Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 минути, Willy каза:

Ужасен е. Беше се похвалил в фб със статия от клюкарски сайт, че е най-слушан с около 500М гледания(нищо че има двойно повече). После Криско сподели на стори снимка, показваща как той имал около 650М, след което Азия млъкна от срам. Ама кат е прост толкоз!😃

Този човек май има психически отклонения. Съм ЗА толерантност и никога не ме е дразнил, че се облича с женски дрехи и полилеи, интригантството ме е отблъсквало.

НО. Замисли се от това да искаш да си в жартиери, до това да си присаждаш окосмение и да блъскаш във фитнеса ден и нощ.. в смисъл WTF!? Представи си какво изживява в главата си, за да ги прави тия неща.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

№4 в трендинг 

+

Алфа за 5 часа влезанаха, а Диона за 1 ден! 
Нека бъдем реалисти. Този път Алфа наистина поднесоха нещо много, много добро ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Този човек май има психически отклонения. Съм ЗА толерантност и никога не ме е дразнил, че се облича с женски дрехи и полилеи, интригантството ме е отблъсквало.

НО. Замисли се от това да искаш да си в жартиери, до това да си присаждаш окосмение и да блъскаш във фитнеса ден и нощ.. в смисъл WTF!? Представи си какво изживява в главата си, за да ги прави тия неща.

Дисфория мисля че се вика, но лично мен силно ме съмнява да срамува от собственото си тяло. Или пол. Впредвид как все ни го натрапва. Сичко при него е най-обикновен цирк, реално ако не беше полилея и ала травеститския имидж в началото, щяхме ли да му обърнем особено внимание? 

Да ги закръглим 12 милиона за тая къртачка по повод 3 години от излизането? 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Алфа за 5 часа влезанаха, а Диона за 1 ден! 
Нека бъдем реалисти. Този път Алфа наистина поднесоха нещо много, много добро ❤️ 

Горгона още вчера беше в трендинг. При това самостоятелно, а не като сборна формация. ;)

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Имам две чаши и мога да гледам на един човек. Какво искате да научите за любимата си певачица през 2021? Който отговори пръв, ще получи безплатна прогноза! 

image.png.37ca034dec813b68498b2520618d77ff.png

Брат, внимавай с кафето на джезве да не прекаляваш, че излъчва Калай в кафето, а това не е метал - шега работа. Учените все още не могат да постигнат консенсус дали е есенциален. Моят опит с него: Дава ти много, но е способен и да ти вземе много. ;) ;)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Дисфория мисля че се вика, но лично мен силно ме съмнява да срамува от собственото си тяло. Или пол. Впредвид как все ни го натрапва. Сичко при него е най-обикновен цирк, реално ако не беше полилея и ала травеститския имидж в началото, щяхме ли да му обърнем особено внимание? 

Да ги закръглим 12 милиона за тая къртачка по повод 3 години от излизането? 

Обожавам тая песен! 

Диджея, я ела ми, че ми трябваш... тоя НЕЩАСТНИК да го зарадваш! ❤️ 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, VulkoIsTheBest каза:

Този човек май има психически отклонения. Съм ЗА толерантност и никога не ме е дразнил, че се облича с женски дрехи и полилеи, интригантството ме е отблъсквало.

НО. Замисли се от това да искаш да си в жартиери, до това да си присаждаш окосмение и да блъскаш във фитнеса ден и нощ.. в смисъл WTF!? Представи си какво изживява в главата си, за да ги прави тия неща.

Май ли? :D

Какво ще кажете за Лиевата версия на вечния хит "Огнеборецо мой"?

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Алфа за 5 часа влезанаха, а Диона за 1 ден! 
Нека бъдем реалисти. Този път Алфа наистина поднесоха нещо много, много добро ❤️ 

Явно наистина е така, щом песента получи положителни коментари дори от някои Алфа хейтъри, което си е постижение. :D 

Иначе трябва да призная, че Горгона също удари с доста силно парче. Не очаквах.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Брат, внимавай с кафето на джезве да не прекаляваш, че излъчва Калай в кафето, а това не е метал - шега работа. Учените все още не могат да постигнат консенсус дали е есенциален. Моят опит с него: Дава ти много, но е способен и да ти вземе много. ;) ;)

На ден по три си правя. Понякога 4. Рядко 2. 

Калай, не калай, карай да върви...

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

На ден по три си правя. Понякога 4. Рядко 2. 

Калай, не калай, карай да върви...

