Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, adorable каза:

Между другото, за грешка намирам това, че не клипира "Не идвай" или "Не те забравям"... Добри бяха.

“Не идвай” не е песен на Преслава!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, adorable каза:

Повече такива джем сешънчета трябваше да правят през годините...

Да бяха се съгласили всички да организират едно турне само с бенд, където да се пеят ето тези златните песни. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Да бяха се съгласили всички да организират едно турне само с бенд, където да се пеят ето тези златните песни. 

Какво да се съгласят, като те дори с Милев правиха подложки на песните - уж на живо, пък отдолу на някои песни вървяха синбеци... А колко щеше да е яко да си разменят песните и да има импровизации, да ги пеят в различни стилове... Супер много яха да се издигнат в очите на хората, ама то като гледам и какви ходеха в Арена в последните години, е изключено да се правят подобни велики пърформанси за тях.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, adorable каза:

Какво да се съгласят, като те дори с Милев правиха подложки на песните - уж на живо, пък отдолу на някои песни вървяха синбеци... А колко щеше да е яко да си разменят песните и да има импровизации, да ги пеят в различни стилове... Супер много яха да се издигнат в очите на хората, ама то като гледам и какви ходеха в Арена в последните години, е изключено да се правят подобни велики пърформанси за тях.

Наистина голям срам беше с тези подложки, при положение, че имаш бенд зад гърба си. Но и на последния концерт беше ужас и позор големи имена с плейбека. 

Иначе на първият концерт на Пайнер в Арена-та с бенда на Дани Милев, някои песни изпълнени напълно на живо звучаха уникално като "Написано с любов", "В сряда се приготви" и "От щастието най-боли. Има ли желание - има и начин, просто не на всички им се занимава. 

Дори Глория си спомням имаше такива предварително записани лайв песни (мисля, че последния и микс + "Носталгия"). За Мара и нейните 20, дори няма и да коментирам. Фалш, фалш и пак фалш.

Като че ли само Янева през 2012, на концерта си го изкара изцяло на живо. Не съм сигурен как е било на концертите на Анелия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, GSA каза:

Да бяха се съгласили всички да организират едно турне само с бенд, където да се пеят ето тези златните песни. 

Те и да се бяха съгласили (точно никога, но все пак да помечтаем), набедения за продуцент Митьо все едно щеше да се бръкне за оркестър. 

А сега нека си припомним една култове песен именно с оркестър. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@GSA Дали Райна ще се осмели да напусне фирмата майка? Реално те нищо не правят за нея, да ходи при Ангелчето да и пълни участията, да си прави свой канал и готово. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

@GSA Дали Райна ще се осмели да напусне фирмата майка? Реално те нищо не правят за нея, да ходи при Ангелчето да и пълни участията, да си прави свой канал и готово. 

Ами дано! Ще и е по-добре според мен. Пайнер освен да и уреждат 3-4 участия в месеца макс друго не правят. Аз не мога да разбера защо не я предлагат на клубове по морето,  например? След като има много по-здрав репертоар от младите. Това лято не е имала едно участие там, а не е като да няма дискография и хитове. Жалко е наистина, че залагат само на едни и същи, а повечето кучета ги яли. Но след като Райна се примирява и това явно и стига, няма какво друго да се направи. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Наистина голям срам беше с тези подложки, при положение, че имаш бенд зад гърба си. Но и на последния концерт беше ужас и позор големи имена с плейбека. 

Иначе на първият концерт на Пайнер в Арена-та с бенда на Дани Милев, някои песни изпълнени напълно на живо звучаха уникално като "Написано с любов", "В сряда се приготви" и "От щастието най-боли. Има ли желание - има и начин, просто не на всички им се занимава. 

Дори Глория си спомням имаше такива предварително записани лайв песни (мисля, че последния и микс + "Носталгия"). За Мара и нейните 20, дори няма и да коментирам. Фалш, фалш и пак фалш.

Като че ли само Янева през 2012, на концерта си го изкара изцяло на живо. Не съм сигурен как е било на концертите на Анелия. 

