Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кой къде бачка няма никакво отношение. Със сигурност поне не са изгубили 2 апартамента в София заради данъчни измами. Нормален човек, освен купищата глоби, апартаментите щеше да е и в затвора. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

В случая нищо не е необективно в коментара му.

”Моето слабо място” е най надценената песен на Преса от последното десетилетие. Да се изкарва най-големия хит на десетилетието? Айде не. В топ 5 със сигурност не влиза.

 

Какво повече има за обосноваване, като към ден днешен, когато работят дискотеките песента се пуска, Преслава все още отркива програмата си с нея, представяла я е на 5 концерта сигурно, като навсякъде е била една от най-добре приетите песни. Плюс има сигурно над 50 клипчета със страшни приеми на тази песен. И сме седнали да броим колко гледания прави слайдшоуто към днешна дата.

Изброй твоя топ 5 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Гальо каза:

Какво повече има за обосноваване, като към ден днешен, когато работят дискотеките песента се пуска, Преслава все още отркива програмата си с нея, представяла я е на 5 концерта сигурно, като навсякъде е била една от най-добре приетите песни. Плюс има сигурно над 50 клипчета със страшни приеми на тази песен. И сме седнали да броим колко гледания прави слайдшоуто към днешна дата.

Изброй твоя топ 5 

1) Песента не се пуска по всички дискотеки и със сигурност не звучи всяка вечер

2) Това, че Преса я пеела по участия още какъв аргумент е? Ще си я пее, като това й е един от малкото големи хитове през десетилетието.

3) Това, че я пее на всеки концерт, не я прави по-успешна. По скоро е натрапвана.

И ето ти няколко по големи от Моето слабо място:

Хабиби, Сен тропе, Мотел, Кой, Пей сърце, В твоите очи, Дай ми още, и т.н

  • Like 4
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

1) Песента не се пуска по всички дискотеки и със сигурност не звучи всяка вечер

2) Това, че Преса я пеела по участия още какъв аргумент е? Ще си я пее, като това й е един от малкото големи хитове през десетилетието.

3) Това, че я пее на всеки концерт, не я прави по-успешна. По скоро е натрапвана.

И ето ти няколко по големи от Моето слабо място:

Хабиби, Сен тропе, Мотел, Кой, Пей сърце, В твоите очи, Дай ми още, и т.н

По кой параграф са по-големи хитове Пей сърце, В твоите очи и Кой? Какъв трябва да е един хит, за да го приемеш за достатъчен за личната ти класация? Не се заяждам иначе, питам съвсем нормално 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Danger. каза:

Какви са критериите по които съдим, че Проблем е излязла извън попфолка? Многото гледания ли? Сори, ама песен, която я знаят и нечалгари е примерно Въртележката, чиято заслуга да стане мегахит е именно на Стоян Колев и много хора я свързват с него и “климатика”. 

Проблем не е Шушана/Хабиби, че да се знае и от малки, и от големи, и от нечалгари. Просто е тотален хит в попфолка и чат пат се знае от по-старите фенове. Същата работа беше и с Пей, сърце. Не познавам човек, който примерно да не я знае, а пък и особено лафчето за китайския синджир беше фурор.

Само лайковете и за по малко от 5 месеца говорят достатъчно за това колко над останалите песни е, които и 100ка лайкове не минават. 

18 милиона за 5 месеца също говорят достатъчно, колко повече хора от обикновения фолк потребител са я слушали. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Само лайковете и за по малко от 5 месеца говорят достатъчно за това колко над останалите песни е, които и 100ка лайкове не минават. 

какво ще кажеш тогава за лайковете на Кавала? И тя ще има над 100 000 лайка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Гальо каза:

По кой параграф са по-големи хитове Пей сърце, В твоите очи и Кой? Какъв трябва да е един хит, за да го приемеш за достатъчен за личната ти класация? Не се заяждам иначе, питам съвсем нормално 😁

1) и трите песни предизвикаха фурор, тая на Пресич - не

2) и трите песни са с над 30 млн., тази на Пресич няма и половината

3) и трите песни правят повече гледания към днешна дата от нейната

4) и трите песни съм ги чувал да се пускат и пеят и в други заведения освен дискотеки (кръчми). Особено “Кой”.

5) и да, по-големи хитове са и е смешно да се отрече?

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Danger. каза:

1) Песента не се пуска по всички дискотеки и със сигурност не звучи всяка вечер

2) Това, че Преса я пеела по участия още какъв аргумент е? Ще си я пее, като това й е един от малкото големи хитове през десетилетието.

3) Това, че я пее на всеки концерт, не я прави по-успешна. По скоро е натрапвана.

И ето ти няколко по големи от Моето слабо място:

Хабиби, Сен тропе, Мотел, Кой, Пей сърце, В твоите очи, Дай ми още, и т.н

Песните на Азис изобщо не трябва да се нареждат до други хитове. На съвсем друго ниво са като хитове. 

В твоите очи реално просто се хареса и успя да върви към златните хитове, но никога не е била такава еуфория, каквато бе МСМ. 

Иначе и това, че няма клип е допринесло много за по малките гледания, както и това че тепърва тогава ютуб се превръщаше във фактор и песните тогава не знаеха и 100ка какво е на ден да имаш. 

А това колко различна и оригинална песен е, тогава нямаше песен с подобно звучене. Изключително новаторска и с хитов заряд. Тук много се опитва да се омаловажава успеха и заради гледанията. 

  • Like 4
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

В твоите очи реално просто се хареса и успя да върви към златните хитове, но никога не е била такава еуфория, каквато бе МСМ.

