Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , NazzkO каза:

А бе какво ще кажете за тема отделна Слави Вс. Галенови, гледания и още нещо да се направи.
То едно и също тук от 2 години.

Скоро ще станат

преди 3 часа , Willy каза:

Обаче Коя 34 колкото и зле да беше, все пак направи повече хитс от Лидия и Десита.

На Коя 34 се сещам точно за 0 песни, камо ли хитове. На Лидл и Най-прясна Деса се сещам барем за два дуета. 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Скоро ще станат

На Коя 34 се сещам точно за 0 песни, камо ли хитове. На Лидл и Най-прясна Деса се сещам барем за два дуета. 

 

Те Тройниците все едно имат самостоятелни песни, за които да се сети човек ;) 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

:D :D :D Тя е на Египет Фараона! :D 

Миналаго е отдавна. На Софка целия сценарий беше много по-интересен от който и да е фараон с малката разлика че сватба беше доста по-късно и не с доведения и син. 

Но асоциацията с Египет я има - все пак имаше мумия за снаха, макар и толбухинска ... 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Не съм съвсем съгласен. Ако Куршум беше само на Доника и 500кс нямаше да има. 

Иначе се видя високия интерес първите дни и как бързо се сгромоляса Кавала, което показва по някакъв начин, че очакванията и резултата са се размили. 

Ако Гледай ме беше тяхнс, вероятно още щеше да е 200ка отгоре. 

Освен това непознато име и топ име е едно, но 2 топ имена в двата топ жанра и с реклама в нац ефир р съвсем друго. 2-3 пъти за дуетс се говори и в Маскирсния певец, който е с 1,5 - 2 млн зрителя. Получиха много добра рекламс и съответно това доста се отрази и на гледанията. 

Слави, това с голямата реклама отмина още в първата седмица. Всеки е имал възможност да чуе песента и да прецени дали иска да я чуе отново. Видяхме, че гледанията паднаха. Последните дни обаче покачва, което ти преди една седмица не очакваше, че ще стане. Виждаме доста добро задържане въпреки първоначалния спад. Аз като фенка на Галена съм доволна и спокойна. Песента ще има 5 млн. за 1 месец точно, както и хита на Меди имаше. Феновете на Галена изпращаме поредна лидерска година и посрещнахме новото десетилетие с поглед напред и приповдигнато настроение.

А теб те поздравяваме с тази песен да си я слушаш: 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, Деса е спечелила най добрия попфолк албум на всички времена в Попфолкранглист. 

Отчитам го за голямо постижение, впредвид това, че албумс е на почти цяло дваксетолетие, а и в ранглиста гласуват доста хора по принцип, особено деца и фенове на Галош и Преса. 

Ето за това става думс и за това Деса е легенда на българската музика.

2019 спечели най харесвана фолк певица на Сигнал, сега това. И то 25 години след старта си.

😁😁😁

  • Like 1
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Слави, това с голямата реклама отмина още в първата седмица. Всеки е имал възможност да чуе песента и да прецени дали иска да я чуе отново. Видяхме, че гледанията паднаха. Последните дни обаче покачва, което ти преди една седмица не очакваше, че ще стане. Виждаме доста добро задържане въпреки първоначалния спад. Аз като фенка на Галена съм доволна и спокойна. Песента ще има 5 млн. за 1 месец точно, както и хита на Меди имаше. Феновете на Галена изпращаме поредна лидерска година и посрещнахме новото десетилетие с поглед напред и приповдигнато настроение.

А теб те поздравяваме с тази песен да си я слушаш: 

 

3 седмици подред се говори за Кавала в Маскирания, така че не може да се каже, че голямаъа реклама е приключила. Дори си обяснявам това покачване точно с това. Снощи Криско и Азо се басираха, че ако Криско е познал кой стои зад маската на Златния Азо ще ограе гол кючек нс Кавала и днес гледанията са се качили. В реда на нещата. Не остана място, в което Крисконда не си пробута помията. 

Че тя годината си беше на Галена и преди да издаде Кавала и няма дори конкуренция сред жените. Иначе цялостно Коце и е сериозна конкуренция и то само с 2 издадени песни,едната от която най сериозния фолк хит за последните години.

