Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, pechenko каза:

Някой знае ли профила на Орнела и Руслан? Да им сигнализираме как трупа слава и пари на техен гръб.

Слушаме ли хита?

 

По - добре на Пеги Зина. Тя дали знае, че използват песента й? 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pechenko каза:

Някой знае ли профилите на Орнела и Руслан? Да им сигнализираме как трупа слава и пари на техен гръб.

Слушаме ли хита?

 

Руслан е добряк, сигурно няма да направи нищо.

Сузанита трябва да се ядоса, че ползват песни на баща й за лична облага. Пеги Зина е добър вариант. Разчитаме на теб и твоите връзки. :3fdb8960598fa63e:

Ако не го махнат, може да понапишем някоя статия. Алчната обича статиите по нейн адрес.  :whistling1:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pechenko каза:

Някой знае ли профилите на Орнела и Руслан? Да им сигнализираме как трупа слава и пари на техен гръб.

Слушаме ли хита?

 

Вече е късно! Преслава извлече каквото дори не искаше. Файда и да сигнализирате...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Алфа чак сега я чух. Наистина е много яка. Партиите на Лидиа и Десиъа са топ. Набараха най накрая хитачка.

Обвиняваха ги преди, че не издавали заради дискотеките. А посмедно време не се спират. Изобщо тази година издадоха доста хубави и силни неща като Поредната цигара, В ръцете на друг, сега и тази. Оссен това жедтоката хитачка Гпс-а. 

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Новата на Алфа чак сега я чух. Наистина е много яка. Партиите на Лидиа и Десиъа са топ. Набараха най накрая хитачка.

Обвиняваха ги преди, че не издавали заради дискотеките. А посмедно време не се спират. Изобщо тази година издадоха доста хубави и силни неща като Поредната цигара, В ръцете на друг, сега и тази. Оссен това жедтоката хитачка Гпс-а. 

Прочетох Гипса! 

преди 24 минути, Stela каза:

Преслава, ти си

 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hurricane каза:

Вече е късно! Преслава извлече каквото дори не искаше. Файда и да сигнализирате...

Абе не им се връзвай. Тук за всяка могат да се пишат гадории и подигравки. Но напрсвиш ли изказване за Галена, което може дори да не е пряко за нея, а за неин проект, се започвач едни възмушения, как можело да се говори така, едно вменяване на вина, едно осъдитвлно поведение сякаш говориш за Бог... 

И 4-5 фенчета си реактват едно друго на глупостите. Направо да му се доповръща от смядовчета на човек. 

 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Krislena каза:

ами аз още преди 2 седмици докладвах машупа на Преслава

 

Screenshot_20201224-011140_Gmail.jpg

 

Току що, Krislena каза:

ами аз още преди 2 седмици докладвах машупа на Преслава

 

Screenshot_20201224-011140_Gmail.jpg

Голяма злоба, че Преслава смаза любимките ви с песен и клип за без пари и глас за милиони! 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Новата на Алфа чак сега я чух. Наистина е много яка. Партиите на Лидиа и Десиъа са топ. Набараха най накрая хитачка.

Обвиняваха ги преди, че не издавали заради дискотеките. А посмедно време не се спират. Изобщо тази година издадоха доста хубави и силни неща като Поредната цигара, В ръцете на друг, сега и тази. Оссен това жедтоката хитачка Гпс-а. 

Изплуваха, защото Мегз им подаде ръка, но това не ги оневинява от тоновете мисинформация за пандемията, която дружно разпространяваха. На съвестта им тежат 6 хил. починали българи.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам, че Преслава тази година пое в много вярна посока. Посвети се на дъщеря си и природата - планини, езера, морета. Има пари и си живее живота. Намали участията в дупките. Показа едно доста зряло и неочаквано за мен отношение. 

  • Like 8
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Изплуваха, защото Мегз им подаде ръка, но това не ги оневинява от тоновете мисинформация за пандемията, която дружно разпространяваха. На съвестта НЕ им тежат 6 хил. починали българи.

 

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз пък смятам, че Преслава тази година пое в много вярна посока. Посвети се на дъщеря си и природата - планини, езера, морета. Има пари и си живее живота. Намали участията в дупките. Показа едно доста зряло и неочаквано за мен отношение. 

И според мен беше адекватно да се оттегли, но ми е неадекватно да пусне мушама преди празниците, колкото да не е съвсем капо. Ако не броим простотията на Теда Александрова с Галин, и тя реално има само дуета с Емрах. Емануела пусна дуети с приятелки, Емилия и тя. Повечето нищо не направиха. Само новите пускаха песни, за да трупат репертоар. Нямаше смисъл от продукция тази година, така че една песен си е повече от достатъчно. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

 

И според мен беше адекватно да се оттегли, но ми е неадекватно да пусне мушама преди празниците, колкото да не е съвсем капо. Ако не броим простотията на Теда Александрова с Галин, и тя реално има само дуета с Емрах. Емануела пусна дуети с приятелки, Емилия и тя. Повечето нищо не направиха. Само новите пускаха песни, за да трупат репертоар. Нямаше смисъл от продукция тази година, така че една песен си е повече от достатъчно. 

Кралицата ни удостой с цели 3 проекта с прекрасни клипове.

 

 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Кралицата ни удостой с цели 3 проекта с прекрасни клипове.

 

 

 

Много хубава година изпрати Аня. Направи си густото. 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз пък смятам, че Преслава тази година пое в много вярна посока. Посвети се на дъщеря си и природата - планини, езера, морета. Има пари и си живее живота. Намали участията в дупките. Показа едно доста зряло и неочаквано за мен отношение. 

Plombata не харесва това! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Hurricane каза:

 

Голяма злоба, че Преслава смаза любимките ви с песен и клип за без пари и глас за милиони! 

Не схващаш, че точно това е проблема. Ама тя така си е свикнала, цял живот с крадени песни, крадени текстове, крадени визии.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Hurricane каза:

 

Голяма злоба, че Преслава смаза любимките ви с песен и клип за без пари и глас за милиони! 

Ох, като съвет просто спри да натякваш някакви глупави неща. Дори аз като фен на Преслава се дразня на подобни изказвания, правиш и доста лоша услуга. 
Така или иначе гледанията, интереса и всичко към нея говори достатъчно. А и повечето хора тук ги отричат, за да дразнят такива като теб 😃

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...