Да, ти хубав пример даде с песните на Райна и Нелина, едни от най-хубавите, ама приемът беше скандално безличен, чак жал ми стана за тия хубави песни... тогава осъзнах, че нещо не съм си на мястото на тия концерти. :D И откакто ги правят в Пловдив, спрях да ходя, последно бях на последния в Арена. Имах чувството, че съм на концерт на Роксана - тя впрочем беше с един от най-добрите приеми. Та... права е Камейсън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Ами дано! Ще и е по-добре според мен. Пайнер освен да и уреждат 3-4 участия в месеца макс друго не правят. Аз не мога да разбера защо не я предлагат на клубове по морето,  например? След като има много по-здрав репертоар от младите. Това лято не е имала едно участие там, а не е като да няма дискография и хитове. Жалко е наистина, че залагат само на едни и същи, а повечето кучета ги яли. Но след като Райна се примирява и това явно и стига, няма какво друго да се направи. 

Догодина прави 20 години на сцена, дано го отпразнува с едно напусне на фирмата. 😂 Искам вече песен като любимата ми "Бразилка", не бози като "А бях ти казала". :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Догодина прави 20 години на сцена, дано го отпразнува с едно напусне на фирмата. 😂 Искам вече песен като любимата ми "Бразилка", не бози като "А бях ти казала". :(

Дано поне и издадат един бест или нещо такова за юбилея. Мен "А бях ти казала" ме кефи повече и от "Бразилка". Доволен съм от последните и проекти като цяло. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Дано поне и издадат един бест или нещо такова за юбилея. Мен "А бях ти казала" ме кефи повече и от "Бразилка". Доволен съм от последните и проекти като цяло. 

Тръгна нагоре с "Зле те чувам" и "Бразилка" и после пак надолу. Според теб на какво се дължи? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Тръгна нагоре с "Зле те чувам" и "Бразилка" и после пак надолу. Според теб на какво се дължи? 

Ами според мен от "Зле те чувам" не е имала слаб проект. Просто както и ти каза, проектите и след "Бразилка" не получават тази масова популярност , защото все нещо им куца: или ще е текста, или изпълнението, или пък ще се появи в неподходящото време.

Жалко е наистина, защото проекти като "Една на милион", "А бях ти казала", "Ще ти мине", "Направо ми заспа" са много по-качествени и изпипани от 90% от продукцията на т.нар. топ имена. Просто не се оценяват, главно защото ги пее Райна. Но и тя не ги промотира по никакъв начин де, защото както виждаме да чакаш само на Пайнер не става. И в Райна има още хляб, но трябва да смени Биолчев и да заложи на нещо по-ориенталско и умерено в стил Ганев,  за да се върне в играта. 

А дали ще напусне Пайнер - предполагам, че до края на годината и изтича договора и много скоро всички ще разберем. Лично на мен не ми се вярва. Тази година пусна цял фолклорен албум, снимала е ТВ версии на всички песни и в същото време пусна 2 поп-фолк проекта. Така че ми се струва твърде активна, за да напусне в края на годината, но нищо не се знае. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , foxy_vd каза:

Бяха в плик и предполагам, че са 50% от сумата. Не съм ги броил лично, ако това те вълнува. Бях се напрегнал, че един от моите ченгета дойде с бутилка Jameson при нас на бара и от зор да се натегне, та да се снима с Галена, сипа едно 150 гр. в чашата с Baileys, на Сашка. Тя не искаше повече да пие от бливоча, но пиене не се изхвърля! Жертвах се...

Та като баш ти пита се сещам, че настоях така в мой стил Галена да ми каже, с какъв акъл плати всичко около "Твоите очи" и позволи наготово да се натресе Деса? Принципно даде политически отговор като името, шефа, фирмата, телевизията, медиите, ефекта и т.н. но след това много ми хареса истинската причина и следствие. Толкоз, повече нема за тебе... :ad:

Аууу става интересно. Значи Галена не може да диша Деса, пък Митко я е накарал да си сподели песента с наща?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Ами според мен от "Зле те чувам" не е имала слаб проект. Просто както и ти каза, проектите и след "Бразилка" не получават тази масова популярност , защото все нещо им куца: или ще е текста, или изпълнението, или пък ще се появи в неподходящото време.

Жалко е наистина, защото проекти като "Една на милион", "А бях ти казала", "Ще ти мине", "Направо ми заспа" са много по-качествени и изпипани от 90% от продукцията на т.нар. топ имена. Просто не се оценяват, главно защото ги пее Райна. Но и тя не ги промотира по никакъв начин де, защото както виждаме да чакаш само на Пайнер не става. И в Райна има още хляб, но трябва да смени Биолчев и да заложи на нещо по-ориенталско и умерено в стил Ганев,  за да се върне в играта. 

