Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Опитвате се отвсякъде да дърпате Машъпа назад , но не успявате. Я кажете сега кой от вас писа тоя пост в страницата във фейсбук Поп-фолк-News. Злобни фенове на Галена , жалки сте 😌

  • Confused 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко поредни страници вече ще се говори за този машъп 2 и в кой топ е, колко гледания и к'ви коментари има? Накрая на Преслава й направете една реклама по националната  телевизия, че случайно може и да има хора, дето не знаят, че прави машъпи и да се приключва! 🙄

Харесвам Преслава, но на човек направо да му се отще да я слуша и да чуе за нея! 🤐

Ако Галена беше направила машъп, Преславови нямаше да спрете да я плюете! Сега пак си плюете по Галена и Галенови (ама то си ви е по default).. Аман!

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Харесвам Преслава, но на човек направо да му се отще да я слуша и да чуе за нея! 🤐

Ако Галена беше направила машъп, Преславови нямаше да спрете да я плюете! Сега пак си плюете по Галена и Галеновви, ама то си ви е по default.. Аман!

Размени имената на двете и пак ще е вярно. Аман от това сравняване. Чак ми липсва Камелия vs Деса...

2021 СМЕ! СЛУШАЙТЕ ЛИДИЯ!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Размени имената на двете и пак ще е вярно. Аман от това сравняване. Чак ми липсва Камелия vs Деса...

2021 СМЕ! СЛУШАЙТЕ ЛИДИЯ!

Какво е Лидия? 

Каква е прогнозата ти за Ария?

  • Haha 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Размени имената на двете и пак ще е вярно. Аман от това сравняване. Чак ми липсва Камелия vs Деса...

2021 СМЕ! СЛУШАЙТЕ ЛИДИЯ!

И на мен. Обаче Тройницата мога ли да я прескоча и да мина направо по-същество с хита? 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Мис Костова леко напомня на Джеси в вокала накрая на песента. @SG

 

 

Ученичка и вечна фенка на Дес. Няма изненада тук. :D

Каква яка мацка и какъв глас... Все едно Камелия и Десислава в едно. Галин и Пашев къде спят!?

преди 35 минути, Hurricane каза:

Меди да се стяга, че ще бъде унизен може би още утре!

Моля те, кажи ми, че просто се закачаш с Галенови. Меди, ТОП сензация с огромен баладичен хит, (какъвто Прес не е имала от по-предното десетилетие) да бъде унизен от... машъп.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си припомним кулинарните умения на баба Гло, както и да се срещнем отново с дошаните любимци. А да не забравяме старта на налагането на щерка Мони. Само мама Стефка липсва. :( 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Мале :1000(29):

Вместо ние да се гаврим с Пресовите фенове, вашата любимка го прави.

:roll1:

Ти виж коментарите на двама от феновете й, дето пишат като ботове. Вече си мисля, че някое хлапе от детската градина им е откраднало профилите и си драска коментарчета. Звучат еднакво нелепо. 

Преслава направи за смях и себе си и феновете си. Добро начало на 2021... :da:

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Моля те, кажи ми, че просто се закачаш с Галенови. Меди, ТОП сензация с огромен баладичен хит, (какъвто Прес не е имала от по-предното десетилетие) да бъде унизен от... машъп.

Под унижение имам предвид, че Преслава с песен за без пари и просто глас, ще детронира от първото място в тренда Проект в истинския смисъл на думата на една от топ сензациите в момента, което показва какво иска обществото и масовият поп-фолк фен

  • Confused 1
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Just_Me каза:

Кирчо се опитва да бъде по-мъжествен във всеки следващ клип или така ми се струва 🤣 Забавен е!

Ох, много е нелеп с тези движения. Отделно от това, в бързината прочетох заглавието като "Срах". Ами, да, Киче, сра на очакванията ми песента да е на Ивета Костова.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Ох, много е нелеп с тези движения. Отделно от това, в бързината прочетох заглавието като "Срах". Ами, да, Киче, сра на очакванията ми песента да е на Ивета Костова.

Ивета Костова и Таня Маринова имат доста потенциал, но бая се закопаха..
Гледам че Таня е пуснала кавър на сръбска песен, явно си готви нов репертоар за кръчмите (ако изобщо отворят) 🤦‍♀️

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Под унижение имам предвид, че Преслава с песен за без пари и просто глас, ще детронира от първото място в тренда Проект в истинския смисъл на думата на една от топ сензациите в момента, което показва какво иска обществото и масовият поп-фолк фен

Много ясно, че ще го детронира. Все пак е Преслава с микс от стари мега хитове, единия от които Две очи разплакани. Но за унижение не може и да става дума, говорим за две съвсем различни неща.

Да, има жажда точно за такива песни, затова сега да си представим какъв щеше да е ефекта ако вместо машъп Преслава беше издала нейна си такава балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Just_Me каза:

Ивета Костова и Таня Маринова имат доста потенциал, но бая се закопаха..
Гледам че Таня е пуснала кавър на сръбска песен, явно си готви нов репертоар за кръчмите (ако изобщо отворят) 🤦‍♀️

Като пускат песни с Кирил Атанасов и Милко Калайджиев ще копаят дънотото. 🤷‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава явно мисли да качи всички коментари от ютуб на сторита... И чак благодари и се хвали, сякаш песните са нейни собствени. 

Какво ще кажете за ехидния и смях в края на видеото? Микс от балади и накрая след такава силна  песен се подхилква ... Адекватност ако търсите, при Преслава ще я намерите. 😁🙄

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Преслава явно мисли да качи всички коментари от ютуб на сторита... И чак благодари и се хвали, сякаш песните са нейни собствени. 

Какво ще кажете за ехидния и смях в края на видеото? Микс от балади и накрая след такава силна  песен се подхилква ... Адекватност ако търсите, при Преслава ще я намерите. 😁🙄

От какво е породена злобата ти към Преслава? Следяща инстаграма и, слушаща музиката и, четяща коментарите и - или си мазохистка или фенка. Замисли се

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Blueberry каза:

 

2021 СМЕ! СЛУШАЙТЕ ЛИДИЯ!

 

Момичето, което е благодарно на вселената, че се е родила в същото време с... Галин 😍

Миии

 

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

От какво е породена злобата ти към Преслава? Следяща инстаграма и, слушаща музиката и, четяща коментарите и - или си мазохистка или фенка. Замисли се

И аз се зачудих... как е възможно да мразиш толкова заслепено и крайно някаква си чалга певица... тъжна картинка

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

От какво е породена злобата ти към Преслава? Следяща инстаграма и, слушаща музиката и, четяща коментарите и - или си мазохистка или фенка. Замисли се

Моля ти се, всеки, който пише негативно за някой и си изказва мнението е фен, злобен или мазохист? Публична личност е, следователно мога да я слушам, чета и коментирам.  

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...