Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Лияна и Константин се наредиха до световни звезди

Лияна и Константин записаха нов задграничен успех. Колаборацията на звездата на Сънни Мюзик с именития й братовчед се разпространява в света от Орфей Мюзик/Warner Music и отново може да се похвали с интерес от чуждестранни медии.

 
 

Хитовата песен беше включена в седмичния нюзлетър на хърватската компания Dancing Bear, лицензиант на Warner Music, и разпратена на радиостанциите и телевизиите в Хърватия заедно със световни звезди като Clean Bandit, David Guetta, Tones and I, Master KG, Jason Derulo и много други.

Пълната версия на нюзлетъра можете да видите тук.

Промо/ Лияна ft Константин – Като хлапе

Видеото “Като хлапе feat. Konstantin” има вече над 3,2 милиона гледания в YouTube и беше избрана за сингъл на месец ноември за региона от световната компания Warner Music.

 

Стойностна и хубава песен.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

Не съм и очаквал да кажеш друго! На всяка манджа мерудия. ;)

 

Няма смисъл да очакваш да съм негативен. Рядко! :D Или рядко го показвам! Има и неща, които не ми харесват и не пропускам да го спомена, специално песните на Лияна са хубави. Рядко се случва нейна песен да не ми хареса. Но предпочитам да кажа положителните неща, от колкото да хейтвам и да пиша кое не ми харесва. Например "Каменно сърце" и оригинала и ремикса, не ме кефят, въпреки, че песента е хит, но... всеки изпълнител има и добри и лоши песни. Специално пък това парче е наистина хубаво и стойностно!
Да ти върна поздрава :D 

И тук сгреши! На всеки коктейл - черешката! :D 

  • Like 2
  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Лияна в събота по БНТ1 каза за "Каменно сърце" че не си я харесва как я е изпяла, имала проблеми с гласа, но въпреки това хората са я харесали. 

Да. То просто оригинала е комичен, но аз и ремикса не го харесвам. Не мога да я слушам тая песен..... Честно казано ми е непоносима. Обаче от "Като вещица" Лияна започна да прави много добри неща. Може би от тази песен започнах да я харесвам. Преди това харесвах само "Не ми харесва" и "Ще плащаш". А имаше и една комична песен, "Еротика"! :D :D :D :D :D 

Ето яяяяяяяяяя..... ❤️ :D Константин ли е това, дето казва "Аз също"? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментирате мнението на Албена Вулева, че Преси заедно с носа отряза и кариерата си?

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Starboy каза:

Как ще коментирате мнението на Албена Вулева, че Преси заедно с носа отряза и кариерата си?

Що трябва да ни вълнува мнението на бедни, никомунеизвестни безработни камериерки расистки и хомофобки относно несъществуващите кариери на бедни, никомунеизвестни, отрязали си носа инфлуенцърки рекламиращи кофи, памперси и Савекс?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Starboy каза:

Как ще коментирате мнението на Албена Вулева, че Преси заедно с носа отряза и кариерата си?

Тая забравената и от майка си къде и кога си позволява да прави такива изказвания?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , ice_hot_sm каза:

Супер яката песен! ......

Клипът й също е много добре измислен и реализиран за времето си.  Въпреки че не стана велик хит, това е пример за песен, която остарява доста добре - би се вписала добре и в днешната реалност, ако беше излязла сега.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.11.2020 г. от 21:21, Hurricane каза:

Този път е отишъл за нова интервенция в Турция

 

От 22.11.2020 г. от 21:18, Krislena каза:

Къде е, ? Пак ли е в Испания?

 

 

Screenshot_20201122-211638_Instagram.jpg

Tова е Белград :D Каква Испания, каква Турция?Айде да правим разлика между Босфора, Дунав и Сава ;)

Ей, голяма работа сте хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, nikitrz каза:

 

Tова е Белград :D Каква Испания, каква Турция?Айде да правим разлика между Босфора, Дунав и Сава ;)

Ей, голяма работа сте хаха

Ако си мислиш, че някой се е заглеждал в мостове, реки и особено в тази тъмница... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е направила много добро интервю, изглежда искрена и дори и да е поза, то много добре се получи.
Би било добре обаче фокусът на това интервю да е менталното здраве, а не, че мъжът ѝ е спал с друга. 
Дано се възползва от ситуацията и да направи някакви неща в тази посока, ще е много добра реклама и реално би могла да помогне на други млади момичета.
Иначе нека си припомним този хит, много гърмеше, а видеото е един път:

 

 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Джеси е най-щастлива с любимите си 2 неща.
Нещо сладичко и младо лъвче, доведен брат наМайки... Истинска гранд дама

hqdefault.jpg

Какво похапва пак?🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...