Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 часа , Fast каза:

Ами някак смешно е песен, която има 30 млн. гледания в YouTube и се води хит на 2014 уж да има по-малко стриймове от "Дяволско желание" в другата платформа. Други 30 милионни песни като "В твоите очи" и "Пей сърце" например имат по 400к+ а 26 милионната "Дай ми още" над 600к. Не се връзва. И както е видно, това не е единствената му такава песен. Кое те кара да мислиш, че Стораровия клан, известен с подмазваческото си отношение към мафията не са склонни към манипулации?

Какво пък има общо ... Не, няма смисъл да продължавам това изречение. Каквото и да бъде казано, просто захранва убеждението ти в тая делюзия, и бива отхвърлено или пречупено,  точно както Емануелция със рационални факти/мисли, не съответстващи на новия и мироглед. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Какво пък има общо ... Не, няма смисъл да продължавам това изречение. Каквото и да бъде казано, просто захранва убеждението ти в тая делюзия, и бива отхвърлено или пречупено,  точно както Емануелция със рационални факти/мисли, не съответстващи на новия и мироглед. 

Имаш ли друг аргумент освен да ме сравняваш с тази безмозъчница? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Имаш ли друг аргумент освен да ме сравняваш с тази безмозъчница? 

Каквато теорията, такива и сравненията. И остави аргументите, представи реални доказателства. Или пак да ти напомням как живеем в правова държава, уповаваща се на принципа за невинност? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Каквато теорията, такива и сравненията. И остави аргументите, представи реални доказателства. Или пак да ти напомням как живеем в правова държава, уповаваща се на принципа за невинност? 

Щом нямаш аргументи, прав ти път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , NazzkO каза:

Да, доста кофти...

 

това ли са мацките, дето според някои форумци щяха да детронират Галена и Преслава... 😅😅😅😅 Скумрии от дълбоката провинция, продуцирани от най-противното гуси, което меънка в инстаграм, че няма пачки от участия, но си прави скули и устни... за да е красив като го правят на гъба 🤸‍♀️💁😄

 

Ква е тая брутална злоба към Галин и певиците му? 

В сферата в която се изявява е постигнал почти максимума, щом и лейбъл си направи. А иначе не знам ти как изглеждаш или другите дето му се подигравате, но за да поддържаш такава фигура се изискват много усилия и постоянство. Казвам го, като трениращ човек. А това, че си е сложил фасети и направил интервенции по себе си, не виждам нищо лошо. Живеем в 2020, където тея неща са супер достъпни и масови. Българите много се впечатляваме от подобни неща, в Европейските държави това е нещо нормално. Плюете ги пък им трупате гледания в канала и ги следите в инстаграмите. Жалка история. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те пък такива гледания имат Алфа - първите 1-2 дни, колкото да им се подиграваме малко, после и ние дори забравяме за съществуването им. Затова и гледания им се сринаха по-бързо от кариерата на Галин

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Сашо каза:

Ква е тая брутална злоба към Галин и певиците му? 

В сферата в която се изявява е постигнал почти максимума, щом и лейбъл си направи. А иначе не знам ти как изглеждаш или другите дето му се подигравате, но за да поддържаш такава фигура се изискват много усилия и постоянство. Казвам го, като трениращ човек. А това, че си е сложил фасети и направил интервенции по себе си, не виждам нищо лошо. Живеем в 2020, където тея неща са супер достъпни и масови. Българите много се впечатляваме от подобни неща, в Европейските държави това е нещо нормално. Плюете ги пък им трупате гледания в канала и ги следите в инстаграмите. Жалка история. 

 Не е брутална злоба, а ирония и подигравка. На такива самозванци не бива да се позволява да имат каквото и да влияние върху други хора. Аз не говоря за тялото му, то грам не ме интересува.

Говоря за това колко е ниско нивото на продукцията му, как е направил от 18 годишни момичета лелки. Да, това е бизнес, но аз имам право да имам мнение и го изказвам. 
 

Не знам кои европейски държави визираш и кои кръгове там, но аз  съм живял в 6 от тях и не съм забелязал масово да си слагат муже на 28 години устни и скули, щото нямали разбираш ли.

 

това са общи приказки твоите, а моите лични наблюдения са, че в последните години тенденцията на запад е естественото, по тпзи начин ставаш по-близък с хората и със сигурност продаваш повече.

Също мога да те уверя, че не следвам никой от тях в инста, а двете песни на алфа, които съм пускал повече от няколко пъти са Диона къде си и джипиеса, някак ми бяха забавни и толкова.

ако ти смяташ Галин за ролмодъл и това е насоката, в която смяташ, че музиката и визията ѝ трябва да се насочва, то очевидно имаме различни мнения.