А дали ще напусне Пайнер - предполагам, че до края на годината и изтича договора и много скоро всички ще разберем. Лично на мен не ми се вярва. Тази година пусна цял фолклорен албум, снимала е ТВ версии на всички песни и в същото време пусна 2 поп-фолк проекта. Така че ми се струва твърде активна, за да напусне в края на годината, но нищо не се знае. 

За да се впише в сегашното време и да е актуална трябва да заложи на нещо тип "ГПС-а" или "Просто секс",  да включи някой в проекта или дует да направи.  Ако не промени малко начина си на работа няма да стане, проекти тип "Ще ти мине" са приятни и дотам. "Направо ми заспа" е една манджа с грозде от която очаквано нищо не стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Чета стари теми и ето някои интересни неща - интервю с Митко Пайнера от 2015 година

- А връща ли се Емануела в „Пайнер”, както упорито се пише от известно време насам?

- Аз поне не знам за такова нещо, пък тя, ако идва без мое съгласие и без мое знание, това вече е друг въпрос... Такова нещо не е възможно изобщо да стане! Няма такова нещо! Ние съблюдаваме коректността с колегите с другите продуцентски фирми. Винаги се чуваме, когато някой изпълнител пожелае да смени мястото и фирмата. Но принципно ние не вземаме изпълнители, които преди това са били в други фирми, защото те си носят имиджа оттам. Не желаем да правим такива кръстоски! А и цялото им предишно творчество остава във въздуха в такъв случай, просто се проваля… Въпреки това имаме няколко такива случаи, но всичко е било точно и коректно. С Емануела нито съм говорил, нито съм се чул с някого от фирмата, за която тя работи.

Ето това е карма съфорумци. Аз онзи ден ти четох първите постове тук,а ти сега четеш стари теми!

Сядаме ли си на трите букви?

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, NazzkO каза:

Аууу става интересно. Значи Галена не може да диша Деса, пък Митко я е накарал да си сподели песента с наща?

 

Глупости, през седмица й е на гости. Още повече точно тя имаше ключ от жилището на Деса като беше у брадъра. Нали тя й зе гащи за да се проблече на концерта в Арената. 

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Hurricane каза:

Пропусна и колаборацията с Матео ;) #СамоИстинскиХитове

Евала на Преслава. Една от малкото, които могат да си позволят да пускат по 2 песни в годината.

Извинявай, но Преслава колко песни издаде миналата година? Две ли? Май имаше и един златен албум... Колко от тях се откроиха през годината? Само "Пиян".  Песента стана хит, готина песен е, но и един нос помогна. :D 

Всъщност този албум не стана ли диамантен вече? Колко копия са до момента? Айде че дойде ерата на албумите на флашка и може би трябва да се замисли да го преиздаде. :walkman:

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Krislena каза:

Преслава 2020:

-Беден в сърцето

*Октомври/Ноември пуска нова песен

Преси фенс: Песен на годината ! Хит на Годината ! Певица и Идол ! Богиня,Кралица,

+ Инфлуенсър на Годината и няколко специални награди от Савекс. 

  • Like 1
  • Haha 7
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Hurricane каза:

Заради такива като теб (постоянно искащи нови песни) жанрът е на това дередже и всичко звучи толкова еднакво. Мислете малко с тези глави!

Ти не искаш нови песни, защото те е страх, че ще са просто поредното сезонно хитче. Признай си... 😂

Иначе за какво еднообразие говориш и кажи какво разнообразно предложи Преслава на жанра? 🙄

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, GSA каза:

Ами дано! Ще и е по-добре според мен. Пайнер освен да и уреждат 3-4 участия в месеца макс друго не правят. Аз не мога да разбера защо не я предлагат на клубове по морето,  например? След като има много по-здрав репертоар от младите. Това лято не е имала едно участие там, а не е като да няма дискография и хитове. Жалко е наистина, че залагат само на едни и същи, а повечето кучета ги яли. Но след като Райна се примирява и това явно и стига, няма какво друго да се направи. 

Райна не е идвала при нас от години. Просто интересът на клубовете се загуби към нея 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...