Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галчуна загубила от Валя. При това с Дриско, кво не чух???? Сигналс, докато ще манипулирате ??? Повечето хора дори не знаят за Валя... но и кючека е БоЗъ затова си го заслужава донякъде.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Runevski каза:

Убеждавам се, че много зависи къде ще бъде качен клипа. В канала на Рени са 5 000 гледания, а в страницата Сръбските хитове - 25 000. 

https://fb.watch/24HO5aSmVQ/

С малката разлика че тия 25000 и само ти  да си ги навъртял, натискайки Ф5, докато в ютубето това няма как да се случи. 

#истинскияппразник#кралица

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Lelqtian каза:

С малката разлика че тия 25000 и само ти  да си ги навъртял, натискайки Ф5, докато в ютубето това няма как да се случи. 

#истинскияппразник#кралица

Фолклорна

 

24504007-B3A1-4FD4-91E8-B12DB2DCEE80.gif

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , RumyanaFen каза:

Теодора се завръща веднъж годишно да напоми, че жива да не я забравят.😂

Сигурно още е тръпка на Ненчо, щом въпреки че го заряза продължава да и продуцира песните.Мъжа и дали знае, че ходеше с продуцента си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах е перфектен, поредно силно парче, до Коце и Меди ми е тази година, въпреки че е много под тях като име, но един Денис да вземе да пусне нещо такова самостоятелно. "Мания" е абсолютен топ, но и това е добро новото.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, penakavalli каза:

Дали е от предстоящ клип? 😏

https://www.instagram.com/p/CIN_KM5MA5X/?igshid=1kd5jpi4ncqxh

Не мисля, просто рекламира Самсунг според мен

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да видите всички сторита в Инстаграм на @gloriapetkova

Направиха я на луда.

:roll1: 

Въпросната, която беше във Вип Брадър през 2016 си търси пиар като намеси онзи ден в предаването “Мармалад” по bTV това, че Андреа си търсила спонсори за клиповете, каза “Не знам коя е Цветелина Янева” и определи “кариерата на Галена и Криско за шит”

 

43EEDD41-9ED6-4184-B8E6-33E60F381EF5.png

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Искам да видите всички сторита в Инстаграм на @gloriapetkova

Направиха я на луда.

:roll1: 

Въпросната, която беше във Вип Брадър през 2016 си търси пиар като намеси онзи ден в предаването “Мармалад” по bTV това, че Андреа си търсила спонсори за клиповете, каза “Не знам коя е Цветелина Янева” и определи “кариерата на Галена и Криско за шит”

 

43EEDD41-9ED6-4184-B8E6-33E60F381EF5.png

Тая пък никому неизвестна; къде е тръгнала да коментира личности, които ги знае цяла България? Те Татяна и Милица са по-популярни от тая. За какво я вкараха във ВИП Брадър така и не разбрах. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая е като (Теме)рут Колева - много компетентна по всякакви въпроси, всеки слушащ чалга е прост, само те правят истинска музика за истински ценители (по10к на видео) и т.н. Опитва се да се прави на готина, но е насрала. Марш обратно в кофата, боклук. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 6 минути, THE IIconic каза:

 

Хиляда пъти по-яка реклама от на другите албумите, браво за което. Разочарован съм само, че няма да има нова песен, иначе всичко е много яко.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gabbati каза:

 

Хиляда пъти по-яка реклама от на другите албумите, браво за което. Разочарован съм само, че няма да има нова песен, иначе всичко е много яко.

Прав си! Всичко е много яко, само да имаше и нова песен, но пак е супер! @pechenko , @Blueberry очаквам да ме зарадвате за Коледа с "Акула". Не искам вече айфон!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, включила е и Джале-то! Екстра! Всъщност кои песни са включени в албумът? Дали и Втори дубъл ще е там? Може би е включила само клипираните песни от "Кукла" насам?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

О, включила е и Джале-то! Екстра! Всъщност кои песни са включени в албумът? Дали и Втори дубъл ще е там? Може би е включила само клипираните песни от "Кукла" насам?

Клипирани, неклипирани - всичко е включила. Точно поради това не може да се води дори бест - просто сборка на песните й от последните 8 години.

Ето списък: https://open.spotify.com/album/6lmJOUbEH3vAgelcgaSRR2

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите (и единствени) трима, закупили компилацията на Башурка ще получат тази страхотна тениска:

ssrco,long_t_shirt,mens,fafafa:ca443f478

Ето и екслузивен кадър от предстоящия й хит с Кости!

EQjaJ2EXYAEon1t.jpg

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...