Аз, за разлика от теб, няма да лепя етикети на твоето мнение и да се опитвам да го променям.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Fast каза:

Ами някак смешно е песен, която има 30 млн. гледания в YouTube и се води хит на 2014 уж да има по-малко стриймове от "Дяволско желание" в другата платформа. Други 30 милионни песни като "В твоите очи" и "Пей сърце" например имат по 400к+ а 26 милионната "Дай ми още" над 600к. Не се връзва. И както е видно, това не е единствената му такава песен. Кое те кара да мислиш, че Стораровия клан, известен с подмазваческото си отношение към мафията не са склонни към манипулации?

Лично според мен Спотифай не може да бъде използван като фактор определящ успеваемостта на една песен. Аномалиите, свързани с платформата са много и доста разнородни сами по себе. По тази логика как се връзва фактът, че "Добре ли си" има 19 милиона гледания в Youtube и близо 1,8 милиона слушания в Спотифай. Как да си обясним и 900-те хиляди слушания на Паника? Проблем се гласи за Хитът на 2020, но има 373 хиляди слушания, а за сравнение "100 живота" близо 800 хиляди. Друг пример е "Кавала кючек" и "Гледай ме" - двойна разлика в слушанията в полза на "Гледай ме". Спотифай тепърва има да се разраства като платформа, докато YouTube малко или много е стигнал пик и е установена институция, чрез която може да се определя кой от коя песен е по-по-най. В този ред на мисли, Спотифай не трябва да бъде даван пряко за пример за успеваемостта на дадена песен, тъй като темповете му на разрастване в България са далеч по-бавни от други държави.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Щом нямаш аргументи, прав ти път.

Ти нямаш никакви конкретни доказателства, на които да се аргументирам. Обади се като минеш нивото на безмозъчницата. 

 

преди 17 минути, Moovit каза:

Лично според мен Спотифай не може да бъде използван като фактор определящ успеваемостта на една песен. Аномалиите, свързани с платформата са много и доста разнородни сами по себе. По тази логика как се връзва фактът, че "Добре ли си" има 19 милиона гледания в Youtube и близо 1,8 милиона слушания в Спотифай. Как да си обясним и 900-те хиляди слушания на Паника? Проблем се гласи за Хитът на 2020, но има 373 хиляди слушания, а за сравнение "100 живота" близо 800 хиляди. Друг пример е "Кавала кючек" и "Гледай ме" - двойна разлика в слушанията в полза на "Гледай ме". Спотифай тепърва има да се разраства като платформа, докато YouTube малко или много е стигнал пик и е установена институция, чрез която може да се определя кой от коя песен е по-по-най. В този ред на мисли, Спотифай не трябва да бъде даван пряко за пример за успеваемостта на дадена песен, тъй като темповете му на разрастване в България са далеч по-бавни от други държави.

Спориш със форумния вариант на анти-ваксър. Тая фантасмагория за купените гледания е на нивото на концперацията за ваксинити, 5джито и фалшифицираните избори в УСА, неща за които очаквам в най-скоро време да почне да ни натриса по-често, отколкото Таня поства за Рики. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, NazzkO каза:

 Не е брутална злоба, а ирония и подигравка. На такива самозванци не бива да се позволява да имат каквото и да влияние върху други хора. Аз не говоря за тялото му, то грам не ме интересува.

Говоря за това колко е ниско нивото на продукцията му, как е направил от 18 годишни момичета лелки. Да, това е бизнес, но аз имам право да имам мнение и го изказвам. 
 

Не знам кои европейски държави визираш и кои кръгове там, но аз  съм живял в 6 от тях и не съм забелязал масово да си слагат муже на 28 години устни и скули, щото нямали разбираш ли.

 

това са общи приказки твоите, а моите лични наблюдения са, че в последните години тенденцията на запад е естественото, по тпзи начин ставаш по-близък с хората и със сигурност продаваш повече.

Също мога да те уверя, че не следвам никой от тях в инста, а двете песни на алфа, които съм пускал повече от няколко пъти са Диона къде си и джипиеса, някак ми бяха забавни и толкова.

ако ти смяташ Галин за ролмодъл и това е насоката, в която смяташ, че музиката и визията ѝ трябва да се насочва, то очевидно имаме различни мнения.

Аз, за разлика от теб, няма да лепя етикети на твоето мнение и да се опитвам да го променям.

Първо, етикет не сгм ти лепнал. Казал съм, че за мен е жалка история повечето да го/ги слушате и следите, а в същото време тука да го плюете и подигравате. Цитирах теб, но Визирам абсолютно всички. А ти специално си си хайтърче, позитивни коментари от теб можем да видим само за Джеси и тук-таме за Преси. Кое го няма на запад бе? Зъбите ли? То няма известна личност без фасети, за хиалорона - естетичната медицина е супер навлязла на всякъде и повярвай се ползва масово. Може би тука на балканите се прекалява, но повярвай ми вече всеки минава под спринцовката. Особено известните. 

