Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

С нова заповед, която влиза в сила от 00.00 ч. на 10 юли,  не се разрешават посещенията на закрито в дискотеки, пиано-барове, нощни барове, нощни клубове и други подобни нощни заведения за развлечения. Посещенията в тези обекти на открито се допускат при заетост до 50 % от общия капацитет на заведенията и при спазване на въведените противоепидемични мерки.

1528740808.7002.jpg

Не се разрешават групови празненства с присъствие над 30 души на открито и на закрито (в т.ч. сватби, балове, кръщенета и др.). Здравният министър разпорежда още всички колективни и индивидуални спортни мероприятия с тренировъчен и състезателен характер, за всички възрастови групи, на открито и на закрито, да се провеждат без публика.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

Много страшният вирус. Боляла я главата Галена и нямала вкус - чудо невиждано. Ама как и тук почти всички яко ви е хванал вирусът на страха и параноята, не е истина. Супер разочарование от много съфорумци. Млади хора, а се държите бетер пенсионерите. Всъщнсот те наистина има от какво да се страхуват, а не са се сврели в миша дупка. Напротив - напълнили са градския транспорт, суперите и градинките. Животът е затова да се живее. 

https://www.vbox7.com/play:b0a41e55c0?fbclid=IwAR3mZyxg8ks1PJ6lDwK9icVEvcgA-TvY3vvfnt73VsMQzHfugs2Ea-0JRjo

При Галена и малкия може да минава лесно  но ако не се беше изолирала, можеше примерно да зарази и майка й, която едва ли ще го изкара чак толкова лесно. Тя може да зарази и други хронично болни, които вече някак си живеят живота с проблемите си, но заразят ли се с вируса, голяма част от тях може да починат. И защо трябва да се стига до всичко това?! Защото такива като теб са решили да отидат на дискотека да хвърлят салфетки, на стадиони да се блъскат един до друг итн... 

Заради хора с такова мислене, някои ги е страх да отидат и да пазаруват. Ако имаш вируса и заразиш някой болен едва ли ще говориш така, нп никога не съм пожелавал болести или смърт на някой, няма и да го направя.

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Donatella каза:

С нова заповед, която влиза в сила от 00.00 ч. на 10 юли,  не се разрешават посещенията на закрито в дискотеки, пиано-барове, нощни барове, нощни клубове и други подобни нощни заведения за развлечения. Посещенията в тези обекти на открито се допускат при заетост до 50 % от общия капацитет на заведенията и при спазване на въведените противоепидемични мерки.

1528740808.7002.jpg

Не се разрешават групови празненства с присъствие над 30 души на открито и на закрито (в т.ч. сватби, балове, кръщенета и др.). Здравният министър разпорежда още всички колективни и индивидуални спортни мероприятия с тренировъчен и състезателен характер, за всички възрастови групи, на открито и на закрито, да се провеждат без публика.

Всъщност, къф им е точно проблема на Гномин, неЧипса, Емануелция и компания? 

Нощните заведения са затворени, но нощните дейности не са. Да ходят да си харесат по една плочка на Македония, Лъвов мост или Министерство на земеделието и да почват с нощните смени :) 
 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Юнона избухна:

Абе алооо!!! Нали вчера говори, че няма да спираме да работим, защото трябвало да се научим да живеем с това и така е правилно?! Що ни лъжете бе хора всеки ден??? Искате да затриете културата, искате да ни затриете всички... тцтцтцтцтцтц

Тази какво се оплаква? Нали празненствата до 30 човека са позволени, макар че тя и толкова трудно ще успее да събере :D

  • Haha 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето дискотеки по морето са открити. Сега друг е въпроса, че с капацитет от 50% няма смисъл да канят изпълнители. Май това му е истинската болка на Спондж Боб Квадратен сурат.

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Тая вече е официално луда!

Дано не е, че екипа умиротворил Полина няма да успее да насмогне между нея, джобното и шефче и останалите ... 
 

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

При Галена и малкия може да минава лесно  но ако не се беше изолирала, можеше примерно да зарази и майка й, която едва ли ще го изкара чак толкова лесно. Тя може да зарази и други хронично болни, които вече някак си живеят живота с проблемите си, но заразят ли се с вируса, голяма част от тях може да починат. И защо трябва да се стига до всичко това?! Защото такива като теб са решили да отидат на дискотека да хвърлят салфетки, на стадиони да се блъскат един до друг итн... 

