Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, plambata каза:

Колко души умират в България всяка година от пневмонии направил ли си труда да провериш? Тезите на хора на паникьосаните ги знаем - чуваме ги всеки ден от НОЩ. 

България не ме интересува, тук жертвите така или иначе са малко. Прочети някоя и друга статия за excess mortality в големите държави и каква част от тях се дължи на Ковид и си направи сметка колко повече хора са умрели тази година в световен мащаб, сравнение с предни години.

Иначе аз паникьосан не съм, излизам си и си живея живота. Даже в петък смятах да ходя на дискотека. Факт е обаче, че точно в такива условия вирусът плъзва. И не се притеснявам за мен, нямам съмнение, че ще го изкарам на крак (дай Боже), а за всички около мен, които бих заразил, и които след това те биха заразили, и т.н.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, plambata каза:

С последния абзац съм напълно съгласен. Но първото е глупост - чакайки след мен на опашка НЕ МОЖЕШ да се заразиш. Заразяването става по въздушно-капков път след комуникация. А и нали затова носите шлемове и каски. 

Каска не нося :D на открито съм без маска. Не съм параноична. Спазвам каквото се изисква от мен.

Идеята е, че като животът продължава, е много по-лесно да се заразиш. Не са виновни посещаващите дискотеките, щом е позволено. Виновни са хората, които го допуснаха. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

Какво пищят алфите и треторазрядните певачки <_< Реално заповедта е до 15ти Юли.

Е, ще я удължат поне до края на месеца. Неадекватно е навсякъде да има мерки, само тука свободия. Виждаме, че вече няколко държави си хлопнаха кепенците за нас.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Senhor каза:

Е, ще я удължат поне до края на месеца. Неадекватно е навсякъде да има мерки, само тука свободия. Виждаме, че вече няколко държави си хлопнаха кепенците за нас.

Ама Галин каза, че в Испания и Гърция дискотеките работят!

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

Перачка ли чух? :D 

Ми по спомен, беше казвала навремето докато още беше Петя как с първия хонорар си била купила пералня. 
 

А на тая снимка що пак лъже че се намазала със шоколад? Поне вече знаем що малката събира дарадонки в кофата. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

На почти цял форум му е кеф да гледа как Галин се гърчи и страда, нали така ? 😍

Доста рано влезе в критическата. Може би е време да му пратим екипа, който се погрижи за Полина, че проблемът май е друг...

 

  • Like 2
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Галена, милата, заради ковид вече пети ден нямала вкус.

Какво да кажат някои нейни колежки, които цял живот нямат вкус?

Представяш ли си утре да се събудим и да трябва да ядем жито поради нечия чалга кончина? 

  • Sad 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Представяш ли си утре да се събудим и да трябва да ядем жито поради нечия чалга кончина? 

Галчето ще се оправи. Колежките трябва да се опитат да се излекуват от липсата на вкус.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Галчето ще се оправи. Колежките трябва да се опитат да се излекуват от липсата на вкус.

 

Да. Коментирай навременното пенсиониране/оттегляне от сцената на Малина? 

  • Like 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, plambata каза:

Някой да те е вързал и закарал насила на дискотека? Не разбирам какъв ви е проблемът с това тези, които не ни е страх, да си живеем нормално. Би ли ми обяснил като на неинтелигентен как ние лошите ще заразим вас, като си спазвате всичко и не се излагате на риск?

Ша ма извиняваш, ма говориш пълни глупости. Аз колкото и да взимам мерки, все се налага да посещавам обществени места дори с ограниченията, откъдето ти ще си минал, кихнал и понежете ти е през фара колко вирус разнасяш, ша го лепна аз. Примерно.

Още повече мерките е повече от показно че са ефективни срещу разпространението на вируса, просто трябва да се спазват от максимален брой хора.

Изобщо се връщаме на стария мохабен как га яде баницата, или ако го актуализираме, на Тони Димитрова шутката, ни рива. 

преди 3 минути, asylum каза:

Представяш ли си утре да се събудим и да трябва да ядем жито поради нечия чалга кончина? 

Честно казано за твърде голяма цифра съм всеки път изненадан как още не сме им варили житото. Иначе дори и за Гномин би ми било тъжно, колкото и да става все повече христоматиен пример за все по-куха лейка. 

  • Like 4
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Да. Коментирай навременното пенсиониране/оттегляне от сцената на Малина? 

Грешка от нейна страна. Има още хляб в нея. Или по-точно в таза и, който може да се върти в 300 оборота на минута. Имаше къде-къде по-големи кандидатки за пенсия - Гло например вече бих я вкарал в старчески дом. Ми няма по-скучна певица от нея...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Грешка от нейна страна. Има още хляб в нея. Или по-точно в таза и, който може да се върти в 300 оборота на минута. Имаше къде-къде по-големи кандидатки за пенсия - Гло например вече бих я вкарал в старчески дом. Ми няма по-скучна певица от нея...

Мала може стратегически да изчака яденето на жито да отмине и след 2 години да се завърне. 

 

А Диона наистина ли си вярва, като казва, че не обявявали бройки в чужбина - къде не обявяват, бога ми? То в България най-малко се обявяват, тя ривье :D И представяте ли си колко нелепо би било да тане гражданска война поради затворени чалготеки? Народът за смислени каузи винаги си е мълчал и търпял, ще е чутовна нелепица, ако сега вземе да протестира :D Всеки народ си заслужава съдбата, обаче. И е време да се премахнат всякакви безсмислени съюзи, от които няма файда в смутни времена. На такива като Диона да им се забрани да напускат страната и да срамят родината. 

  • Like 3
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Грешка от нейна страна. Има още хляб в нея. Или по-точно в таза и, който може да се върти в 300 оборота на минута. Имаше къде-къде по-големи кандидатки за пенсия - Гло например вече бих я вкарал в старчески дом. Ми няма по-скучна певица от нея...

Тя май сама се е запътила натам :) Засега уж помощи носи, но 100% е правила оглед да си хареса кьошенце при наборките. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам, че по-безмозъчно същество от чалгаджийките (в това число Галин) няма. Ок, отива им поминъка, ама те сами са си виновни, че се вкараха в дискотеките и други приходи нямат.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Мала може стратегически да изчака яденето на жито да отмине и след 2 години да се завърне. 

 

А Диона наистина ли си вярва, като казва, че не обявявали бройки в чужбина - къде не обявяват, бога ми? То в България най-малко се обявяват, тя ривье :D И представяте ли си колко нелепо би било да тане гражданска война поради затворени чалготеки? Народът за смислени каузи винаги си е мълчал и търпял, ще е чутовна нелепица, ако сега вземе да протестира :D Всеки народ си заслужава съдбата, обаче. И е време да се премахнат всякакви безсмислени съюзи, от които няма файда в смутни времена. На такива като Диона да им се забрани да напускат страната и да срамят родината. 

Засега лично аз предлагам на такива като никому неизвестната бедна жена от народа Диона, шефчето и, че даже и Емануелция, да им се забрани достъпа до Инстаграм, да им се връчи по една мотика и да ги пратят някъде из баирите да копат тютюн. Примерно. Хем и ще са далече от всичките 5джита. 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Засега лично аз предлагам на такива като никому неизвестната бедна жена от народа Диона, шефчето и, че даже и Емануелция, да им се забрани достъпа до Инстаграм, да им се връчи по една мотика и да ги пратят някъде из баирите да копат тютюн. Примерно. Хем и ще са далече от всичките 5джита. 

Аз бих ги наврял в мини да бачкат. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...