клипа крещи "евтиния". Бичмето, дето го е снимала, пък изобщо не подлежи на коментар, все едно сме 2000-та година. Поне не е поредната безсмислица като текст, каквато е тенденцията в чалгата през последните години. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Moovit каза:

Честито за новооткрия щам! Нека да ни донесе затворени дискотеки до лятото! 😂

Кога ще отворят дискотеките?

 

Стой си затворен като искаш и хич не излизай до живот като мишка. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...