Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 27 минути, xroflx9 каза:

Аз не съм този,който кисне в чалга форуми по време на най-готините семейни празници,коментирайки Смядово за поредна година. Може би клетвите на Преса хващат декиш.

Ти внимивай да не се наложи пак да влизаш от профила на Стела,че те видяхме,че без Рамания не можеш хихи.

@THE IIconic скъпи,не ти ли омръзна да си бледото ми копие? И Кама ще почнеш да плюеш ако знаеш,че ще ти донесе реакции. Май ще се наложи да се качват хронологии как плюеш хората,на които сега се мазниш.💆‍♀️

Поредната самостоятелна песен на Преса,която ще стигне 20 милиона. Галена кога?

 

Преслава с песен над 30 милиона, кога?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Willy каза:

Като изключим Азис, не, но и тя нещо няма да е от най-големите сензации. 20М за 6 месеца и после я направи 25М за година, я не. Не знам дали е заради ковида, но и тя нещо спря.

Бро, на 16 място е в дневния попнейбъл и това 6 месеца след излизането си. 100 живота например е с месец разлика, а е около 30... И в на @Olay  класацията за едно с Наливай ми са единствените песни от първото 6месечие,които са в чарта редом до песни излезли последните 2-3 месеца. 

За мен единствено заради ковида и липсата на концертна дейност не и достига да я титуловаме като ултра гига хит на 5илетието.

А впредвид промените на ютуб и спадналите гледания като цяло това си е абсолютен рекорд, който и в най силните години на ютуб ерата не сме виждали. 

Не искам пак да захапвам старата палачинка, но дали ако името на Галена стоеше в проекта нямаше вече да го редите за новата Шушана или до златните хитове... 

преди 25 минути, Olay каза:

Хитовете за последните 90 дни (по гледания от БГ)
1 - Не, мерси
2 - Кавала
3 - Татуировка
4 - Гледай ме
5 - Минутите
6 - Ангажименти
7 - Като хлапе
8 - Граници
9 - Проблем
10 - Наливай ми

---

Без песен на Алфа лол

Татуировка (за последните 90 дни):
В София - 8мо място
В Пловдив - 15то място
Във Варна - 10то място
В Бургас - 5то място
В Русе - 4то място
В Благоевград - 16то място
В Стара Загора - 7мо място

Не искам да омаловажа успеха на Татуировка, просто песента се слуша основно в по-малки провинциални градчета и села, което успява да я докара до топ 3 за сезона. И тъй като песента не е хит на местата, в които живеем и за това е по-трудно да се асимилира като реален такъв. Иначе си е хит. Данните го показват.

Бургас за малка провинция ли го смяташ? Иначе е съвсем в реда на нещата повече да се слуша в провинцията. Но и в София 8 позиция си е доста сериозна работа. Очевидно и от чужбина трупа доста. Има ище 2 клипа, които не знаем дали влизат в статистиката. 

Така или иначе един Емилиано в момента е над Сторарови и Азис, което си е направо феноменално постижение. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Olay каза:

не знам кой е автора на кафето лол беше примерно , просто си чешем езиците, не съм против мушамите

самата дискусия почна заради страйкването на мушамата на Теди Александрова и след като Преслава почна да изкарва пари от своето видео
 

до страйка аз си мислех, че уреждат правата лол

щом обикновено кварталско кафене плаща за музиката, която върти, то е редно и големи имена като Преса, Теда, Рико Бенд, Цветина да заделят лев и за авторите, след като и те изкарват финансова изгода

Като цяло темата е доста особена, защото не можем да сме сигурни дали пеи различните машъпи има разрешения, уредени права и печалба от от тях. 

Самия факт, че на Преслава не е страйкнат вече почти месец, а на Емрах и Теда беше часове след излизането, също е показателен. 

Особено след успеха на Пресовия машуп се забелязва вече една нова мода и утвърдвни изпълнители да правят машъпи, всеки ден излиза нов такъв. 

Аз съм за, но ми се иска все пак дивиденти да има и за оригиналните автори и изпълнители. 

Факта, че жънат по голям успех от новите тракове, показва липсата на големи хитове. Преди години 1 хит гърмеше година и повече и беше в топ 3 на чартивете. Сега попти всичко е с кратък срок. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

 

Не искам пак да захапвам старата палачинка, но дали ако името на Галена стоеше в проекта нямаше вече да го редите за новата Шушана или до златните хитове... 

 

Че то аз вече я редя там без да стои името на Галена в проекта. Може да провериш че 2018 и 2019 Шушаната беше тотално угаснала и чак сега 2020 се дигна малко пак. Страшен хит налазиха Коце и Софка.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Че то аз вече я редя там без да стои името на Галена в проекта. Може да провериш че 2018 и 2019 Шушаната беше тотално угаснала и чак сега 2020 се дигна малко пак. Страшен хит налазиха Коце и Софка.

Тогава защо имаш съмнения, че ше забие на 25. Според мен ще е от песните като В твоите очи, които и до днес правят по няколко милиона годишно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Slavi каза:

Тогава защо имаш съмнения, че ше забие на 25. Според мен ще е от песните като В твоите очи, които и до днес правят по няколко милиона годишно. 

