Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Hurricane каза:

Скоро и това:

 

Е, на тва му остава още доста време.

Много е глупава обаче. Има толкова много песни (неклипираните от албумите, ''Ти да видиш'' и сигурно пропускам много) дето би било супер да си ги качи в канала за да трупат популярност, но явно не и се занимава или я мързи.

Дано направи и един mashup със стари, но забравени песни тип ''Уморих се'', ''Другата жена'' и прочие и да припомни или да им даде нов живот. 

Жалко, че само Емилия се сеща да си качва повечето неща - евала.

  • Like 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Е, на тва му остава още доста време.

Много е глупава обаче. Има толкова много песни (неклипираните от албумите, ''Ти да видиш'' и сигурно пропускам много) дето би било супер да си ги качи в канала за да трупат популярност, но явно не и се занимава или я мързи.

Дано направи и един mashup със стари, но забравени песни тип ''Уморих се'', ''Другата жена'' и прочие и да припомни или да им даде нов живот. 

Жалко, че само Емилия се сеща да си качва повечето неща - евала.

Дано съживи този брутал!😍

 

  • Like 3
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , gabbati каза:

Анелия била първа с Миро?

 

Нелина има с рок певицата Милена, а Рени с легендата Орлин Горанов. 

преди 4 часа , Blueberry каза:

Устата беше първи. 

Играта беше първи. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Hurricane каза:

Този mashup беше чисто стратегически ход на Преса да развие канала си и ще се възползва на макс от него, защото знае, че така ще обхване и аудиторията си от едно време. Не знам как все още не сте го разбрали?!

Нейната аудитория са родилки, така че не я разбирам тая стратегия. Или съм изтървал нещо тънката връзка между машуп и Пуфис? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DevilWish каза:

"Заблуда" и "За първи път" са песните за които най-много се ядосвам, че не ги клипира! Заслужаваха клипове със сигурност и са доста по-добри от скучния дует, наистина! А на ДесиСлава "Лудост е" и "Сладки сънища" ми харесват още повече, трябваше да ги снима! То и Преса има доста гафове в тази насока! 

"Сладки сънища" никога не ми е харесвала, скучна и банална ми е. Виж, за "Лудост е" си прав, но като излезе албума помня, че  "От утре" най ми беше харесала. На фона на безумно тъпата "Схемата", си беше готов вселенски хит:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме е много яд за някои от песните от Сладки сънища. Не е илюзия, Лудост е и От утре. И трите толква различни и свежи, а масово непознати.

Тогава доста се стараеше, правеше музика за кеф и качествено, а пак си имаше участия.

Жалко, че чалгата сама се заби в клубовете, а сега май няма излизане от там.

Само Глория имаше някаква идея с концерти по зали, но така и не помня получиха ли се нещата?

Спомням си, че беше със Симона май и се беше постарала и за реклама, сигурно е имало и публика достатъчно?

И най-важното все пак дали такива концерти носят печалба, или не толкова 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, NazzkO каза:

Мен ме е много яд за някои от песните от Сладки сънища. Не е илюзия, Лудост е и От утре. И трите толква различни и свежи, а масово непознати.

Тогава доста се стараеше, правеше музика за кеф и качествено, а пак си имаше участия.

Жалко, че чалгата сама се заби в клубовете, а сега май няма излизане от там.

Само Глория имаше някаква идея с концерти по зали, но така и не помня получиха ли се нещата?

Спомням си, че беше със Симона май и се беше постарала и за реклама, сигурно е имало и публика достатъчно?

И най-важното все пак дали такива концерти носят печалба, или не толкова 

На Не е илюзия и обърна внимание. Направи лайв версия от едни награди на Блясък и я въртяха доста по Фен. 

Може би Кажи ми имаше шанс за огромен хит в инстинския смисъл ма думатс. От там тръфна Лей Лей във всяка втора песен. 

Подкожно също е много готина. Сбе няма слабо в този албум. 