За каквото и да го смятам Галин е факт, че човека е близо 10 години в топ позициите в чалгата. Има не 1 и 2 хита, прави музиката си сам, пише текстове, опитва се да се развива и като продуцент. И това само за 10 години.  И в крайна сметка ти каква насока очакваш от поп-фолк певците? Не забравяй, че това е развлекателен жанр и се набляга на тоя тип парчета. Не е като алфа да не са пуснали и по умерени неща и балади и т. Н. Т. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Moovit каза:

Лично според мен Спотифай не може да бъде използван като фактор определящ успеваемостта на една песен. Аномалиите, свързани с платформата са много и доста разнородни сами по себе. По тази логика как се връзва фактът, че "Добре ли си" има 19 милиона гледания в Youtube и близо 1,8 милиона слушания в Спотифай. Как да си обясним и 900-те хиляди слушания на Паника? Проблем се гласи за Хитът на 2020, но има 373 хиляди слушания, а за сравнение "100 живота" близо 800 хиляди. Друг пример е "Кавала кючек" и "Гледай ме" - двойна разлика в слушанията в полза на "Гледай ме". Спотифай тепърва има да се разраства като платформа, докато YouTube малко или много е стигнал пик и е установена институция, чрез която може да се определя кой от коя песен е по-по-най. В този ред на мисли, Спотифай не трябва да бъде даван пряко за пример за успеваемостта на дадена песен, тъй като темповете му на разрастване в България са далеч по-бавни от други държави.

Специално за Пайнерските песни е голям фактор, защото за разлика от Криско/FTS и Константин работят с главен дистрибутор - The Orchard, който е част от Sony Music Group, и им помага с разпръскването на песните им до повече безплатни потребители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Гальо каза:

Те пък такива гледания имат Алфа - първите 1-2 дни, колкото да им се подиграваме малко, после и ние дори забравяме за съществуването им. Затова и гледания им се сринаха по-бързо от кариерата на Галин

Кое им е сринатото? 

9 млн. за 6 месеца 

 

4 млн. за два месеца

 

5 млн. за 5 месеца 

 

12 милиона 

 

8 милиона , 6 месеца

 

 

Кое им е сринатото, само Галена прави повече гледания и то не на всичко. Виж дуета им с Криско за половин година има сходните гледания на GPS. Ама говорите колкото да не завоите.  Дана има почти 10 милиона, песента й пак е дело на Алфа. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип тук наистина се пишат много глупави неща за алфите и се говори за тях като за треторазрядки, което е далеч от реалността. Освен Куката и мъжкото трио, и сега дуета на Данна и Маджуна друг флоп в истинския смисъл на думата нямат. От друга страна за Ариа се пише като за кралица, а няма и 1/3 от успеха на Лидия или Дессита нито от към хитове, нито като популярност. Алфите я превъзхождат и като милиони гледания, и като последвали в социалните мрежи и то десеторно. Не знам защо тук се налага някаква лъжа, че на алфите всичко било еднакво, евтино, неуспешно и т.н

Лидия,Десита и Диона са едно стъпало по назад от Галена за 2020. Кажете по успешна чалгарка от тях, че аз не се сещам. Изядоха ги всичките. Това са фактите. Личните ви предпочитания са вече друго нещо. 

Относно пеенето на живо, защо изтъкватв фалшивото пеене на Лидия, но гък нв казвств за жестокото пеене на Десита. Освен това специално фенове на Галена да пишете за пеене е тотален парадокс. Самата Галена грачи по участията си, но тук не я пръскате от подигравки, а дори напротив. Величав се, че пине пеела на живо... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Slavi каза:

Какво става с новата песен на Алисия. За другата година ли остава. Очаквам да се завърне с гръм и трясък и да ги отнесе. 

Дано първо пусне дует с кралица Ариа!

А по повод на поста по-горе, не знам някой да слуша Галин и да му се подиграва. Или е едното, или другото. Двете заедно само Блубъри е способна да прави ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

17:00 Малката и Теофиков в канала на ПланетаОфишъл

Предчувствам "И това ще отмине" 2.0, но този път с осезаемо по-малък успех, нещо ала "Пак ще го направя". И с тази тематика с извънредното положение, на която пак са заложили, песента ще има ефекта на "И това ще отмине" и "Майната ти Св. Валентин",  т.е. ще си остане в месеца. Да видим...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Коя 34 все още си е в Пайнер, нали беше напуснала? Пускат си статии за нея, излъчват песните и постоянно, сега и новата и също ще е по планета. Тъкмо мислих, че най-накрая се е разкарала

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.12.2020 г. от 3:50, Danger. каза:

Аз трябва да съм критичен към Галена? Вие не сте критични към любимката си, която е с най-слабата година от началото на кариерата си и ви заеба с една песен, но аз трябва да съм критичен към моята?

 

То и да искаш, няма за какво да я критикуваш. 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Гальо каза:

Обаче Коя 34 все още си е в Пайнер, нали беше напуснала? Пускат си статии за нея, излъчват песните и постоянно, сега и новата и също ще е по планета. Тъкмо мислих, че най-накрая се е разкарала

Ужас... Няма да се отървем значи... 

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...