Защото с всички гръмнали първоначално става така.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Slavi каза:

Бургас за малка провинция ли го смяташ?

Исках да кажа, че в други неизредени населени места и които не са областни градове най-вероято е по първи места (за да навакса изоставането в областните центрове).

преди 19 минути, Slavi каза:

Като цяло темата е доста особена, защото не можем да сме сигурни дали пеи различните машъпи има разрешения, уредени права и печалба от от тях. 

Самия факт, че на Преслава не е страйкнат вече почти месец, а на Емрах и Теда беше часове след излизането, също е показателен. 

Особено след успеха на Пресовия машуп се забелязва вече една нова мода и утвърдвни изпълнители да правят машъпи, всеки ден излиза нов такъв. 

Аз съм за, но ми се иска все пак дивиденти да има и за оригиналните автори и изпълнители. 

Факта, че жънат по голям успех от новите тракове, показва липсата на големи хитове. Преди години 1 хит гърмеше година и повече и беше в топ 3 на чартивете. Сега попти всичко е с кратък срок. 

То реално само спекулираме за уредени права. Може и да си ги е уредила или да се е договорила с автори. Просто тази възможност клони към нула. Или е уредила правата в последствие и след това е монетизирала видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Галена е споделила наградите си от Рамания на стори. :3fdb8960598fa63e:

 

преди 13 минути, Fast каза:

И Меди преди малко.

 

преди 14 часа , Willy каза:

Ох икона си е! 🥰💓

Screenshot-20201223-230700-Instagram.jpg

Screenshot-20201223-230659-Instagram.jpg

А Преслава?

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

 

 

А Преслава?

Тя нито един нейн фен акаунт не следва, наградите на рама ли да сподели...оопс забравих че Ариа й взе идола!🤭

Иначе тя обича да ни чете, особено сега като няма и участия. Със сигурност е видяла наградите на приятелката й. Може и да има тайно профилче, аз залагам на @Hurricane!😄

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, -A. каза:

Да, супер. Благодаря, че ми изясни как стоят нещата с авторските права. Жалко обаче, че песента на Орнела е кавър и десет години след премиерата на песента вече няма никакви права над нея ако не плати. :) 

Няма да повтарям пак как музиката е променена и т.н.

Ако мисленето, че Преслава трябва да влезе в затвора заради машъпа прави щастлив някой, нека така да бъде.

На Пепа е авторска, по текст на Антонина. 

  • Like 3
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Тя нито един нейн фен акаунт не следва, наградите на рама ли да сподели...оопс забравих че Ариа й взе идола!🤭

Иначе тя обича да ни чете, особено сега като няма и участия. Със сигурност е видяла наградите на приятелката й. Може и да има тайно профилче, аз залагам на @Hurricane!😄

Спомням си Фиклена, че кълнеше @vampire! Обвиняваше го, че е Петранка!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Lelqtian каза:

 

Канала иначе крадливия прилеп нека го монетизира, но не и да изкарва пари от песни, които няма право да изпълнява. 

Не се знае дали няма право. Не е толкова тъпа, че да се поставя в неизгодна ситуация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими ретро хитове в нов вариант
от прекрасната ми Тереза. 💕📸
 
аранжимент и запис | Мартин Биолчев
оператор | Росен Димитров
цветни корекции | Добромир Николов
thumbnail & design | Георги Георгиев - Effof Design
грим | Мирела Карамочева
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е най-голямата хитруша и ако след пандемията организира някакво леко турненце на открито, или по летните театри май-юни ще събере много народ. Най-следваната във всички социални медии, една от най-излъчваната в националните телевизии, а и видяхме по концертите със Слави колко и отива да е на голяма сцена. Но ако прави нещо подобно да е 100% на живо и ше ги убие всички. 

А за идеятас машъпа и печеленето на пари от него само браво. Лежи си на дивана, снима се с памперси, слушалки й прах за пране и прави пари. 

 

 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DarkChild каза:

Колко ниско са паднали, че да споделят награди от някакъв рехав форум.

 

Ми като няма друго. Смеехме се на наградите от дискотеки. На им сега награди от форуми и фейсбук странички! 

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Роско каза:
Любими ретро хитове в нов вариант
от прекрасната ми Тереза. 💕📸
 
аранжимент и запис | Мартин Биолчев
оператор | Росен Димитров
цветни корекции | Добромир Николов
thumbnail & design | Георги Георгиев - Effof Design
грим | Мирела Карамочева

 Хубаво ама "Ти си" и "Казваш, че ме обичаш" вече втръснаха, толкова ли няма други ретро хитове? На Камелия може да изпеят "Залеза и зората", "Къде си ти", "Стрелките спират", "Няма шега", на Деси "Птица-скитница", "Мъжете всичко искат", "Някой ден", "Черен сняг", "Мистерия", ама акъл...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

 Хубаво ама "Ти си" и "Казваш, че ме обичаш" вече втръснаха, толкова ли няма други ретро хитове? На Камелия може да изпеят "Залеза и зората", "Къде си ти", "Стрелките спират", "Няма шега", на Деси "Птица-скитница", "Мъжете всичко искат", "Някой ден", "Черен сняг", "Мистерия", ама акъл...

Предстоят в следващите такива 😍

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...