Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Само се подиграват с хората да останат без пари и без работа.  То ще излязат май  верни тези чатове между Борисов и Мутафчийски, че всичко е заради едни пари и че здравите ги изкарват болни. Коце днес в Благоевград, утре е във Варна- дали ще се състиоят изобщо. Пълни кретени. Много му е лесно на здравния минустър да си сменя заповедите всеки ден, ама той не е без работа и без пари. Мисли ли изобщо за хората. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Мисли. А и да не мисли, налага му се да мисли. 

Нищо не мисли. Цялата ни държава е такава. Щом на Германката се строи върху скалите и вече нямаш достъп да отидеш на скалите и до морето заради богаташите, ясно ми е всичко. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Само се подиграват с хората да останат без пари и без работа.  То ще излязат май  верни тези чатове между Борисов и Мутафчийски, че всичко е заради едни пари и че здравите ги изкарват болни. Коце днес в Благоевград, утре е във Варна- дали ще се състиоят изобщо. Пълни кретени. Много му е лесно на здравния минустър да си сменя заповедите всеки ден, ама той не е без работа и без пари. Мисли ли изобщо за хората. 

Коце няма да остане без пари, споко, знаем че за него мислиш.

  • Like 5
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Юничке, харесваме те, но си затвори устичката ...

 

  • Like 4
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Юнона избухна:

Абе алооо!!! Нали вчера говори, че няма да спираме да работим, защото трябвало да се научим да живеем с това и така е правилно?! Що ни лъжете бе хора всеки ден??? Искате да затриете културата, искате да ни затриете всички... тцтцтцтцтцтц

Ултра селянката... Явно е искала да викне козите, но се е объркала и го е пуснала като статус:roll1:И такава ще ми говори за култура? Нали ресторантите са все още отворени, да ходи да цвили там. Толкова ли няма кой да се навие да я наеме, нали уж е пееща?

  • Haha 8
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Юнона с три участия на година, две от които в казина, защо се оплаква ? Тоест на нея затварянето на клубове изобщо не и афектира! 

 

 

Решила да се възползва от ситуацията, за да напомни, че е все още жива.

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Юнона с три участия на година, две от които в казина, защо се оплаква ? Тоест на нея затварянето на клубове изобщо не и афектира! 

 

Е, нея би трябвало да я касае повече от Емануелция, Гейлин и други набедени за топ имена. Да са спестявали.

Тя по принцип е с по-скромни доходи и всяко участие й е важно. Явно сега са й отпаднали изяви, ми кофти е... Да дава уроци по пеене на чавета временно, знам ли... От треторазредните е по-приемливо да наблюдаваме подобни прояви. Недоумявам защо "големите" се унижават. 

  • Like 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Вие вместо да сте на страната на изпълнителите ,че ви забавляват и благодарение на тях ходите на дискотеки, клубове, слушате им песните, само ги плюете. Неблагодарно племе. 

Юнона е готина и е много права. 

Никога не съм ходил на дискотека заради певачка. Почти не познавам такива ентусиасти всъщности.  По-скоро на диджеите да сме благодарни, искаш да кажеш. 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Вие вместо да сте на страната на изпълнителите ,че ви забавляват и благодарение на тях ходите на дискотеки, клубове, слушате им песните, само ги плюете. Неблагодарно племе. 

Юнона е готина и е много права. 

Ти па какво толкова си се загрижила за Кокаин, като че ли ти дава процент от хонорарите си. Той застъпва ли се пред твоите шефове да ти дадат по-висока заплата? Ще си намери начин да си пласира дрогата и без дискотеки, не се тревожи.

  • Like 5
  • Haha 2
  • Love 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Е, нея би трябвало да я касае повече от Емануелция, Гейлин и други набедени за топ имена. Да са спестявали.

Тя по принцип е с по-скромни доходи и всяко участие й е важно. Явно сега са й отпаднали изяви, ми кофти е... Да дава уроци по пеене на чавета временно, знам ли... От треторазредните е по-приемливо да наблюдаваме подобни прояви. Недоумявам защо "големите" се унижават. 

Все си мисля, че треторазрядните биха могли да се договорят с Димитров да ги пусне временно да работят за някой ресторант, вместо да си седят вкъщи без дискотеки?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...