Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стига сте се подигравали на клетия Борис Дали! Малко имат хитове като ''Пиян''! Момчето няколко години къртеше. После потъна в забрава и пуска по един хит на 3 години!

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Аз ти предлагам да отвориш поп нейбъла да бройш гледанията на Галена и да не ме цитираш.

Като има, ще броим. Ти на Анелия какво ще броиш? Скоро стават 3 години от Зоопарк и Бръм :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Къде е Katia сега?

 

Оня ден се сетих за нея, пръскайки се на аванта в парфюмерия. Някой ми беше казал, че прави същото в Стрелбище - всеки ден.

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Аз ти предлагам да отвориш поп нейбъла да бройш гледанията на Галена и да не ме цитираш.

Недей да се заяждаш и спри да обиждаш, че ще те изхвърля като мръсен парцал от тук.

  • Haha 5
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Като има, ще броим. Ти на Анелия какво ще броиш? Скоро стават 3 години от Зоопарк и Бръм :3fdb8960598fa63e:

Аз не се занимавам да броя гледания, не ми е смисъла на живота да изкарвам всяка песен на Анелия хит. Когато пуска слаби песни, не го отричам, а вие сте готови и "Да ти олекне" да изкарате хита на годината. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Стига сте се подигравали на клетия Борис Дали! Малко имат хитове като ''Пиян''! Момчето няколко години къртеше. После потъна в забрава и пуска по един хит на 3 години!

 

Няма да съм твой, Ще си говорим пак, Научи ли, Ти реши > цялата кариера на Мехмед Гогов 

don't @ me ! 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

А аз - да млъкнете и двамата моментално. 

@Kriminal Клипа с двата милиона май се е изпарило от тубата. 

Споко, Преси ще качи клипа и ще го монетизира ;) 

Черпя с още една балада!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Аз не се занимавам да броя гледания, не ми е смисъла на живота да изкарвам всяка песен на Анелия хит. Когато пуска слаби песни, не го отричам, а вие сте готови и "Да ти олекне" да изкарате хита на годината. 

Нали те следвам в Инста и ти виждам по цял ден как спамиш със чалга и класации, моля те. :1000(29):

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Putin каза:

Недей да се заяждаш и спри да обиждаш, че ще те изхвърля като мръсен парцал от тук.

Виж по-хубаво кой кого цитира пръв и почна да се заяжда. ;) Изтърканите ти лафчета не са забавни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Борис Дали е най-безличното същество излъчвало се някога на екрана, сигурно. Не може да помогне и да допринесе с нищо за ничия кариера, най-вече на своята.

Прекаляваш, просто прекаляваш!

Много по-ужасни изпълнители е имало през годините като Ерик, Джордан, Илиян и прочие!

Борис Дали е просто едно селско момче от Бобов Дол което иска да пее и да свири на акордеон!

 

  • Like 1
  • Haha 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Няма да съм твой, Ще си говорим пак, Научи ли, Ти реши > цялата кариера на Мехмед Гогов 

don't @ me ! 

+ Барабанче

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Нали те следвам в Инста и ти виждам по цял ден как спамиш със чалга и класации, моля те. :1000(29):

А порад что не следваш мен! Едно птиченце ми каза!

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали винаги ми е изглеждал като човек, който би работил като човек в топлата кухня на Кауфланд. 

Неговата “Пиян” ми е много противна.

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Така и така се събра целия форум, поздравете се с нещо коледно ❤️ Tap, tap да правим гледания!

 

Стига убиваш форума и дискусиите с този караконджул.

Аман от тая!

Да се върнем към клетото момче от Бобов Дол и скандалната Преслава, която се срамуваше да се качи върху пералня и да вибрира на нея.

 

  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Така и така се събра целия форум, поздравете се с нещо коледно ❤️ Tap, tap да правим гледания!

 

Не ни излагай така, дай нещо повече за пред хората

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Виж по-хубаво кой кого цитира пръв и почна да се заяжда. ;) Изтърканите ти лафчета не са забавни. 

По-изтъркани от теб и ниската ти култура не са. Марш в хамбара!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Нали те следвам в Инста и ти виждам по цял ден как спамиш със чалга и класации, моля те. :1000(29):

Това какво общо има с гледания? Ти си този, които цял ден кисне тука да качва Галена на върха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Стига убиваш форума и дискусиите с този караконджул.

Аман от тая!

Яд те е, че взе Балада на годината, а Десситакс не получи и един глас за Певица на годината? 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...