Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имам две чаши и мога да гледам на един човек. Какво искате да научите за любимата си певачица през 2021? Който отговори пръв, ще получи безплатна прогноза! 

image.png.37ca034dec813b68498b2520618d77ff.png

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

 За съжаление не..

1. Проблем

2. 100 живота

3. И това ще отмине

4. Сърце мое

5. Сагапо

6. Майна ти Св. Валентин

 

Чак след тях е Красиви лъжи по гледания.

Иначе искам да чуя твоето мнение за този кавър на най-хитовата самостоятелна песен в последните години:

 

Не си сериозен това да е топ 5-6, освен Проблем и 100 живота, останалите нещо не се сещам. 

ПС Много си гаден, ремиска е по-як, а таз плескавица откакто се оказа в кръжока "Ръцете ми пречат" я отписах. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Гадателските ми способности резко се завърнаха, щото одеве си помислих, че ще кажеш точно това - заклех се пред джезвето, чакайки го да кипне!

Вчера водих поздрави, а днес исках да се отърва от натворени табове, че вчера не успях да ги догледам :D 

 

Появя ли се аз и се случват свръхестествени неща, с очите си съм го видял.

Бяхме аз и едно братле в хипермаркета до нас, пазаруваме и си избираме натурален сок, ма сме мега напушени. Гледаме 4-5 марки - всичките са от 5 до 15-16% съдържание на истински портокал. Съответно ти става ясно, че истински натурален сок няма как да намерим. Взимам аз пореден сок, поглеждам го в очите и го питам - Колко процента е тук портокала?

- 100% - отговаря той - но и двамата си мислим, че няма начин.

Обръщам на етикета отзад: 100%

А едно друго братле беше кандидатствало за работа. Ма пуснало CV на 50 обяви и до този момент никой не му звъни. Отивам в тях, пием кафе на терасата. В един момент той се втренчва в някакъв облак в небето, викам - Кво става?

- Мисля, че знам от коя фирма ще ме викнат на интервю.

След 20 минути седнахме на компа да ми покаже нещо и телефона му звъни - от същата фирма.

:3fdb8960598fa63e:

 

 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

По тази логика “Пей, сърце” не е хита на лято 2016, защото излезе през Май ли? :3fdb8960598fa63e:

От тук нататък ти давам правото да определяш коя песен на кой сезон е хит, за да не се налага да водим подобни спорове. 😂

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

 За съжаление не..

1. Проблем

2. 100 живота

3. И това ще отмине

4. Сърце мое

5. Сагапо

6. Майна ти Св. Валентин

 

Чак след тях е Красиви лъжи по гледания.

Иначе искам да чуя твоето мнение за този кавър на най-хитовата самостоятелна песен в последните години:

 

Чувал съм от вас за този кавър, че бил направил много милиони, не го бях слушал.

Ма те дори аранжимента не са променили. Клипът е много як, аз си предпочитам на Галена версията. Кавъри уважавам само, когато ние сме краднали нещо и е станало хит. :3fdb8960598fa63e:

Красиви лъжи е след ТОП 5, викаш? Ами то Кавала май ще я мине? Нямаме ли шанс за две песни след време, така както Феноменален стана номер 1 за 2018 в процеса си на развитие.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Чалгарите взеха да се събуждат по празниците. Добри парчета излязоха тези дни, подходящи за слушане дори извън клубове. Днешните две са ТОПа, супер саунд. И клиповете са приятни, този на Анелия даже трогва.

Аз си чакам Ариа, Теди Алекандрова, Яница, та дори Емануелция. 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, VulkoIsTheBest каза:

Красиви лъжи е след ТОП 5, викаш? Ами то Кавала май ще я мине? Нямаме ли шанс за две песни след време, така както Феноменален стана номер 1 за 2018 в процеса си на развитие.

Поне при най-лайкваните сме с трите песни в топ 6. Годината е на Галош отсвякъде, но това ми бърка леко в очите:

Най-гледани изпълнители за 2020.