Хита на Меди обаче нямаше тласъка от 1 милиона за 2 дни и както вече видя няколко дни срсвнявам гледанията им в съответните дни 14 или 17 и Меди и Гери Никол бяха с повече. Сигурен съм, че си ги видял, Конди, но не очаквам да коментирате нещо, когато не ви изнася

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен най-добрия албум на Дес е Сладки сънища. Най-силната комбинация от страхотни поп-фолк песни, балади и песни в други стилове, всичко авторско. На онзи етап още никой в чалгата не беше чак толкова разнообразен.

Нали, говорим за комерс албуми, иначе една Slavatronika е не съвсем друго ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

Миналаго е отдавна. На Софка целия сценарий беше много по-интересен от който и да е фараон с малката разлика че сватба беше доста по-късно и не с доведения и син. 

Но асоциацията с Египет я има - все пак имаше мумия за снаха, макар и толбухинска ... 

Мумия и Фараон! :D Те разделиха се с противната мутра Гринго или какъвто там беше?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сладки сънища и за мен е най-силният ѝ и разнообразен албум, но Мистерия е като показно за мегахитове, които останаха във времето под една, или друга форма. Тогава владееше цялата държава, кралица.

И все пак нека се поздравим с нещо по-лирично от сладките сънища

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа обаче направи много добро интервю за пръв път. Не са заедно с Кубрат, май има нов мъж или не така иска да си мислим. И май ще се връща в Пайнер, защото щели да имат общи неща с Митко Димитров. И за килограмите говори за пръв път

https://www.vbox7.com/play:6a084e6560 

  • Like 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DevilWish каза:

Мумия и Фараон! :D Те разделиха се с противната мутра Гринго или какъвто там беше?

Знам ли, нещо изтървах актуалния сезон, но съм сигурен че ще се чуе! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Гальо каза:

Андреа обаче направи много добро интервю за пръв път. Не са заедно с Кубрат, май има нов мъж или не така иска да си мислим. И май ще се връща в Пайнер, защото щели да имат общи неща с Митко Димитров. И за килограмите говори за пръв път

https://www.vbox7.com/play:6a084e6560 

Така е! Мерси за линка, точно щях да търся да го изгледам. И майка каза, че е гледала интервюто с нея и било много добро, но на някои от въпросите не пожелала да отговори. Това за Пайнер.... ами дано се върне там и започне да прави повече поп-фолк песни. Сигурно ще го направи. И ми хареса, че така открито говори за проблемите си. Всъщност винаги ми е допадала, каквото и да сме чели за нея. На времето даже ми беше една от любимките. Браво! Видя ми се много искрена и земна, а и въпреки, че е била по-провокативна на времето, това съвсем няма нищо общо с човека. Дано отново стане толкова продуктивна като през 2008-2009, че ми липсва тая Андреа.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Гальо каза:

Андреа обаче направи много добро интервю за пръв път. Не са заедно с Кубрат, май има нов мъж или не така иска да си мислим. И май ще се връща в Пайнер, защото щели да имат общи неща с Митко Димитров. И за килограмите говори за пръв път

https://www.vbox7.com/play:6a084e6560 

Страхотна е. И в добра форма физически и психически. Понякога човек има нужда от изпитанията, които живота му поднася, за да се превърне в човека, който е. Доста е намалила егото и това може само да и помогне в кариерата. Мисля, че ще приключи и със западните проекти дори да не е окончателно и ще се напъне с последни сили да даде максимума от себе си за фолка. За мен има още какво да даде. Сега е като в началоъо на кариерата си и иска да се доказва, но се надявам все пак да не се връща в Пайнер и евентуално някок дует с пайнерка да е намислила

  • Like 7

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Runevski каза:

Колко мило - Деси и децата в тон 😄

65E96C34-0D28-40ED-B8D3-B1094EC5CAEE.jpeg

Фейса и е станал много самодоволен и дразнещ. Затова и пак загуби позиции. В моментоте, в които човек се смири и намали егото си, нещата му се получават. 

Не ми се мисли ако след време допре до Пайнер, колко жалка ще изглежда... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Проблем има почти 18 милиона гледания, 125ка лайка за по малко от 5 месеца. Имаме ли песен, която да е постигала сходни резултати последните години??? 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Slavi каза:

Да си инплантира срамни устни на ануса и Да яде рязаните  кожени бухалки. 

Или да му реконструират дупето след испанското фиаско.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...