Каква еуфория е била МСМ? Тая песен в първите дни дори беше флоп, разви се постепенно и си стана нормален голям хит с приеми. Излагате се стабилно. 

  • Like 1
  • Confused 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

какво ще кажеш тогава за лайковете на Кавала? И тя ще има над 100 000 лайка.

Със сигурност няма да има цифрите на Проблем. 

Учудващо за мен има доста лайкове за твърде малко време, а гледанията изобщо не отговарят на тях. 

Хубавото е, че докато отворят дискотеките, песента ще е изветрявала и дори и заради това няма да има шанса да се нареди до големите хитове. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Каква еуфория е била МСМ? Тая песен в първите дни дори беше флоп, разви се постепенно и си стана нормален голям хит с приеми. Излагате се стабилно. 

Какъв флоп бе. Тогава тубата не беше фактор. Бачках тогава в Слънчака и песента беше буквално еуфория и звучеше от всяка кола, клуб и заведения, които дори не са чалга. Ти тогава и по клубовете не си ходил, за да говориш подобни глупости. По 5 пъти я пръскаха. 

Чак пък и флоп да я наречеш. Изпляскваш легена понякога... 

  • Like 3
  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Бачках тогава в Слънчака и песента беше буквално еуфория и звучеше от всяка кола, клуб и заведения, които дори не са чалга. Ти тогава и по клубовете не си ходил, за да говориш подобни глупости. По 5 пъти я пръскаха. 

Дам, предполагам говориш за тази песен, напълно съм съгласен така. 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бръснарското ножче на Немската Овчарка идва с най-яката си песен (Правена съм за ръцете ти) да сложи край на вашите спорове, хавани, банани, слаби места и проблеми! Ряз-прас-мляс, защото тя е топ, най-бръснарската мадама, топ, топ, друго по-бръснарско ножче няма!
Давай, Сонка, супер си ❤️ 

 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За косматите маймуни! ❤️ :D Затварят фризьорските салони скоро, но темата ще бъде винаги актуална! Соня Немска е на Ваше разположение! 
Накарай ме да те избръсна много гладко и екстеншънът в краката ми да падне. Накарай ме да те издраскам с груби пръсти, накарай всичко в мене да крещи, "без косми за любов ми говори"! ❤️ 

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Бръснарското ножче на Немската Овчарка идва с най-яката си песен (Правена съм за ръцете ти) да сложи край на вашите спорове, хавани, банани, слаби места и проблеми! Ряз-прас-мляс, защото тя е топ, най-бръснарската мадама, топ, топ, друга по-бръснарско ножче няма!
Давай, Сонка, супер си ❤️ 

 

Липсва Сонче, година и половина мина от последната и песен, какво се случва с нея? :( Да не е почнала да произвежда бръснарски ножчета? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Липсва Сонче, година и половина мина от последната и песен, какво се случва с нея? :( Да не е почнала да произвежда бръснарски ножчета? 

Скоро Талисманката Бръснарка ще пуска нова песен. Дано е хубава. А ако започне да произвежда и бръснарски ножчета, ще бъде чудесно. Най-накрая нещо остро, качествено, а ако и шампоан за коси с мазни корени, знам на кой да го подаря. Само да е нейно производство!  Ха, ха, ха! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Липсва Сонче, година и половина мина от последната и песен, какво се случва с нея? :( Да не е почнала да произвежда бръснарски ножчета? 

Уж е снимала клип 

https://www.instagram.com/p/CHp4aNsJVvv/?utm_source=ig_web_copy_link

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Скоро Талисманката Бръснарка ще пуска нова песен. Дано е хубава. А ако започне да произвежда и бръснарски ножчета, ще бъде чудесно. Най-накрая нещо остро, качествено, а ако и шампоан за коси с мазни корени, знам на кой да го подаря. Само да е нейно производство!  Ха, ха, ха! :D 

Тази година я е изпуснала вече, предлагам на 1.1.2021 да пусне новия хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Тази година я е изпуснала вече, предлагам на 1.1.2021 да пусне новия хит!

Предложението не е лошо, на нея през 8 години да пуска мега хит й е в кръвта! :D 2005 - В сряда се приготви, 2013 - Правена съм за ръцете ти, 2021 трябва да бъде Бръснарско ножче или Кой ще избръсне сливката косматааааа... :D Бръсначи, си пробват на Сонче номерата! ❤️ 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

За косматите маймуни! ❤️ :D Затварят фризьорските салони скоро, но темата ще бъде винаги актуална! Соня Немска е на Ваше разположение! 
Накарай ме да те избръсна много гладко и екстеншънът в краката ми да падне. Накарай ме да те издраскам с груби пръсти, накарай всичко в мене да крещи, "без косми за любов ми говори"! ❤️ 

 

Какво мислиш за тази песен на Сонче? Една от най-любимите ми нейни е, но флопна брутално...

 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Какво мислиш за тази песен на Сонче? Една от най-любимите ми нейни е, но флопна брутално...

 

Много е яка! И клипът ми харесва на мен. Наистина не стана хит, но е хубава песен. На мен много ми харесва и "Как съм в любовта" която за съжаление не снима. Иначе Сонче си има яки песни честно казано. Баладите й се получават също много добре. И "Аз съм жената" също е хубава. Липсват нови песни от нея наистина.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, RumyanaFen каза:

Диона обявявала ли го е официално?

Ох, ама аз си помислих че Алфа са го качили и са записали поздрави с които да я изритат!

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...