Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, BobiTo каза:

Тази песен като я чуя и настръхвам готов за минаване с бръснарско ножче, просто жестока!

 

 

Да, нещо ме е хванала бръснарската вълна днес. :D Дали можем да направим тази никому неизвестна песен хит на вече почти 15 години?! :D 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Да, нещо ме е хванала бръснарската вълна днес. :D Дали можем да направим тази никому неизвестна песен хит на вече почти 15 години?! :D 

 

Тази по скоро не, дори аз не я знам, то тази балада кара всичко в мен да трепери.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Тази по скоро не, дори аз не я знам, то тази балада кара всичко в мен да трепери.

 

Страхотна е! Аз от нереализираните й балади, харесвам най-много това:

Прекрасна е! ❤️ Наистина, красива песен. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Добър старт направи признавам го!❤️

Имаше и други яки чалгийки като "Манекенка" и "Вкус на вино и жена". :D❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ух нямам търпение да се започне цирка между диона и галя испанска. Две безкрайни величини на простотията една срещу друга. До скоро най-добри приятелки, сега да видим. Ромка и хомосексуалист с мъжка сила и женска злоба. Да се чуди човек ма кого да заложи 😄 в смисъл кой ще стигне първи дъното

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Разбира се, ако кралицата на бръснарските ножчета няма, то кой?

 

Така е. В сряда се пригответе - излизат бръснарски ножчета за уши!{P} :D :D :D 
Така, ще може по-чисто, по-гладко тия които имат пух в ушичките да се наслаждават на любимата си Соня Немска! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, RumyanaFen каза:

❤️💋

Аааааааа..... Мира!!! Супер! :D 
Сещате ли се за това? Брутално е! ❤️ 

Тези дрешки с лесни разкопчалки са хит, секси дрешки, свалят се самиииии...... ❤️

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аааааааа..... Мира!!! Супер! :D 
Сещате ли се за това? Брутално е! ❤️ 

Тези дрешки с лесни разкопчалки са хит, секси дрешки, свалят се самиииии...... ❤️

Вдъхновила се от най добрия😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като почне и не спирам да танцувам! Дупета до долу, ръчичките гореееееееееее..... В джазаааааа! Страшно любима песен! ❤️ Миро, стягай се и пусни нещо такова, да се кършим, кълчим и пием..... ❤️ 
 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, RumyanaFen каза:

https://www.facebook.com/130829836928475/posts/3832704510074304/

Невероятно изпълнение.👌❤️

Който си го може - си го може! Жалко, че нова балада няма да видим скоро. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Какво мислиш за тази песен на Сонче? Една от най-любимите ми нейни е, но флопна брутално...

 

Супер яката песен! Звучи много яко, хем модерно, хем има няква нотка на стария, истински поп-фолк. И текстът е готин, видеото - добро. Няма грешка тук. Между другото, Соня Немска има не малко много добре издържани песни, които обаче или не са били хитове, или не са се забелязвали много, много. 

Страхотен цялостен проект и тук. Теньо Гогов ѝ е написал много добър и интересен текст!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, ice_hot_sm каза:

Супер яката песен! Звучи много яко, хем модерно, хем има няква нотка на стария, истински поп-фолк. И текстът е готин, видеото - добро. Няма грешка тук. Между другото, Соня Немска има не малко много добре издържани песни, които обаче или не са били хитове, или не са се забелязвали много, много. 

Страхотен цялостен проект и тук. Теньо Гогов ѝ е написал много добър и интересен текст!

 

Така е! Страшни песни има тая жена! Топ бръснарка! ❤️ Обожавам го Сончето, бръснарско! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лияна и Константин се наредиха до световни звезди

Лияна и Константин записаха нов задграничен успех. Колаборацията на звездата на Сънни Мюзик с именития й братовчед се разпространява в света от Орфей Мюзик/Warner Music и отново може да се похвали с интерес от чуждестранни медии.

 
 

Хитовата песен беше включена в седмичния нюзлетър на хърватската компания Dancing Bear, лицензиант на Warner Music, и разпратена на радиостанциите и телевизиите в Хърватия заедно със световни звезди като Clean Bandit, David Guetta, Tones and I, Master KG, Jason Derulo и много други.

Пълната версия на нюзлетъра можете да видите тук.

Промо/ Лияна ft Константин – Като хлапе

Видеото “Като хлапе feat. Konstantin” има вече над 3,2 милиона гледания в YouTube и беше избрана за сингъл на месец ноември за региона от световната компания Warner Music.

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...