Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 41 минути, Gerganafen каза:

Клипирани, неклипирани - всичко е включила. Точно поради това не може да се води дори бест - просто сборка на песните й от последните 8 години.

Ето списък: https://open.spotify.com/album/6lmJOUbEH3vAgelcgaSRR2

Благодаря за списъка. Подредбата не е лоша.... но нещо песента със Сакис, която е коледната ми е някак си излишна там. То като ще е бест, поне да беше включила разкошната "Отново не дойде", "С теб да бъдем пак", "Когато всичко свърши".... Нищо, че са стари, много по-добре от колкото песните с Лазар и Сакис. Албумът определено е хубав, хитов, но винаги се е старала повече за албумите си Емилия, винаги е предлагала нещо ново. Значи имам точно 4 любими песни в албума - Калифорния и Специално за всяка от CD 1 и Кукла и Кой ще му каже от втория диск. Изненада ме, че Джале е в списъка. Песента е много яка. Наистина хубава идея за това. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия за пореден път доказва,че няма грам мозък в главата - как може да издава албум без нито една нова песен?! Последната излязла е флопа с Фики ли?! Ужас, май само тя ще си го слуша в колата,можеше и да ни го спести.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Krislena каза:

ЕМРАХ  > Теофиков. 

 

как ще коментирате ? Теофиков дори няма солов хит !

Супер е Емрах, но още не може да се доближи до 

преди 5 минути, BaGaBoNtIn каза:

Емилия за пореден път доказва,че няма грам мозък в главата - как може да издава албум без нито една нова песен?! Последната излязла е флопа с Фики ли?! Ужас, май само тя ще си го слуша в колата,можеше и да ни го спести.

Можеше да включи по една песен в двете части - една бърза и една бърза, никой нямаше да я критикува за малкия брой нови песни, ама хептен без хич е тегаво. Затегнала е кесията Счети, криза!

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То повечето и без това ще си помислят че има поне 10 нови песни в албума. Dame tu amor, По-Силна ставам, Само мой, Balkania, Една любов, В София дойде....Всички флопове е включила.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Супер е Емрах, но още не може да се доближи до 

Можеше да включи по една песен в двете части - една бърза и една бърза, никой нямаше да я критикува за малкия брой нови песни, ама хептен без хич е тегаво. Затегнала е кесията Счети, криза!

Този път се изложи в смятането! :D Т.е. нищо ново, но познатото е достатъчно добро и си има хитовете в албума. Интересни счетоводни сметки тоя път. :D Преди години каза "Ще рискувам", сега .... нямаше кой да й каже, че щяхме да се зарадваме на поне една нова песен. :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Willy каза:

То повечето и без това ще си помислят че има поне 10 нови песни в албума. Dame tu amor, По-Силна ставам, Само мой, Balkania, Една любов, В София дойде....Всички флопове е включила.

''По-силна ставам'' и ''В София дойде'' са жестоки песни! Супер, че се е сетила за тях.

преди 12 минути, RumyanaFen каза:

Дните ми проклети да са че повярвах в теб онази нощ...

Да качат и "Наша е ноща"❤️

Неповторима песен дело на Илия Загоров! На турне 2004 Глория казала на Райна: ''Открадна ми хита, глупачке''.

  • Haha 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

''По-силна ставам'' и ''В София дойде'' са жестоки песни! Супер, че се е сетила за тях.

Неповторима песен дело на Илия Загоров! На турне 2004 Глория казала на Райна: ''Открадна ми хита, глупачке''.

Е, тя “Любов не прося” не е била чак такъв тотален хит. Тогава гърмеше “Агресия”. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, GSA каза:

Е, тя “Любов не прося” не е била чак такъв тотален хит. Тогава гърмеше “Агресия”. 

 

Това няма нищо общо. Глория като чула демото на ''Любов не прося'' изпаднала в транс и екстаз. Уви писала над 2 месеца текста и не се получавало. Решила като един истински автор и артист да си почине - отишла две седмици при доктор Емилова за духовен баланс. През тези две седмици Райна чува демото, веднага се влюбва в песента и плаща крупна сума за да я получи. Илия не успял да откаже, говорим за наистина голяма сума. Райна бързо прави проекта. Глория се прибира от Емилова и като Илия и казал, че е продал любимата и песен тя подала молба за развод. Един ден пуснала Планета по навик и като чула ''Любов не прося'' побесняла. Нямала търпение да се види очи в очи с Райна и това се случило чак на турне 2004! Продължението го знаете!

А за ''Агресия'' интересен факт е, че трябвало да е дует с Мария, но тя не усетила хитов потенциал в проекта. Предпочела да запише ''Обичай ме така''!

 

  • Thanks 1
  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи изобщо не знам защо са си давали зор за фотосесия, флашка и тн.

Да бяха пуснали един мп3 бест за 4 лв в бензиностанциите и готово.

А и след 20 години кариера да си кръстиш албума... Акула е за мен смешно. Представете си го амглйски английски Емилия - Шарк скандално ххаха

Другото... защо отлагаше издаването на компилация и го наричат албум след 8 години без такъв.

Единствената адекватна в последните няколко години е Преслава. Успя да направи супер изненада миналата година с албума, няколко нови песни, 2 3 от които си станага хитове и разработване на собствен канал. Така се прави, Емилия да си вземе бележка от Пепи Добричка

 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, -A. каза:

Това няма нищо общо. Глория като чула демото на ''Любов не прося'' изпаднала в транс и екстаз. Уви писала над 2 месеца текста и не се получавало. Решила като един истински автор и артист да си почине - отишла две седмици при доктор Емилова за духовен баланс. През тези две седмици Райна чува демото, веднага се влюбва в песента и плаща крупна сума за да я получи. Илия не успял да откаже, говорим за наистина голяма сума. Райна бързо прави проекта. Глория се прибира от Емилова и като Илия и казал, че е продал любимата и песен тя подала молба за развод. Един ден пуснала Планета по навик и като чула ''Любов не прося'' побесняла. Нямала търпение да се види очи в очи с Райна и това се случило чак на турне 2004! Продължението го знаете!

