Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 минути, fearless` каза:

Ивана ходи с музиканти по участия, не знам колко души са в момента, но хонорара си дели с тях и с Митака вероятно не остава кой знае колко за нея, което е вероятната причина ако наистина е закъсала. И двете със сигурност са канени на много частни партита, което също им носи доходи. Не ги отписвай още, знам че положението и при двете е безнадеждно, но някаква част от мен още вярва, че ще се събудят и пак ще бъдат големите звезди от едно време. 

С оркестъра хубуу прави че ги влачи и им плаща, но за чий точно отчита на Митака все още ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

С оркестъра хубуу прави че ги влачи и им плаща, но за чий точно отчита на Митака все още ... 

Нищо не му дава ако сама си ги намира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

9 000 000 за този хит ❤️

 

С едно самостоятелно парче и клип за 2 лв още се класира сред летните хитове. Истенска бизнес дама, кралица 😍

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Fast каза:

tVse9ka.png

5WDnNL9.png

tbN005A.png

 

Не е прав, не дават хиляди евра на хората останали без работа, а МИЛИАРДИ! Явно не е информиран добре. Трябва ли да направим един фъндрейзър за Галин, че да не остане гладен? И да помолим държавата да му дадат право на социална помощ. 

  • Like 2
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ххахахах и аз дочух нещо ама нали ще вярваме на КрискУ.

Галена сама каза, че за нейните клипове трябва поне месец докато станат.🤣

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско как си върза гащите, че уж е предизвикателство, за да се оправдае пред хейтърите за мазнотията. Хитър габровец си е, според мен пак ще смажат. На Галка това ѝ е най-отпуснатото интервю напоследък, много бяха свежи. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, mitak_94 каза:

Галена сама каза, че за нейните клипове трябва поне месец докато станат.🤣

 

преди 31 минути, Willy каза:

Ххахахах и аз дочух нещо ама нали ще вярваме на КрискУ.

Споделете и с нас, простолюдието, де! 😁

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, devotioner каза:

Криско как си върза гащите, че уж е предизвикателство, за да се оправдае пред хейтърите за мазнотията. Хитър габровец си е, според мен пак ще смажат. На Галка това ѝ е най-отпуснатото интервю напоследък, много бяха свежи. 

Тя просто никак не е по сериозните въпроси, милата ми. Питат ли я нещо метафизично за живота и се почва едно "Ъъъъ, ааа...". Ама иначе на всеки въпрос може да даде някой мръснишки отговор и точно затова си я обичам толкова.

  • Haha 4
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, devotioner каза:

Криско как си върза гащите, че уж е предизвикателство, за да се оправдае пред хейтърите за мазнотията. Хитър габровец си е, според мен пак ще смажат. На Галка това ѝ е най-отпуснатото интервю напоследък, много бяха свежи. 

Чак не можах да повярвам, че е тя. Нито се блещи тъпо като теле, нито ъка хъка. Едно от най добрите и интервюта изобщо. И не изглеждаше така рсзплута като от участията. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , presi_fen! каза:

Преслава и Лорена откога станаха близки 😅😅 Лорена я тагна на стори. Май ще има Преслава и Галена coming soon лято 2021 🤣🤣

Откакто Преслава и Лорена се последваха, Галена спря да лайква снимките на Лорена. 😂

  • Haha 8
  • Wow 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kriminal каза:

Откакто Преслава и Лорена се последваха, Галена спря да лайква снимките на Лорена. 😂

Време е за един дует между Лорена и Преслава 😅

Но пък Лорена е била на последното участие на Емануела в София....май от нея ще иска дует 🤔😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Just_Me каза:

Време е за един дует между Лорена и Преслава 😅

Но пък Лорена е била на последното участие на Емануела в София....май от нея ще иска дует 🤔😂

Тя имаше лайф снощи и не спря да възхвалява Преслава и пусна няколко нейни песни. Питаха я нещо за отношенията на Галена и Преслава, и каза че това са фенски кавги, а между тях нямало напрежение 😃

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Just_Me каза:

Време е за един дует между Лорена и Преслава 😅

Но пък Лорена е била на последното участие на Емануела в София....май от нея ще иска дует 🤔😂

Няма да е лошо, много харесвам Лорена и ще ми е интересен един дует на Преслава и Лорена по музика на Оцко например. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За клип е доста по-адекватно, въпреки липсата на дуета на Счети и Фики.

Факт са резултатите от втората тримесечна класация на Signal.bg за попфолк клипове. Над 60 видеа участваха във „Видеоклип – 3 тримесечие“. Най-добрите видеа оформят топ 10, а първите 5 продължават в годишната класация „Видеоклип 2020“.

 
 

ТОП 10:

01. Криско и Галена – Красиви лъжи
02. Анелия и Денис Теофиков – Милион
03. Андреа – Егоист
04. Анелия – Пие ми се
05. Цветелина Янева и Александър Робов – Минутите


06. Деси Слава – Сърцето ти е мое
07. Райна – Направо ми заспа
08. Камелия – Не те забравих
09. Камелия – Иди си
10. Яница – Имаш да ми даваш

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...