Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, -A. каза:

Прекаляваш, просто прекаляваш!

Много по-ужасни изпълнители е имало през годините като Ерик, Джордан, Илиян и прочие!

Борис Дали е просто едно селско момче от Бобов Дол което иска да пее и да свири на акордеон!

 

Само на акордеон ли? Че тук се вият едни слухове за него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Борис Дали винаги ми е изглеждал като човек, който би работил като човек в топлата кухня на Кауфланд. 

Неговата “Пиян” ми е много противна.

 

Клетия работи много неща:

- В кметството на Бобов Дол.

- Шеф на бъдещ старчески дом в Бобов Дол.

-  Пчеларство.

- Замеделие.

Не му е лесно. От ония дни качи снимки как събира родилите се ябълки.

  • Haha 6
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Яд те е, че взе Балада на годината, а Десситакс не получи и един глас за Певица на годината? 

 

Получи... от него самия. 

Отлъчваме го от Еми Станс.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Яд те е, че взе Балада на годината, а Десситакс не получи и един глас за Певица на годината? 

 

Десита със сигурност е имала поне един глас защото АЗ, да точно АЗ, гласувах за нея! Това е една долна тиражирана лъжа. Десита имаше един глас!

преди 1 минута, penakavalli каза:

Само на акордеон ли? Че тук се вият едни слухове за него...

Ама какво разправяш ? Пукнах. Какви слухове ?

 

  • Haha 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Борис, Дали? според мен не е известен и на 1% от българското население. Доника с Тик-Так постигна повече отколкото той за цялата си кариера.

Така като почнете да се правите на интересни. 

Борис Дали е повече от Меди и Доника взети заедно, че даже може да им прибавите и останалите трашове от Хит Микс и пак ги бие по популярност и успехи.

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Борис, Дали? според мен не е известен и на 1% от българското население. Доника с Тик-Так постигна повече отколкото той за цялата си кариера.

Поредна лъжа! След като е минал 1% от бг населението от 2005 до 2020, как няма да бъде известен?

  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Ама какво разправяш ? Пукнах. Какви слухове ?

 

Някой беше писал тук, че не подбирал много по пол.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Само на акордеон ли? Че тук се вият едни слухове за него...

Зайка май успешно заби последния пирон в ковчега на тия слухове. Далис Бори е толкова скучен, дори се оказа че е с хетеронормативна сексуална ориентация. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Така като почнете да се правите на интересни. 

Борис Дали е повече от Меди и Доника взети заедно, че даже може да им прибавите и останалите трашове от Хит Микс и пак ги бие по популярност и успехи.

Пак си в грешка, както винаги си била. Дори трябва да ни плати, че го коментираме, защото инак никой не би го сторил.

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Пак си в грешка, както винаги си била. Дори трябва да ни плати, че го коментираме, защото инак никой не би го сторил.

Ок. 

Ти вече големия stan на Доника стана, нищо, че й чу песента преди 5 минути и още не си слушал "Куршум". 

Затова и никога няма да получиш дори номинация за най-обективен потребител.

kisses

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Някой беше писал тук, че не подбирал много по пол.

На пет големи сигурно дори и Тони Стораро не подбира. То и за Константин се говореше по едно време. Не и беше лесно на Райна да трябва да се маже с масла и сметана за да го задоволява.

Иначе наистина имаше една клюка, че Галин след някакъв концерт го прелъстил, но Борис му казал сутринта: Сус, марш от тук.

Клетия Борис дори е екранизирал живота си:

 

  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Така като почнете да се правите на интересни. 

Борис Дали е повече от Меди и Доника взети заедно, че даже може да им прибавите и останалите трашове от Хит Микс и пак ги бие по популярност и успехи.

Това изобщо не е вярно, не лъжи, той има един хит от преди 15 години за цялата си кариера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Ок. 

Ти вече големия stan на Доника стана, нищо, че й чу песента преди 5 минути и още не си слушал "Куршум". 

Затова и никога няма да получиш дори номинация за най-обективен потребител.

kisses

Тая награда е най-унизителната. Честита победа. ❤️

  • Haha 7
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Putin каза:

Това изобщо не е вярно, не лъжи, той има един хит от преди 15 години за цялата си кариера.

Меди колко има на нивото на неговия "един"? Мехмед дори Саня Армутлиева не го взе, а тя иска всеки мляд мъж и пищи по тях "ама много си добъъъър"!!! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

На пет големи сигурно дори и Тони Стораро не подбира. То и за Константин се говореше по едно време. Не и беше лесно на Райна да трябва да се маже с масла и сметана за да го задоволява.

Иначе наистина имаше една клюка, че Галин след някакъв концерт го прелъстил, но Борис му казал сутринта: Сус, марш от тук.

Клетия Борис дори е екранизирал живота си:

 

Тони на 5 големи сигурно може и синовете си да подхване. Кръвосмешението им е в кръвта на Стораро.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Зайка май успешно заби последния пирон в ковчега на тия слухове. Далис Бори е толкова скучен, дори се оказа че е с хетеронормативна сексуална ориентация. 

Начи, да се разберем ся - докато ти си писал този пост и си наименовал певеца, аз прилежно селектирах линкове към видеореализациите му. Имаме леки разминавания в изписването на заглавието, така че предлагам да ги миксираме в може би Долис Бари. 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Меди колко има на нивото на неговия "един"? Мехмед дори Саня Армутлиева не го взе, а тя иска всеки мляд мъж и пищи по тях "ама много си добъъъър"!!! 

Но пък скандалната Мери Илиева взе брат му Себиха и го мина. Истинска milf терминаторка!

  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Тая награда е най-унизителната, защото в превод значи: подмазвачката на форума без позиция. Честита победа. ❤️

Не знаех, че обективен значи да се подмазваш, точно обратното. Не съм спечелила аз тази година, не е нужно да ми честитиш.

Ти пък спечели за най-забавен потребител, защото целият форум ти се подиграва на преведените шегички от Туитър :* 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...