Заради хора с такова мислене, някои ги е страх да отидат и да пазаруват. Ако имаш вируса и заразиш някой болен едва ли ще говориш така, нп никога не съм пожелавал болести или смърт на някой, няма и да го направя.

За съжаление за хронично болните важи абсолютно същото, ако се заразят с който и да било вирус/грип. Но за никой друг грип не са ни правили на маймуни като сега. Нито вие сте ходили маскирани и сте ги пазили. Смъртността в България от ковид е изключително ниска, сравнено с който и да било друг вирус в годините. Аз живея в България и други статистики не ме вълнуват в такава степен. Тук нешата стоят така. И да - факт е, че в Гърция няма абсолютно нищо затворено, така че Галин не лъже. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Вече съм сигурен че имам корона, щом загубата на вкус е от симптомите, а харесах това:

 

По-скоро си се излекувал и ти се е върнал вкуса, слънце :* 

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Senhor каза:

Повечето дискотеки по морето са открити. Сега друг е въпроса, че с капацитет от 50% няма смисъл да канят изпълнители. Май това му е истинската болка на Спондж Боб Квадратен сурат.

Да събира всички алфи, барабар с ескортите му и да палят за Барселона. Почти Август е, Circuit може да има. Все ще захлеби - къде $, къде *у* :laughing:

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Donatella каза:

Е КАЖЕТЕ , НЕ E ЛИ ПРАВ ?? Очевидно е, че колкото повече тестове се правят, толкова повече заразени хора ще бъдат откривани!!!!!!!

Демек решението е: не правете тестове и няма да има заразени!

Доктор Крисия Д одобрява!

Screenshot-20200709-151036-You-Tube.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Аз пък напълно подкрепям изпълнителите дето протестират. Много са прави даже. 

И тези кретени, ако ми провалят почивката другата седмица ще ги гръмна. 

Нали мозъка няма как да ти провалят. Ще миеш по малко таман тов дни. А и ще се подмиеш по малко.

Относно Галинка, ама куросмучко, земи се стегни. Вкарай си нещо в тъпата кратуна, то не може само отзад и долу, требе и горе и не през устата моля!

  • Like 2
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Donatella каза:

Е КАЖЕТЕ , НЕ E ЛИ ПРАВ ?? Очевидно е, че колкото повече тестове се правят, толкова повече заразени хора ще бъдат откривани!!!!!!!

Остави ги. С риск да ме баннат великите модератори, във форума тези дни се вижда типичната комплексарщина българска. Всички са изпаднали в бесен възторг и оргазъм, че на Галин, Диона и Емануела им било тъпо. И понеже те не ходят на дискотеки трябва и ние, небарикадираните, да си стоим вкъщи, че на тях да им е по-малко тъпо в бункерите им. Пълен смях. Слагайте ми 20 палеца надолу, банвайте ме, квото искате правете. Дано се почувствате по-яко, мислейки си, че сте прецакали деня на някого. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Donatella каза:

Е КАЖЕТЕ , НЕ E ЛИ ПРАВ ?? Очевидно е, че колкото повече тестове се правят, толкова повече заразени хора ще бъдат откривани!!!!!!!

Глупости говориш, да не си ходил да ловиш прилепи с мрежа от 5 джи и да си прихванал някоя нова зараза? Естествено, че са надписали и процентите, и тестовете, заразените, и цифртие, но най-вече - тиретата и останалите препинателни знаци! 

стига са ни правили на маймуни! 

преди 5 минути, plambata каза:

За съжаление за хронично болните важи абсолютно същото, ако се заразят с който и да било вирус/грип. Но за никой друг грип не са ни правили на маймуни като сега. Нито вие сте ходили маскирани и сте ги пазили. Смъртността в България от ковид е изключително ниска, сравнено с който и да било друг вирус в годините. Аз живея в България и други статистики не ме вълнуват в такава степен. Тук нешата стоят така. И да - факт е, че в Гърция няма абсолютно нищо затворено, така че Галин не лъже. 