Най тъпа ми е Noy sal tu mujer. Но и тя много модерна за времето си. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Just_Me каза:

Значи първо Азис се хвалеше как е новатор, защото направил дует с Папи Ханс, сега и Криско ще се прави, че е открил топлата вода 😂

За рапъри - първа Галена викна 100 Кила на концерт на Планета, а после направи дует с Кристо. След това Цура пусна песен със 100 Кила.
А за комбинацията поп-фолк изпълнител + изпълнител от друг жанр първа си беше Анелия с Миро.
Еййй аман!

Ми не е вярно - когато Устата и Азис пуснаха "Точно сега", Устата си се водеше още чист рапър, предната му песен беше с Руши, след успеха  с Азис залитна към чалгата. А  дуетите на Десислава и Играта? Харесвам Галена, ама в безумно да я изкарвате, че във всичко е била първа. 

Относно Анелия и Миро - дуетите на Софка с Еделина Кънева (2000) и Нелина с Иво Гюров (2004) къде останаха? Глория пък има дует с Илия Ангелов, вокалиста на култувата Диана Експрес  още през 1997-ма:

https://vbox7.com/play:d058a7f8

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Нелина има с рок певицата Милена, а Рени с легендата Орлин Горанов. 

Глория още през 90-те има дует с вокалиста на Диана Експрес Илия Ангелов. Отделно с Иван Балсамаджиев,  а още по-отделно супер много аранжименти от Максим Горанов и уникална балада от Митко Щерев. 🥰

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DenFevgo каза:

Глория още през 90-те има дует с вокалиста на Диана Експрес Илия Ангелов. Отделно с Иван Балсамаджиев,  а още по-отделно супер много аранжименти от Максим Горанов и уникална балада от Митко Щерев. 🥰

 

"Протегни две ръце" на Софка пък е на Тончо Русев, а "Ще ти говоря за любов" на Стефан Митров е създадена от Мария Нейкова. Пък после чалгата през 90-те била принизявана, а сега - призната... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, NazzkO каза:

Мен ме е много яд за някои от песните от Сладки сънища. Не е илюзия, Лудост е и От утре. И трите толква различни и свежи, а масово непознати.

Тогава доста се стараеше, правеше музика за кеф и качествено, а пак си имаше участия.

Жалко, че чалгата сама се заби в клубовете, а сега май няма излизане от там.

Само Глория имаше някаква идея с концерти по зали, но така и не помня получиха ли се нещата?

Спомням си, че беше със Симона май и се беше постарала и за реклама, сигурно е имало и публика достатъчно?

И най-важното все пак дали такива концерти носят печалба, или не толкова 

Имаме чувството, че и на Десислава вече не й се занимава като на Глория, не знам мързел ли е, демотивация или умора, но се усеща. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Малката и Денис с  почти милион за 5 дни. Минаха оригинала, май вече да я пишем тяхна песен освен ❤️

 

Хайде нито сега, нито когато и да било да им я пишем :) 

А за техните претенции, милион недоларивавкеш си е чист флоп. Още повече с вече готов хит. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Хайде нито сега, нито когато и да било да им я пишем :) 

А за техните претенции, милион недоларивавкеш си е чист флоп. Още повече с вече готов хит. 

E колко да е бил готов хита като още не е минал милион. А и явно тяхната версия се харесва повече. 
Така че, пишем ги успешни и с втората песен❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, HIStory каза:

"Протегни две ръце" на Софка пък е на Тончо Русев, а "Ще ти говоря за любов" на Стефан Митров е създадена от Мария Нейкова. Пък после чалгата през 90-те била принизявана, а сега - призната... 

Луна работеше с Момчил от Дони и Момчил, а Екстра Нина имаше песен от композитор на Лили Иванова - "Любов" от албума Любов в клетка, ама забравих Тончо Русев ли беше, Митко Щерев ли, друг ли...

 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Slavi каза:

На Не е илюзия и обърна внимание. Направи лайв версия от едни награди на Блясък и я въртяха доста по Фен. 

