Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Lelqtian каза:

Мне, стъкмяваш си наличните цифри както изнася на конспиративния ти наратив, по точно същия начин по който такива като Емануелция интерпретират фактите да стигнат до чипиране и скопяване. Фактите сочат как дори цифрите на ютуб от 2013 и 2020 не са 1:1 поради кой знае колко промени в алгоритъма, а ти сравняваш различни платформи от различни дебютни години, просто защото така ти идват удобни. За да твърдиш как са били купувани гледания е нужно нещо по-сериозно - някви конкретни доказателства - копие от касова бележка, скрийн на пейпал транзакция, международен банков превод, копие от банково извлечение, нещо различно от екстраполирани цифри от съвсем различни алгоритми, изкривени през призмата на личното ти пристрастие. А ние тук много добре знаем как обичаш да пренебрегваш факти не отговарящи на реалността извън личния ти ехо чеймбър. 

Ами някак смешно е песен, която има 30 млн. гледания в YouTube и се води хит на 2014 уж да има по-малко стриймове от "Дяволско желание" в другата платформа. Други 30 милионни песни като "В твоите очи" и "Пей сърце" например имат по 400к+ а 26 милионната "Дай ми още" над 600к. Не се връзва. И както е видно, това не е единствената му такава песен. Кое те кара да мислиш, че Стораровия клан, известен с подмазваческото си отношение към мафията не са склонни към манипулации?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Евала. Поне една от големите да се сети тази година. От къде е инфото и има ли повече подробности? 

В момента е на живо в инста. Песента е с заглавие "Двама" и била създадена за време на пандемията.

Иначе каза че ще прави и концерт за 20 год. на сцена ако отмине положението с вируса. 

преди 4 минути, Blueberry каза:

Балада за Коледа ми звучи парадоксално. Какво ще се пее - “Коледа дойде неусетно докато мигна, исках да сложа връх на елхата, ама не можах да го стигна” или “цяла нощ съм плакала, питката да стане толкова съм чакала”?

Тогава ще я пуска хддд. Извинявам се ако съм го написал грешно.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

В момента е на живо в инста. Песента е с заглавие "Двама" и била създадена за време на пандемията.

Иначе каза че ще прави и концерт за 20 год. на сцена ако отмине положението с вируса. 

Тогава ще я пуска хддд. Извинявам се ако съм го написал грешно.

Ай въх - НЕ. Какво взаимства от кралицата.

Майтапа на страна. Дано е хубава баладата, тя има силни попадения през годините Анче.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kriminal каза:

Защо всте песни на Нефи са частни вече и никъде из нета ги няма

И аз наскоро исках да си пусна Твоите роли, ама тц! 

  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

.....ммммммммм.... ❤️ колко скоро, а колко близко до ❤️ 
Целувки, шамари, любов и скандали, с това сме известни навсякъде с теб... ❤️❤️❤️❤️❤️ 
.... да виждам до живот как очите ти крещят ЛЮБОВ .... ❤️ 😘 (inlove)
Не чувам, не виждам, не мисля, не дишам, когато ме пипнеш изпушвам съвсем, ти си човекът който отключва цялата налична лудост в мен.... ❤️ 

 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Тази песен е трябвало да бъде дует между Азис и Анелия??!! Омг

https://youtu.be/F4hQ4J4BFOM

Окей, спирам че станах зайка 2!

Първо е преложил на Ванко 1 да изпее някаква рап част в песента,но като я чул Ванко изръсил нещо от типа "Мани я тая педерастия" 😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pacho каза:

Леле, колко са фалшиви... те дори правилния тон не са хванали. Ужасни вокали, дори не са се стиковали.

 

Да, доста кофти...

 

това ли са мацките, дето според някои форумци щяха да детронират Галена и Преслава... 😅😅😅😅 Скумрии от дълбоката провинция, продуцирани от най-противното гуси, което меънка в инстаграм, че няма пачки от участия, но си прави скули и устни... за да е красив като го правят на гъба 🤸‍♀️💁😄

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...