От друга страна, в далечния изток - Япония, Китай, Корея, за които това е трета поред версия на коронавирусна зараза, още при първата епидемия от преди 20 години (че сигурно и преди това) си носят чинно маски и не мърморят, и взеха сериозни мерки още от самото начало. И доста успешно ликвидираха разпространението. 

Ама на Бай Ганьовците като теб явно им дай да има за какво да мрънкат, в тоя случай, да спазваш поне елементарната анти-емидемиологична хигиена и половинчатите мерки, и да не може да идеш да слушаш плейбека на някоя любимка като Емануелция в кварталната кръчмотека. 

Ако искаш ми раздай и хиляда минуси, фактите си остават факти. Заразата си я има, не е някво чудо че в БГ смъртността не е толкова висока, колкото на други места, именно щото все пак има хора, които спазват някакви мерки. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Глупости говориш, да не си ходил да ловиш прилепи с мрежа от 5 джи и да си прихванал някоя нова зараза? Естествено, че са надписали и процентите, и тестовете, заразените, и цифртие, но най-вече - тиретата и останалите препинателни знаци! 

стига са ни правили на маймуни! 

От друга страна, в далечния изток - Япония, Китай, Корея, за които това е трета поред версия на коронавирусна зараза, още при първата епидемия от преди 20 години (че сигурно и преди това) си носят чинно маски и не мърморят, и взеха сериозни мерки още от самото начало. И доста успешно ликвидираха разпространението. 

Ама на Бай Ганьовците като теб явно им дай да има за какво да мрънкат, в тоя случай, да спазваш поне елементарната анти-емидемиологична хигиена и половинчатите мерки, и да не може да идеш да слушаш плейбека на някоя любимка като Емануелция в кварталната кръчмотека. 

Ако искаш ми раздай и хиляда минуси, фактите си остават факти. Заразата си я има, не е някво чудо че в БГ смъртността не е толкова висока, колкото на други места, именно щото все пак има хора, които спазват някакви мерки. 

Отивай в Китай като те кефи. Ние, бай Ганьоците, ще си останем тук да си се изпоназаразим до един. Не ни мисли нас. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, plambata каза:

Остави ги. С риск да ме баннат великите модератори, във форума тези дни се вижда типичната комплексарщина българска. Всички са изпаднали в бесен възторг и оргазъм, че на Галин, Диона и Емануела им било тъпо. И понеже те не ходят на дискотеки трябва и ние, небарикадираните, да си стоим вкъщи, че на тях да не им е тъпо в бункерите им. Пълен смях. Слагайте ми 20 палеца надолу, банвайте ме, квото искате правете. Дано се почувствате по-яко, мислейки си, че сте прецакали деня на някого. 

Щом на теб ще ти оправи деня да вярваш в консперации и други подобни измишльотини, така да е. Почни си забавен и само ни размиваш с тия откровени глупости, които си си навил на пръста като оправдание за пълната ти безотговорност. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Donatella каза:

Е КАЖЕТЕ , НЕ E ЛИ ПРАВ ?? Очевидно е, че колкото повече тестове се правят, толкова повече заразени хора ще бъдат откривани!!!!!!!

Ами не е прав. Може процента да си е същия, но факт е, че заразата се разпространява. Тия тестове не са заложени. Колкото повече заразени има, толкова повече контактни лица. Отделно повече хора се заразяват, които сами отиват да се тестват. На опашки за тестове от приятели знам, че има по 50-60 човека. Знам, че на някои им е по-лесно да отричат и да си измислят всякакви зависимости и не знам какво, но нека не си затваряме очите, че нещата тук излизат извън контрол и то е, защото българите са тъпи овце и сами не могат да следват елементарни правила, само когато се спуснат от държавата. Как пък в почти цяла Европа се овладя заразата и вече е на умиране, само на Балканите расте и расте? Защото сме аборигени, затова.

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Отивай в Китай като те кефи. Ние, бай Ганьоците, ще си останем тук да си се изпоназаразим до един. Не ни мисли нас. 

Ти пали към Щатите тогава, да видиш кво е положението някъде където мерки няма, сичко е отворено. и безхаберието се шири наред. Примерно. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

CB80DAAD-95D5-49B7-9FB3-40E3C25E8AAE.jpeg

Бързо възстановяване!❤

И как все ги хваще тия дето и дума не са казвали, нито са се излагали по мрежите че не съществува...

  • Like 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...