Може би Кажи ми имаше шанс за огромен хит в инстинския смисъл ма думатс. От там тръфна Лей Лей във всяка втора песен. 

Подкожно също е много готина. Сбе няма слабо в този албум. 

Най тъпа ми е Noy sal tu mujer. Но и тя много модерна за времето си. 

Да, с брутална рнб визия за тогава. Струва ми се, че някак просто не уцели времето, тогава телевизия планета беше много силна, турнета и тн и със сигурност ѝ е било изключително трудно. 
 

Да, но и тя получи някаква популярност тогава. А английската от албума ми е любима. По време на първия локдаун имаше стори с коя моя песен ви е любима и я бях тагнал на i will pray, тя ми отговори, че била забравила, че има такава песен 😂 но не е като Анче де, да забрави за Обичай ме хахах

преди 14 минути, HIStory каза:

Имаме чувството, че и на Десислава вече не й се занимава като на Глория, не знам мързел ли е, демотивация или умора, но се усеща. 

А бе има си промени при дамите след 40, някак се усеща повече. Мързелива е, а сега гледа и 3 деца наща, още ѝ е простено, дано да избухне с балада по Коледа и тя.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изслушах аз от любопитство албума "Сладки сънища" понеже само за него говорите. Та да питам, късно ли е за клип на "Кажи ми"? 😝 Другите по които толкова припадате не са кой знае какво, но тази песен е топа, заглавната песен също е много яка. ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, NazzkO каза:

Да, с брутална рнб визия за тогава. Струва ми се, че някак просто не уцели времето, тогава телевизия планета беше много силна, турнета и тн и със сигурност ѝ е било изключително трудно. 
 

Да, но и тя получи някаква популярност тогава. А английската от албума ми е любима. По време на първия локдаун имаше стори с коя моя песен ви е любима и я бях тагнал на i will pray, тя ми отговори, че била забравила, че има такава песен 😂

А бе има си промени при дамите след 40, някак се усеща повече. Мързелива е, а сега гледа и 3 деца наща, още ѝ е простено, дано да избухне с балада по Коледа и тя.

 

 

Да вземе да види какви проекти пусна напоследък отколешната й конкурентка Камелия (доколко успешни е отделен спор) и да си забие сама един шут отзад, белким си даде някаква начална скорост... Евала на втората - без особен глас, но с харизма, присъствие, сексапил и новаторство направи кариера, за която 99% от чалгаджийките могат да й завиждат. Неслучайно ми е в топа с Глория и Румяна. 

Тук се мрънка, че се пишело само за старите чанти, ама при изпълнители като Глория, Десислава и сие наборки как да се примириш с Ария, Лидия и компания? Ако конкуренцията беше на тяхното ниво, да се радва човек, че има развитие, ама на тая пълна деградация какво има да й се коментира....  Дано де събуди Десислава от зимен сън, може още много да направи! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да похваля и моята! Рени пък има песен от Милен Македонски, работил с имена като Марги Хранова, Орлин Г. и Ваня Костова, има аранжимент от Мага, работил с Лили и Васил Н. и две песни на екипа, създал “Губя контрол, когато..” и “Топъл сатен”.

А за дуета на Нелина с Милена - била е измамена и е направен без знанието и, последвали скандали, защото се срамувала. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, BobiTo каза:

Изслушах аз от любопитство албума "Сладки сънища" понеже само за него говорите. Та да питам, късно ли е за клип на "Кажи ми"? 😝 Другите по които толкова припадате не са кой знае какво, но тази песен е топа, заглавната песен също е много яка. ❤️ 

Ако по някакво чудо Десислава помни, че е правила тая песен и реши да я възкреси, най вероятно ще и лепнат някой скапан бийт отдолу + още по-скапан отсвир, та да влезе в дискотеките, ако някога отворят отново, съдейки по последните й проекти По-добре да не се сеща за нея. 

 

Относно "Сладки сънища" - само аз ли не разбирам кое й е доброто на тая песен? Скучна, мудна и банална. Друго си е намаханата "От утре"! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...