А за ''Агресия'' интересен факт е, че трябвало да е дует с Мария, но тя не усетила хитов потенциал в проекта. Предпочела да запише ''Обичай ме така''!

 

Хахаха оле да бе това вярно ли е 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, -A. каза:

Това няма нищо общо. Глория като чула демото на ''Любов не прося'' изпаднала в транс и екстаз. Уви писала над 2 месеца текста и не се получавало. Решила като един истински автор и артист да си почине - отишла две седмици при доктор Емилова за духовен баланс. През тези две седмици Райна чува демото, веднага се влюбва в песента и плаща крупна сума за да я получи. Илия не успял да откаже, говорим за наистина голяма сума. Райна бързо прави проекта. Глория се прибира от Емилова и като Илия и казал, че е продал любимата и песен тя подала молба за развод. Един ден пуснала Планета по навик и като чула ''Любов не прося'' побесняла. Нямала търпение да се види очи в очи с Райна и това се случило чак на турне 2004! Продължението го знаете!

А за ''Агресия'' интересен факт е, че трябвало да е дует с Мария, но тя не усетила хитов потенциал в проекта. Предпочела да запише ''Обичай ме така''!

 

Бога ми, уникални факти и разкрития - как е възможно да не съм запознат? И какво и казала Гло на Райнуш по повод песента? Пък и Райна тогава вече си беше звезда. 
Шок и погром за “Агресия”. Всъщност по-добре, че не я е записала с Мара. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NazzkO каза:

Хахаха оле да бе това вярно ли е 😂😂😂

Разбира се, че не.

преди 2 минути, GSA каза:

Бога ми, уникални факти и разкрития - как е възможно да не съм запознат? И какво и казала Гло на Райнуш по повод песента? Пък и Райна тогава вече си беше звезда. 
Шок и погром за “Агресия”. Всъщност по-добре, че не я е записала с Мара. 

Толкова инфо нямам, но ще ти издам топ три на най-ужасните тракове на Райна с клип

1. 

2.

3.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, -A. каза:

Разбира се, че не.

Толкова инфо нямам, но ще ти издам топ три на най-ужасните тракове на Райна с клип

1. 

2.

3.

 

Абсолютен кошмар скъпа. И за капак са издадени горе долу в една година. Хубаво, че рестартира с “Виновен”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като стана дума за “Планета Прима 2004”. Срам, че не е включила в микса си “Гасне пламък” и “По-добре”. Трябваше тях вместо “Питам” и “Всичко искам да забравя”, които знам само аз.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

185ka за Татуировка за последното денонощие. 

С това темпо се очертава да мине дори Не, мерси по гледания.

Интересно ми е дали ако бяха отворени дискотеките щяха да я пускат там... 

  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Уникална обложка и големи хитове. Жалко, че няма нови песни в албума. И рекламата е един път. 

Най- доброто за мен в албума!

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

Като стана дума за “Планета Прима 2004”. Срам, че не е включила в микса си “Гасне пламък” и “По-добре”. Трябваше тях вместо “Питам” и “Всичко искам да забравя”, които знам само аз.

 

Втората не я знам, но "Питам" е брутална!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, GSA каза:

Като стана дума за “Планета Прима 2004”. Срам, че не е включила в микса си “Гасне пламък” и “По-добре”. Трябваше тях вместо “Питам” и “Всичко искам да забравя”, които знам само аз.

 

Колко хубави песни, събрани в микса.. Тука беше страшна сила. Да беше припомнила поне една от тия песни на някой концерт.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Най- доброто за мен в албума!

 

Много силни песни има в албума. Но според мен трябваше да се казва “Да бях от гадните” или “По-силна стават”, а защо не и “Завинаги”? Вярно, че “Акула” е хитова песен, но не ми се връзва за заглавие. 
Щеше да в брутален проект ако имаше и още едно СД само с нови песни. Нещо като проект 13 трябваше да е, тъкмо като за 20 години на сцена.
Много необмислено ми изглежда в този вариант иначе. Евала, че все пак има един албум тази година, и обложката, дизайна и рекламата много ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BaGaBoNtIn каза:

Колко хубави песни, събрани в микса.. Тука беше страшна сила. Да беше припомнила поне една от тия песни на някой концерт.. 

Щеше да е хубаво - да. Но за жалост Пайнер има последната дума, а Райна никога не е била приоритет по общите концерти, въпреки че има какво да пее. Но и тя не припомня особено творчеството си преди 2008 година, което е жалко. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Много силни песни има в албума. Но според мен трябваше да се казва “Да бях от гадните” или “По-силна стават”, а защо не и “Завинаги”? Вярно, че “Акула” е хитова песен, но не ми се връзва за заглавие. 
Щеше да в брутален проект ако имаше и още едно СД само с нови песни. Нещо като проект 13 трябваше да е, тъкмо като за 20 години на сцена.
Много необмислено ми изглежда в този вариант иначе. Евала, че все пак има един албум тази година, и обложката, дизайна и рекламата много ми харесват.

Най-якото заглавие за мен е "Кукла", но мисля, че има и други песни с него. И все пак звучи най-яко, трябваше да се казва така. И видеото и песента са най-добрите в албума, според мен, всъщност това е и първата песен която е издадена от този албум.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...