Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 40 минути, Гальо каза:

Е, то всички май са там. И Роксана бяха качили, май не е толкова престижно

Мисълта ми беше, че ще има кой да се занимава със стрийминга и промотирането му, защото нея самата я знаем колко й се занимава. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

По запознатите с youtube знаят ли защо песните от фолклорния канал на Пайнер не успяват да влезнат в трендинг ? Примерно последния проект на Райна за 5 дни има почти 40к, което не е супер много, но клипове като цяло с по-малко гледания са влизали на последните места. 

  • Sad 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Runevski каза:

“Празник” достигна до над 700 000 души във Facebook за 1 месец! А сутринта баба ме събуди в 8, защото я давали по Тянков!

 

Браво! Рени самичка ли е цъкала Ф5 за да стигне до тоя номер или с баба ти помогнахте? 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Willy каза:

Канала на Галена още не е добавен към протежията на PlanetaOfficial хД

Screenshot-20201228-151105-You-Tube.jpg

И Галена не е добавила тези на Пайнер. Всички други изпълнители са ги добавили ;) 

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

По запознатите с youtube знаят ли защо песните от фолклорния канал на Пайнер не успяват да влезнат в трендинг ? Примерно последния проект на Райна за 5 дни има почти 40к, което не е супер много, но клипове като цяло с по-малко гледания са влизали на последните места. 

Защото вечно мръсотии и правят затова. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

И Галена не е добавила тези на Пайнер. Всички други изпълнители са ги добавили ;) 

И защо беше нужно да лъжеш така нагло, при условие че това е лесно проверимо (Глория и Ивана не са). Или при теб си е патология и просто ти идва отвътре като на крадливия прилеп?

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Lelqtian каза:

И защо беше нужно да лъжеш така нагло, при условие че това е лесно проверимо (Глория и Ивана не са). Или при теб си е патология и просто ти идва отвътре като на крадливия прилеп?

 

Дори не си направих труда да проверя тези на Глория и Ивана. Погледнах на Емилия и Фики. Моя е грешката. Извинете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че вероятно сега ше бъда разпънат на кръст и изгорен на клада, заради думите, които ще изрека срещу Галс, но ако пусне втора част (продължение) на песента на Меди и той участва в клипа както тя си е чисто копиране с лека разлика... :D 

 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз затова се сетих.

Но нищо, идеята им е топ, много добре се справят засега като работят и двамата в екип! 

Усещам много силна 2021 и за двамата. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, gabbati каза:

Знам, че вероятно сега ше бъда разпънат на кръст и изгорен на клада, заради думите, които ще изрека срещу Галс, но ако пусне втора част (продължение) на песента на Меди и той участва в клипа както тя си е чисто копиране с лека разлика... :D 

 

Прав си и аз се сетих за дуетите на Емили и Теофиков, но тук реално има доста разлики, първата е песен на Меди, а за втората още нищо не знаем. Може да е просто дуетна версия на баладата.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе Деска направи добре, че пусна нейната ден по-рано да я вкара в играта и алгоритъма на ютуб, иначе както я беше насочила в един ден и час с Меди, можеше да остане тотално незабелязана.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

И Преслава трябва да мине на KVZ, поне да си прибира парите от стрийминг. :D

А сега при кого отиват?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

при набедения за продуцент 

Жал ме е за нея как Митко цоца пари от нея по всевъзможни начини...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Че каква й е файдата на Преса да има канал, ако парите не отиват при нея? Нещо не се връзва. Не вярвам да е чак толкова застреляна? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Че каква й е файдата на Преса да има канал, ако парите не отиват при нея? Нещо не се връзва. Не вярвам да е чак толкова застреляна? 

Тя взима пари само от монетизацията на клиповете. Каналът няма нищо общо със стрийминг платформите

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Runevski каза:

“Празник” достигна до над 700 000 души във Facebook за 1 месец! А сутринта баба ме събуди в 8, защото я давали по Тянков!

 

Копира Кралицата

Само дето Кралицата не рифрешва по цял ден из фейсбук и инцтаграм

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Жал ме е за нея как Митко цоца пари от нея по всевъзможни начини...

Можеше и да ми е жал, ама ... като от чиста скръндзария не може да си направи сметката ... как квото и да плаща на някой като КВЗ да и менажира нещата, все ще има и за нея, а не както е сега - всичко за Митьо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен като става дума за пари, ВЕЧЕ Преслава не е същата както е била преди 10 години. Вече е наясно, че може и сама, вече е наясно, че е голямо и силно име. Мисля, че са на различни договорки от преди години, когато Пайнер прибираше процент и от платените реклами, които правят изпълнителите. Сега няма такова нещо. Лисицата ли само ще си остави коня в реката? :D 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...