1. Галена - 35.1М

2. Денис Теофиков - 34.8M

Любимеца на Блу май точно в края на годината ще я превари за малко, заради Локдаун.

  • Thanks 1
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Любимеца на Блу май точно в края на годината ще я превари за малко, заради Локдаун.

Че тя Локдаун по колко прави? До дни ще е паднала под “Кавала кючек”.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Че тя Локдаун по колко прави? До дни ще е паднала под “Кавала кючек”.

Нем, няма, сега видях нейбъла...🤣

Д.Т с 4 песни, вчера е направил 176к

Галс с 3 песни, 150к.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Сред най-яките вече поредна седмица! 

Рядко се случва някой просто да постне песен и това да стане топ коментар, обаче с Цветка се случва. Май имаме форумен хит! 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Гальо каза:

Утре Алисия “Цяла нощ” ❤️

1-E5-C5170-A8-F9-4337-ACC6-A51159-C30-AE

Много се надявам да пръсне, звучеше много приятно песента, сега при липсата на конкуренция дано изпъкне. Въпреки че Къслев каквато и чалга песен да пипне - флопва, дано му развали проклятието😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Поне при най-лайкваните сме с трите песни в топ 6. Годината е на Галош отсвякъде, но това ми бърка леко в очите:

Най-гледани изпълнители за 2020.

1. Галена - 35.1М

2. Денис Теофиков - 34.8M

Любимеца на Блу май точно в края на годината ще я превари за малко, заради Локдаун.

Този много зле е почнал да изглежда. Предполагам, че освен кючеци друса и други неща. Вижте го какъв повехнал вид има в "Локдаун". Ако не се спре, ще опропасти и кариера, и всичко. Всъщност реално от "Катастрофа" не помня да е имал самостоятелен хит.

За мен Меди и Емрах са с по-успешна година от Теофиков въпреки гледанията. Поне повечето им парчета са солови и го карат на собствени сили, а не дуети, триа, секстети и Тарантули.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Че тя Локдаун по колко прави? До дни ще е паднала под “Кавала кючек”.

Нях-нях-нях, ох-ох-ох. ТОПА.

Айде, марш. Като застраши някой Галена и му казваме "Айде, марш" от нашта групичка 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, devotioner каза:

Много се надявам да пръсне, звучеше много приятно песента, сега при липсата на конкуренция дано изпъкне. Въпреки че Къслев каквато и чалга песен да пипне - флопва, дано му развали проклятието😁

Кавър е на това, доколкото разбрах

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Нем, няма, сега видях нейбъла...🤣

Д.Т с 4 песни, вчера е направил 176к

Галс с 3 песни, 150к.

Е, че Галена да няма само 3 песни в цялата платформа, тя трупа от сума ти клипове...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VulkoIsTheBest каза:

Е, че Галена да няма само 3 песни в цялата платформа, тя трупа от сума ти клипове...

Имах предвид само за 2020, иначе като цяло отдавна е вторият най-слушан бг изпълнител, от всички жанрове, с почти 700М гледания. Само Азия е далеч пред нея.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Имах предвид само за 2020, иначе като цяло отдавна е втората най-слушана бг изпълнителка от всички жанрове с почти 700М гледания. Само Азия е далеч пред нея.

Това Азия си било присаждало косми на гърдите и пиело мъжки хормони - видях го да се хвали само във ФБ. Значи го броим за мъж.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Това Азия си било присаждало косми на гърдите и пиело мъжки хормони - видях го да се хвали само във ФБ. Значи го броим за мъж.

Ужасен е. Беше се похвалил в фб със статия от клюкарски сайт, че е най-слушан с около 500М гледания(нищо че има двойно повече). После Криско сподели на стори снимка, показваща как той имал около 650М, след което Азия млъкна от срам. Ама кат е прост толкоз!😃

  • Like 1
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Рядко се случва някой просто да постне песен и това да стане топ коментар, обаче с Цветка се случва. Май имаме форумен хит! 

Ми крайно време беше дори форума да прояви добър вкус ;) 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...