 

Иска ли те се често да пребиеш някого? На мен в това ми се изразяваха симптомите на предозиране и смачках от бой две жени - бяха кучки. Прибраха ме в ареста за кратко, сега съм под домашен арест.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Горгона още вчера беше в трендинг. При това самостоятелно, а не като сборна формация. ;)

Но не на 4-та позиция директно. Първо беше влезнала на 13-то място май. Каквото и да говорим, трябва да признаем на Галин и компания, че този път се представиха за отличен с малки изключения 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Но не на 4-та позиция директно. Първо беше влезнала на 13-то място май. Каквото и да говорим, трябва да признаем на Галин и компания, че този път се представиха за отличен с малки изключения 

Каканашева: Галин имаше дъх на сперма на снимачната площадка. Умираса ме цялата.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Но не на 4-та позиция директно. Първо беше влезнала на 13-то място май. Каквото и да говорим, трябва да признаем на Галин и компания, че този път се представиха за отличен с малки изключения 

Рекламни спотове не признаваме, без значение дали са за парцалки от али експрес, за силно токсични продукти водещи до пристастяване или за кисело мляко. Само такива на Самсунг! :D 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, BobiTo каза:

След Галена и Янева, Анелия прави може би най-хубавите клипове в последните няколко години. 

Прав си, наистина предлага доста качествени и скъпи клипове. Обаче най ми харесват клиповете й от периода 2012-14 когато беше по-провокативна и имаше игри с камерата. Обожавам:

 

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, VulkoIsTheBest каза:

Иска ли те се често да пребиеш някого? На мен в това ми се изразяваха симптомите на предозиране и смачках от бой две жени - бяха кучки. Прибраха ме в ареста за кратко, сега съм под домашен арест.

Да, иска ми се, но поради изолацията си го изкарвам словесно :D

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Каканашева: Галин имаше дъх на сперма на снимачната площадка. Омираса ме цялата.

Явно са снимали твърде скоро след като се е прибрал от Испания. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Явно са снимали твърде скоро след като се е прибрал от Испания. 

Не е задължително. Галин често посещава битпазара във Факултета, там си ги набелязва, а на техните казва, че е на Витоша да бере гъби.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Hurricane каза:

Алфа за 5 часа влезанаха, а Диона за 1 ден! 
Нека бъдем реалисти. Този път Алфа наистина поднесоха нещо много, много добро ❤️ 

Диона е сама, а другите са 3 педала, 2 девственици и една свиркаджийка.

 

  • Haha 2
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Прав си, наистина предлага доста качествени и скъпи клипове. Обаче най ми харесват клиповете й от периода 2012-14 когато беше по-провокативна и имаше игри с камерата. Обожавам:

 

"Пие ми се" като клип е доста сходен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Май ли? :D

 

С акъла си е, но се чувства объркан, защото живее в неблагоприятна за него ксенофобска среда, и цял живот се стреми да угажда на такива хора.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

 За съжаление не..

1. Проблем

2. 100 живота

3. И това ще отмине

4. Сърце мое

5. Сагапо

6. Майна ти Св. Валентин

 

Чак след тях е Красиви лъжи по гледания.

Иначе искам да чуя твоето мнение за този кавър на най-хитовата самостоятелна песен в последните години:

 

Къде буташ Сърце мое в топ 4? 8 милиона и то за 10+ месеца... Сагапо и Майната ти Св. Валентин са с 700 хил. пред Красиви лъжи. Ако включим коефицент за съотношение (брой гледания: месеци), предвид близките им гледания, Красиви лъжи убедително ги бие. All time за 2020 след години: топ 3 се запазва и Красиви лъжи и Кавала кючек се намъкват в топ 4 и 5. На текущите песни на тези позиции и на тези след тях, изключвайки Красиви лъжи и Кавала кючек, са им доста нестабилни и прогресивно намаляващи гледанията. Да не забравяме, че на Азис, 70% от гледанията идват от чужбина.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Moovit каза:

Къде буташ Сърце мое в топ 4? 8 милиона и то за 10+ месеца... Сагапо и Майната ти Св. Валентин са с 700 хил. пред Красиви лъжи. Ако включим коефицент за съотношение (брой гледания: месеци), предвид близките им гледания, Красиви лъжи убедително ги бие. All time за 2020 след години: топ 3 се запазва и Красиви лъжи и Кавала кючек се намъкват в топ 4 и 5. На текущите песни на тези позиции и на тези след тях, изключвайки Красиви лъжи и Кавала кючек, са им доста нестабилни и прогресивно намаляващи гледанията.

Didn't like Math at school, but I think I like your Math :phpgrin2:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Moovit каза:

Къде буташ Сърце мое в топ 4? 8 милиона и то за 10+ месеца... Сагапо и Майната ти Св. Валентин са с 700 хил. пред Красиви лъжи. Ако включим коефицент за съотношение (брой гледания: месеци), предвид близките им гледания, Красиви лъжи убедително ги бие. All time за 2020 след години: топ 3 се запазва и Красиви лъжи и Кавала кючек се намъкват в топ 4 и 5. На текущите песни на тези позиции и на тези след тях, изключвайки Красиви лъжи и Кавала кючек, са им доста нестабилни и прогресивно намаляващи гледанията.

sartce.png

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...